Jump to content

choobieSzef

PC Member
 • Posts

  24
 • Joined

 • Last visited

Reputation

6

Recent Profile Visitors

531 profile views
 1. Nóż w plecy graczom którzy poświęcają tej grze więcej czasu od przeciętnych niedzielnych graczy to już powinna być hasło DE. Świetnym przykładem tego jest rozwiązanie z Helminthem, grasz więcej, farmisz więcej surowców, wyciągasz skille z frejmów mając maksymalny poziom, ale oczywiście expa z tego Ci nie zwrócimy. Chcesz 15 lvl Helmintha i nowe skille? to wstrzykuj sobie tysiąc razy te same skille w jednego frejma za kare bo poświęcasz więcej czasu od innych na tę gre, lepiej grać mniej i DE nam to wynagrodzi. Czapki z głów!
 2. Czyli w praktyce mogę mieć dostępne 2 mld kredytów ale będzie widoczne 999 mln?
 3. Czy istnieją limity na ilość różnych itemów bądź surowców w grze? Tak jak to jest w przypadku kredytów których można mieć 999 mln. Jaki limit występuje na ilość endo, reliktów i części prime?
 4. Odniosłeś się tylko do błędów, a jakaś odpowiedź w kontekście stackowania się modów z tego samego poziomu i domyślnego czatu?
 5. To powiedz mi jaki jest właściwy dział? A podbijam dlatego bo czekam na jakąś reakcje administracji, bo te błędy to jest istny komizm które są w tej grze od lat, a i tak nie potrafią sobie z nimi poradzić.
 6. Błędy: 1. Błędy przy zapraszaniu innych graczy do party, wyświetla się komunikat nie udało się dołączyć, albo że gracz z którym piszemy jest offline... Zazwyczaj restart gry dopiero pomaga. (Mówię oczywiście o sytuacjach z publicznym party.) 2. Wszelakiego rodzaju problemu z Dojo: -Ładowanie się na Railjacku -Ładowanie się gracza w dojo, który posiada 2FA oraz 'wolne trejdy' ale nie można go zaprosić do handlu bo niema go na liście Trading Post mimo że gracz stoi obok mnie... Pomaga dopiero ponowna próba załadowania się do Dojo swojego bądź gracza z którym handlujemy albo restart gry. 3. Błąd z pisaniem na czacie, gdy odpisujemy na czacie wpisywany tekst automatycznie wpisuje się także we wszystkich polach w których jest to możliwe czyli np. w wyszukiwarkach gdy pokazuje się Podsumowanie misji bądź w wyszukiwarce w 'Modach'. 4. Głosowanie na start misji w przypadku gdy wszyscy opuścili party i zostaliśmy w nim sami. (Gdy otwiera się relikty na porwaniach i misja średnio startuje się co 2 minuty jest to bardzo męczące.) 5. Błąd z otwierającymi się drzwiami prawie na wszystkich planetach drzwi się za wolno otwierają. Drzwi otwierają się poprawnie jedynie w pustce, na każdej innej lokacji gdy gramy Titania i połączymy jej skill Razorwing ze skillem Helmintha Infested Mobility będziemy uderzać w każde drzwi. Poprawki: 1. Dodanie opcji w ustawieniach aby gra nie zmieniała sama zakładek na czacie, np. gdy rozmawiamy z kimś na orbiterze, ładujemy się do dojo gra sama zmienia zakładke czatu na Dojo, co prowadzi tylko do nieporozumień, i w nie których przypadkach bardzo wydłuża proces wymiany. 2. Dodanie 'stackowania' się modów każdego poziomu, tak jak to działa np w reliktach które sumują się na każdym poziomie a nie tylko te nieulepszone. Wiele by to ułatwiło graczom którzy sprzedają mody, aby ulepszone mody się stackowały na tej samej zasadzie co nieulepszone zamiast je liczyć na piechotę... Fajnie by było gdyby chociaż niektóre z wymienionych powyżej kwestii zostały poprawione. 🙃
×
×
 • Create New...