Jump to content
  • 0

Eidolon killer


Bynio73
 Share

Question

Jakiego builda użyć do zabijania Eidolonów do Opticora lub Lanki? Widzę, że co niektórzy strzelą (po zniszczeniu osłon oczywiście) np. w kolano 2 - 3 razy i po wszystkim. Ja naparzam i energia znika bardzo powoli. Próbowałem różne buildy ze strony Warframe Builder ale nic to nie dało. Może ktoś mądry pomoże. Z góry dzięki!

P.S. Do Opticora i Lanki po 7 form wsadziłem ;)

Edited by Bynio73
Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Każdy z najpopularniejszych trzech buildów na Lankę na WF-Builder działa bez zarzutu. Kluczem są obrażenia radiacyjne i jak największe szansa/obrażenia od krytów. 2-3 strzały wystarczą pod warunkiem że masz dodatkowe bonusy np. z Vex Armor od Chromy. Poza tym nie zapomnij zwiększyć maksymalnie zoomu aby dostać dodatkowe 50% szansy na trafienie krytyczne no i naładuj Lankę przed wystrzałem. Riven nie jest potrzebny ale oczywiście dobrze wyrolowany znacznie przyspieszy sprawę :)

Edited by Blurporator
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zapomniałem jeszcze dodać, że wybierając się na Eidolony warto sobie zmienić szkołę na Madurai. Maksymalnie rozwinięte pasywki Phoenix Talons i Phoenix Spirit (wybaczcie - nie mam pojęcia jak zostały przetłumaczone te nazwy na polski a nie mam teraz dostępu do gry żeby sprawdzić) dają Ci 25% buffa odpowiednio do obrażeń fizycznych i od żywiołów.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
7 hours ago, Blurporator said:

Zapomniałem jeszcze dodać, że wybierając się na Eidolony warto sobie zmienić szkołę na Madurai. Maksymalnie rozwinięte pasywki Phoenix Talons i Phoenix Spirit (wybaczcie - nie mam pojęcia jak zostały przetłumaczone te nazwy na polski a nie mam teraz dostępu do gry żeby sprawdzić) dają Ci 25% buffa odpowiednio do obrażeń fizycznych i od żywiołów.

Dodatkowo Inner i Eternal Gaze zwiększają ilość energi AMPa i szybkość jej regeneracji.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...