Jump to content
  • 0

Wymiana przedmiotów w prime vault


StrawberryBeach
 Share

Question

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
1 hour ago, Lukasz4884 said:

Cześć mam pytanie kiedy zazwyczaj następuje wymiana przedmiotów w prime vault ? Interesuje mnie kiedy powróci whyrm prime, ember i mag prime 

Wymiana? Vaulty są częściowo i tymczasowo odblokowywane. Mam na myśli, że z Vaulta uwalniają relikty na konkretne rzeczy i trwa to około 4 tygodni. A jak często to mówimy tu o 2-3 razach na rok.

Zważając, że Ember była ostatnio, spodziewałbym się jej za rok lub dwa.

Edited by Netruitus
Link to comment
Share on other sites

  • 0
18 minutes ago, Netruitus said:

Wymiana? Vaulty są częściowo i tymczasowo odblokowywane. Mam na myśli, że z Vaulta uwalniają relikty na konkretne rzeczy i trwa to około 4 tygodni. A jak często to mówimy tu o 2-3 razach na rok.

W takim razie nie masz pojęcia o rotacji prime'ów.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
46 minutes ago, Transformau5 said:

W takim razie nie masz pojęcia o rotacji prime'ów.

Rozwiń, jeżeli masz rzucać oskarżeniami. Ewentualnie popraw od razu, zamiast czynić niepotrzebne uwagi.

Pytanie jest o Prime Vault, nie Prime Access. Nic się nie wymienia, tylko tymczasowo odblokowuje.

Edited by Netruitus
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Na razie wszystko wskazuje na to, że Prime Vault jest otwierany 2 razy do roku, w okresie zimowym i letnim. To co powróci do gry przez okres 4 tygodni zależy od DE, póki co nie mamy na to żadnego wpływu. Możliwe jednak, że w najbliższym Vaultcie powróci Loki Prime bądź Rhino Prime, może się to jednak zmienić. W momencie otwarcia takiego Vaulta istnieje możliwość wydropienia reliktów, z których będą dropić części do warframe oraz broni, które zostały wraz z danym warframe wycofane do Vaulta.

Edited by Dragonka05
Link to comment
Share on other sites

  • 0
15 hours ago, Netruitus said:

Rozwiń, jeżeli masz rzucać oskarżeniami. Ewentualnie popraw od razu, zamiast czynić niepotrzebne uwagi.

Pytanie jest o Prime Vault, nie Prime Access. Nic się nie wymienia, tylko tymczasowo odblokowuje.

Chodzi mi o to, że z twojego opisu wynika, że wszystko jest traktowane, tak jak Frost i Ember Prime, czyli większość czasu są niedostępne, a potem na specjalną okazję DE wypuszczają ich paczki z vaulta i każdy może je dostać.

Z kolei mi chodzi o to, że to tylko połowa prawdy, bo przecież jest ciągła rotacja tego, co jest i nie jest dostępne. Popraw, jeśli się mylę, znajomy weteran wspominał kiedyś przy okazji rozmowy o sprzedawaniu prime'ów, że zbił fortunę kiedy w poprzedniej rotacji Rhino wychodził z vaulta.
Natomiast przyznaję, że masz rację co do Ember i Mag, które razem z Voltem wychodzą okazjonalnie.

Edited by Transformau5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...