Jump to content

Giriş Hatası(Login failure. Check your info.)

RIFTMAGE
 Share

Recommended Posts

Merhabalar. Son birkaç gündür Warframe'e hem site üzerinden hem de launcher üzerinden girişte bir hata almaktayım. Hesabıma erişemiyorum. Aynı problemi arkadaşlarım da yaşamakta. Bu birkaç gün içinde hesabıma internet üzerinden erişme fırsatı bulduğum kısa süreli anlarda destek hattına erişmeye çalıştım ancak şu anda hiçbir şekilde giriş sağlayamıyorum. Acaba bu problem ne zaman çözülecek, konu hakkında detaylı bilgi alabilirsek sevinirim.

Modemim VPN kullanma konusunda epey sıkıntı çıkarıyor. Destek hattından dönüş bekliyorum en azından bir açıklama bekliyorum. Gerçekten bir problem var mı yok mu veya ne olabilir diye. Çok teşekkür ederim yine de çok sağolun. 

Bu konuda da yardımcı olabilirim, modeminin güvenlik duvarı seviyesini en düşüğe getir. Sorun düzelmez ise modeminin dmz bölgesini bilgisayarına yönlendir. Bu seçenek nat bölümünde bulunur. Bu tüm portları yazacağın ip adresine yani bu durumda senin bilgisayarına yönlendirecek. Yüksek ihtimal ile vpnye bağlanamama sorununu giderir.

VPN e bağlanma işini halletim ancak maalesef o da işe yaramadı umuyorum artık teknik destekten bir açıklama veya çözüm gelir. Bu durumun epey aksatıldığını düşünüyorum çünkü ben sorunu Cuma günü yaşamaya başladım. Benden önce yaşayanlar da olmuş ve bu duruma sahip olanlar oyuna hala erişemiyorlar. Ve hiçbir açıklama yok. 

• 3 months later...