Jump to content

Symulator Karuzeli, Nidus#


gamigo
 Share

Recommended Posts

Naprawdę ??? Po tym  fix 19.5.4 to miała być naprawa drugiej umiejętności nidusa ?? Teraz to jest karuzela, w tym czasie kiedy przeciwnicy złapani za pomocą drugiej umiejętności są przyciągani to zataczają koło i dosłownie "orbitują" dookoła centrum,w tym czasie spokojnie inni gracze mogą roznieść pył ten zlepek mobów, ciężko w ten sposób naładować trochę pasków mutacji, dziwi mnie jeszcze jedna rzecz, dlaczego kiedy przyciągane jest 5 mobów to tylko 2 paski np mi ładuje ?? albo w przypadku większej ilości np 10 i tylko 3, to się dzieje kiedy używam pierwszej umiejętności,z tego co wiem to kiedy pierwsza umiejętność trafi przykładowo w jednego przeciwnika zalicza jako jeden pasek mutacji, więc dlaczego kiedy oni są zlepieni w jednym miejscu np 10 to zalicza mniej.Osobiście jestem rozczarowany że zaraz po wydaniu tego frame"a od razu nerf.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bluepheonix13 said:

I'm not sure what language that is, but I'm pretty sure you should use english in non-international forums, because not many people will understand whatever you are writing.

It's polish.

Wątek przeniesiony na polskie sub-forum.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...