Jump to content

Eidolon Ovaları: Hotfix 22.0.9

UcanDomates
 Share

Recommended Posts

Eidolon Ovaları: Hotfix 22.0.9

Genel Eidolon Ovaları Değişiklikleri

• Artık bütün Zaw kabza ve ağızları artık 1. seviyedeyken Hok tarafından satın alınabilir, ve 1000 mevki puanı ister.
  • Bütün Amp Prizmalarının ve İskeletlerinin  hasarı arttırıldı.
  • Amp’lerin kendinize verdiği bütün hasar azaltıldı.
  • Archwing engelleyici mühimmatların patlama hasarı artık savuşturma hareketi yapan oyuncuları etkilemeyecek.
  • Saptırıcıları hedeflemiş Archwing engelleyici mühimmatların patlama çapı düşürüldü.

Düzeltmeler

• Oyuncuların Kusursuz Eidolon Parçalarını Endo karşılığında takas edebilmeleri düzeltildi. Maroo tatilinden geri döndü ve kendilerine sorun açtığı bütün teneke-kostümlülerden özür diliyor.
  • Ovalarda ses takılmaları düzeltildi.
  • Yakın dövüş stance’lerinin yaldızlanmamış Zaw’larda durmaması düzeltildi.
  • Ceno Gövdesinin Vahd Gövdesiyle aynı üretim malzemesini gerektirmemesi düzeltildi.
  • Ovalardaki anlık karşılaşılan Eidolon Lens görev ödüllerinin düzgün gösterilmemesi düzeltildi.
  • Pull yeteneğinin bazı düşmanlara işlememesi gereken hasar deformesi ve savrulma etkisi giderildi.
  • Nova’nın Worm Hole yeteneği ile Cetus’un dışına çıkabilme düzeltildi.
  • Fusilai’nin bazen çok yavaş şarjör değiştirmesi düzeltildi.
  • Archwing engelleyici mühimmatların saptırıcıları takip etmemesi düzeltildi.
  • Archwing engelleyici mühimmatların mermi etkileyen çekim kuvvetlerinden etkilenmemesi düzeltildi. (Mag, Amesha, vs)
  • İki tane Zenurik Energizing Dash yeteneğinin içindeyken Arayüzde doğru değerin gözükmemesi düzeltildi.
  • Host dışındaki oyuncuların Transference kullanınca bazen ekstra arayüz güçlendirmeleri görmeleri düzeltildi
  • Focus harcarken aynı zamanda Focus puanı için Kusursuz Eidolon parçasını kullanırken Arayüzde oluşan bir sorun düzeltildi.
  • Magus ve Virtuos atölyede üretildiğinde mod olarak gözükmesi düzeltildi.
  • Shwaak Prizması ve Shraksun İskeleti ile üretilen amp’lerin mühimmatının Volt’un Electric Shield yeteneğinden geçmemesi düzeltildi.
  • Eidolon Yemlerinin düşene kadar olmaması gereken hitbox’a sahip olmaları düzeltildi.
  • Teralyst VFX'inden oluşan bazı sızıntılar düzeltildi.
  • Çeşitli çeviri güncellemeleri.
  • Çeşitli çökme düzeltmeleri.

EDIT: Amp’lerin yaldızlamak için mevki puanı istememesiyle ilgili bir notu kaldırmışım. Benim hatam!

• Amp’lerin yaldızlamak için mevki GEREKTİRMEMESİ düzeltildi.

Bu çeviri, benim tarafımdan çevrilmiştir. Çeviri ile ilgili her türlü sorununuzu bana Özel mesaj atarak iletebilirsiniz.