Jump to content
  • 0

Melee Warframe


Levatti
 Share

Question

Witam wszystkich na początku dodam że jestem nowy i na forum i w grze więc WITAM WSZYSTKICH  ;), Dobiłem max rank na Excaliburze  i zastanawia się powoli nad nowym Frame którym bym chciał pograć ,,dłużej" więc tak jak w temacie  zastanawiam się który Warframe był by najlepszy/Najciekawszy w zwarciu , zastanawiałem się na zostaniem przy Obecnym Frame , Voltem oraz Rihno/Rihno Prime ( Ze wzgledu na iron skin). Prosił bym o jakieś wskazówki który Frame wg was jest ciekawy jeśli chodzi o melee ( odp uzasadnij).

Link to comment
Share on other sites

17 answers to this question

Recommended Posts

  • 1
5 hours ago, Dr_Someone said:

Moim zdaniem powinieneś najpierw dążyć do zwiększenia Mastery Rank. Z tym, który posiadasz aktualnie, nie masz dostępu do kilku fajnych rzeczy w grze. Żeby zwiększyć MR musisz lewelować bronie i postacie, a to doskonała okazja, aby sprawdzić wszystko w praktyce i wybrać sobie to, co najbardziej będzie Ci odpowiadać.

To. Poza tym nie wiemy jaki typ broni preferujesz. Nie ma tu czegoś takiego do czego byś "mógł dążyć" to nie MMORPG;). Broni jest do zatrzęsienia rób po kolei i testuj.

Blokadą Master Ran (MR) tez zbytnio nie ma się co sugerować. Część broni do której uzyskasz dostęp na wysokim MR po prostu ssie (będziesz miał już lepsze wtedy).

Jeśli chcesz mimo wszystko totalnie wczuć się w klimat to weź tylko Venke i nie używaj w ogóle broni palnej.

Edited by peger
Link to comment
Share on other sites

  • 0

 Witaj

Typowo pod zwarcie polecam Valkyr( leci z bossa jowisza) najlepszy armor w grze, 2 skill daje bonus do pancerza i szybkości ataku, a 4 to god mode, ale możesz używać tylko pazury.

Edited by Olav152
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Właśnie troszkę poczytałem na temat tego Frame i zastanawia mnie tutaj najbardziej czy używanie tych ,, pazurów" daje możliwość osiągnięcia takiego DMG jak przy mieczach/toporach ... Jeśli była by możliwość mógł by ktoś dokładniej opisać działanie każdego ze skilli Valkyr ponieważ na Wiki Warframe niestety nie ma ;/

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Do melee wydaje mi się, że dobry też jest Wukong, bo ma pasywke do dłużej trwającego kombo oraz umiejętność, która daje mu właściwie nieśmiertelność. Kolejnym framem dobrym (chyba) do melee jest Chroma, posiada skille, które przy dobrym zmodowaniu dają nieśmiertelność i ma w miarę dobry pancerz.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
4 hours ago, Levatti said:

Właśnie troszkę poczytałem na temat tego Frame i zastanawia mnie tutaj najbardziej czy używanie tych ,, pazurów" daje możliwość osiągnięcia takiego DMG jak przy mieczach/toporach ... Jeśli była by możliwość mógł by ktoś dokładniej opisać działanie każdego ze skilli Valkyr ponieważ na Wiki Warframe niestety nie ma ;/

 

1 hour ago, Levatti said:

Powiedzmy że interesuje mnie ten Valkyr  jakieś rady co do broni białej , broni głownej i broni bocznej ???

Pazury dają radę. Zapewniam. Atak z wślizgu potrafi zdjąć nawet największego twardziela za pierwszym trafieniem.

Czwarty skill korzysta TYLKO z założonych modów w broni białej. Więc niema znaczenia z jakim "scyzorykiem" będziesz biegał.

EDIT:

Jak niema jak Jest

Edited by peger
Link to comment
Share on other sites

  • 0
1 hour ago, peger said:

 

 

1 hour ago, peger said:

 

 

Czwarty skill korzysta TYLKO z założonych modów w broni białej. Więc niema znaczenia z jakim "scyzorykiem" będziesz biegał.

 

Mógł byś napisać w jaki sposób itp o co w tym chodzi , jak pisałem dopiero zaczynam ;p

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
53 minutes ago, Levatti said:

Mógł byś napisać w jaki sposób itp o co w tym chodzi , jak pisałem dopiero zaczynam ;p

Prościej się nie da:P Jeśli masz w mieczu np Fury, Pressure Point i np True Stell. Ataki z 4rtego skilla będą szybsze, będą zadawać większy DMG i będą mieć większą szansę na zadanie obrażeń krytycznych. Same statystyki  miecza nie będą jednak mieć wpływu na tą umiejętność.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam witam a więc zdobyłem Valkyra w związku z czym wg was jaka bron biała , jaka Głowna i jaka boczna( do jakich broni dążyć???) a także jak by ktos ,,po polsku " wytłumaczył jaki build ??

Link to comment
Share on other sites

  • 0
4 hours ago, Levatti said:

jak pisałem wcześniej , chciał bym grac w zwarciu myślałem o jakimś Build żebym długi czas mógł latać z ,,pazurkami" 

28kh6s0.jpg

Zamiast Corrosive Projection możesz dać Steel Charge.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
8 hours ago, Levatti said:

(...),a jeśli chodzi o broń biała , główną i boczna to do czego dążyć ??

Moim zdaniem powinieneś najpierw dążyć do zwiększenia Mastery Rank. Z tym, który posiadasz aktualnie, nie masz dostępu do kilku fajnych rzeczy w grze. Żeby zwiększyć MR musisz lewelować bronie i postacie, a to doskonała okazja, aby sprawdzić wszystko w praktyce i wybrać sobie to, co najbardziej będzie Ci odpowiadać.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...