Jump to content

Wyrzeczenie aktualizacja 23.0.2.1


JohhnyBravos
 Share

Recommended Posts

Nowa paczka do zgłoszenia (mam nadzieję, że nie zaspoiluję nic):

- Umbra na sortie obrona mobilna ( ta dzisiejsza) z warunkiem ogień obcięła mi życie z 950 do 450 (bez efektu transferencji)

- Czasami Umbra nie zadaje dmg po powrocie do warframe (pierwsze sortie). Chociaż możliwe, że to wina zlagowanego hosta

- Przejścia między Umbrą, a operatorem wychodzą bardzo topornie, Umbrą można sterować, gdzie stał i teleportuje się nagle na miejsce gdzie stał operator

- Widmo na statku ma latające w powietrzu elementy pancerza operatora (stary bug, teraz jak widmo nie chciało zniknąć, to mi się przypomniało napisać o tym)

- Końcówka questa była w ratach (najpierw skończyłem quest, przy następnym logowaniu dostałem wiadomość z hełmem itd, a na po 4. logowaniu była ostatnia rozmowa)

Link to comment
Share on other sites

Host Migracja na Elite Sanctuary Onslaught  równa się strata czasu doświadczenia syndykatu  Focus z soczewek  Nie da się wrócić do gry następna strefa jest nie osiągalna Tylko ALT F4  gra nie zapisuje  wyniku .Totalna porażka . Pozdrawiam .

Link to comment
Share on other sites

Po zmianach w interfejsie, będąc w Dojo nie mogę przejrzeć modów, ani nic z nimi zrobić, bo lista wyświetla się w taki sposób:

c949908efc4d.jpg

i nie można jej w żaden sposób obrócić do pozycji w której byłaby czytelna. Na Orbiterze wszystko jest ok.

Link to comment
Share on other sites

Pyrana prime jest fajna, ale ma jedną wadę, jak tryb "podwójnej Pyrany" skończy się w złym momencie, to warframe zmienia broń na inną, jakby nagle broń boczna nie miała amunicji (a znika tylko przyzwana Pyrana)

Kolejny błąd - gdy jest 2 Voltów, działa tylko ta szybsza szybkość, co jest zrozumiałe. Problem polega na tym, że jeśli volt o tej większej mocy ma czas trwania 7 sekund, a mój 24 sekundy, to mój 24-sekundowy skill jest redukowany do 7 sec, ponieważ jest on wyłączany mocniejszym skillem.

Edited by JohhnyBravos
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...