Jump to content
  • 0

Mody Riven: opisy


Dr_Someone
 Share

Question

Czy ktoś może mi powiedzieć o co w tym chodzi? Mod zresetowany za 900 ku(*)vy

c51d30183e06.jpg

Od razu mówię, że nie chodzi o kombinację jaką dają mody Napływ Krwi + Lista Ofiar, bo te utrzymałem kilkanaście minut przynajmniej. Nie chodzi również o aktywnego zwierzaka, bo mod jest do karabinu do strażnika i wyposażyłem w niego Heliosa, a wszystkie zwierzaki, zarówno psy, jak i koty mam w stazie. A może ja czegoś nie zrozumiałem? Jakieś pomysły?

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • 0
9 hours ago, RobWasHere said:

Zależy co było celem. "Lancer" to nie to samo co "Arid Lancer" czy "Frontier Lancer". Ponadto samo zadanie w Rivenie nie spowoduje że cel się gdzieś pojawi, trzeba uruchomić przynajmniej misję dzienną od Simarisa.

Od Simarisa mam zadanie zeskanowania dwóch Hellionów. Zgodnie z Wiki, Hellion pojawia się na Ziemi, Saturnie, Uranie i Ceres i tam właśnie próbuje.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mam zadanie zabić trzy moby strzałem w głowę, podczas jednego celowania w locie. Niby proste ale, za chińskiego boga nie mogę tego zrobić. Wybijam tabuny, przelatując dokładnie nad głowami mobów a dostaje 0/3 albo 1/3. Żeby było śmiesznie, miałem już to wyzwanie z miesiąc temu i wykonałem bez problemu. Próbuję Zefirem na obronach i wydobyciach.

Ma ktoś jakiś sprawdzony/pewny sposób na to?

Edited by LoCtoR101
Link to comment
Share on other sites

  • 0
3 hours ago, LoCtoR101 said:

Mam zadanie zabić trzy moby strzałem w głowę, podczas jednego celowania w locie. Niby proste ale, za chińskiego boga nie mogę tego zrobić. Wybijam tabuny, przelatując dokładnie nad głowami mobów a dostaje 0/3 albo 1/3. Żeby było śmiesznie, miałem już to wyzwanie z miesiąc temu i wykonałem bez problemu. Próbuję Zefirem na obronach i wydobyciach.

Ma ktoś jakiś sprawdzony/pewny sposób na to?

ja sie tez z tym troche meczylem, ale sie udalo za pomoca zephyr i kohmaka z obrona infested na ziemi. po 11 falach udalo mi sie, wazne jest tylko nie strzelac z gory w nich tylko bardziej jakbys skakal z prawa na lewo i celuj na wysokosci glowy (przy chyba 8 fali zauwazylem, ze tak latwiej jest trafic chociaz 2, gdzie od gory bylo to ciezsze do zrobienia). 3 heady ciezko wymierzyc, a kohmakiem walisz w grupe na pale troche (celujesz na wysokosci glow) i z 20 mobow powinienes trafic te 3 za ktoryms razem...

Link to comment
Share on other sites

  • 0
12 hours ago, LoCtoR101 said:

Mam zadanie zabić trzy moby strzałem w głowę, podczas jednego celowania w locie. Niby proste ale, za chińskiego boga nie mogę tego zrobić. Wybijam tabuny, przelatując dokładnie nad głowami mobów a dostaje 0/3 albo 1/3. Żeby było śmiesznie, miałem już to wyzwanie z miesiąc temu i wykonałem bez problemu. Próbuję Zefirem na obronach i wydobyciach.

Ma ktoś jakiś sprawdzony/pewny sposób na to?

Robiłem takie wyzwanie kilka razy i moim zdaniem najłatwiej jest to zrobić na niskolewelowej obronie na Wieży. Wyczekaj na pierwszy resp wrogów na fali i wal po prostu w ich kupę, kiedy przechodzą przez drzwi (te najdalsze od kapsuły). W/g mnie najlepiej sprawdza się Soma bez Ciężkiego Kalibru.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

@Dr_Someone  @JohhnyBravos

Dzięki za podpowiedzi. Będę próbował ale najpierw chyba do suportu napiszę bo coś tu jest nie tak. Kiedy zabije jednego moba w locie strzałem w głowę pojawia mi się grafika moda z napisem 0/3. Kiedy zabije dwóch, pojawia się 1/3. Testowałem na pojedynczych mobach i parach. Wychodzi na to, że potrzebne są cztery zabójstwa a nie jak twierdzi opis, trzy. Chyba mnie zaszczyt bugiem kopnął.

 

Edytka.

A jednak to nie bug.  Prostu za szybko spadałem i grafika z odpowiednią liczbą nie zdążyła się pokazać.

Zrobiłem to w końcu. Postanowiłem wykorzystać to że Zefir na zwykłym podwójnym skoku zawisa na chwilę w jednym punkcie. Poszedłem na eksterminację Grineer (Mariana, Ziemia), poszukałem trzech mobów w korytarzu, podskoczyłem i wymierzyłem trzy headshoty Somą. Właściwie to było banalnie proste :P.

Edited by LoCtoR101
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...