Jump to content

Przegląd Devstream 129


Recommended Posts

PRZEGLĄD DEVSTREAM 129

Oto podsumowanie naszego pierwszego Devstreama od TennoConu!

44b9bf8c3f88589b279549138adbcba8_845x230

Ten Devstream oznacza, że minęło dokładnie 20 dni od TennoCon 2019. W tym roku dołączyli do nas Tenno z 35 różnych krajów! W tym Devstreamie, będziemy poruszać wiele treści ujawnionych podczas imprezy - zajrzyjmy więc do przeglądu.

Jak zawsze, możecie obejrzeć całą transmisję na naszym kanale YouTube:

 

INFORMACJE PORZĄDKOWE:

Cztery Dary od Lotus będą aktywne na wszystkich platformach przez 24 godziny po zakończeniu transmisji. Nie przegapcie szansy na zdobycie Skórki: Fragor Tekelu, schematu Katalizatora Orokin, schematu Reaktora Orokin i Formy Aura.

 • Jesteśmy na drodze do 1 miliona obserwujących na Twitch -- upewnijcie się, że zaobserwujecie nas jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście!
 • Podwójne Kredyty powracają w następny weekend wraz z zabawnym sposobem na ochłodzenie się!
 • Pracujemy nad Aktualizacją 25.4.0, aby wysłać ją do certyfikacji. Obserwujcie sytuacje w postach na forum jeżeli jesteście Tenno na XB1, PS4 lub Nintendo Switch.
 • Możecie wygrać 250,000$ na wycieczkę w kosmos! Dowiedzcie się więcej tutaj: https://www.warframe.com/pl/spaceninja

GAUSS

Jeżeli oglądaliście demonstrację na TennoCon to prawdopodobnie widzieliście tego Warframe'a pędzącego po wodzie na Równinach Eidolon. Nadszedł czas, aby zaprezentować jego cały zestaw umiejętności specjalnie dla fanów wędkowania:

Umiejętność Pasywna: Szybsze odnawianie tarcz podczas ruchu

Pierwsza Umiejętność: Możecie wcisnąć, aby otrzymać chwilowe zwiększenie szybkości lub możecie przytrzymać, aby aktywować ciągły drenaż energii i zwiększyć prędkość (jak i umożliwić bieganie po wodzie) kosztem sterowności. Dobre wieści -- jeżeli uderzycie w wrogów (lub ścianę) zadacie obrażenia i zwiększycie Wasz wskaźnik obok paska energii.

 

Druga Umiejętność: Ta umiejętność ochroni Was przed obrażeniami fizycznymi, zimnem i ogniem kosztem ładunku wskaźnika. Chroniąc, uzupełni niewielkie ilości energii. Gdy ta umiejętność jest aktywna taranowanie wrogów pierwszą umiejętnością spowoduje ich krwawienie.

 

Trzecia Umiejętność: W zależności od tego czy wciśniecie lub przytrzymacie przycisk aktywujący umiejętność, stworzycie wokół siebie krąg ognia lub krąg zimna zadając obrażenia wrogom. Podwójne wciśnięcie lub przytrzymanie ponownie nałoży efekt zimna lub ognia na wrogów w pobliżu.

 

Czwarta Umiejętność: Ta umiejętność zostanie odblokowana bo napełnieniu wskaźnika. Przy aktywacji będziecie mogli napełnić górną część wskaźnika zwiększając obrażenia, prędkość poruszania się, przeładowania, ataku bronią białą.

Jeżeli nie zdążycie napełnić górnej części wskaźnika przed końcem umiejętności zostanie on wyzerowany.

 

A teraz, oto jego alternatywny hełm:

 

Gauss i Grednel zostaną wydani razem w prawdziwym stylu BFF w przyszłej aktualizacji.

 

ARSENAŁ, JAKOŚĆ ŻYCIA

Mamy w kolejce kilka poprawek jakości życia dla Waszego Arsenału!

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się, jaka jest konfiguracja modów lub personalizacja wyglądu gracza, możecie teraz udostępniać je za pomocą łącza Mod i Wygląd! Dwa poniższe filmy prezentują nowy system i dają lepsze pojęcie o jego funkcjonalności:

Dodatkowo, jak widać na poniższym filmie, przenosimy przycisk Fotobudki do prawego górnego rogu, aby zapewnić większą widoczność i łatwiejszy dostęp!

Aktualizujemy ekran zarządzania zestawami wyposażenia, tak byście mogli dodawać je do ulubionych i ustawiać spersonalizowane obrazy używając Glifów aby pomóc szybko zidentyfikować każdy z nich:

 

EMPIREUM

Mieliśmy sporo pytań od społeczności po demonstracji Empireum, a poniżej znajdują się nasze odpowiedzi:

 • Naszym obecnym celem jest wydanie Empireum jesienią tego roku.
 • Suchy Dok będzie pomieszczeniem w Waszym Dojo, co zwiększy nieco pojemność. Naszym celem jest wydanie Suchego Doku przed Empireum, aby pomóc Wam się przygotować. Prawdopodobnie dodamy wraz z tym nowy Orbiter.
 • Będziecie widzieli swój statek Railjack w Suchym Doku -- Wasi klanowicze będą widzieć swój.
 • Nieumarli Kuva będą należeć do frakcji Grineer tylko przy premierze.
 • Nie mamy jeszcze żadnych informacji o surowcach, którymi moglibyśmy się podzielić.
 • Postacie niezależne w Waszych statkach Railjack ukryją się po wejściu na pokład, ale to może się zmienić w przyszłych aktualizacjach. Będziecie mogli dzięki nim prowadzić ostrzał używając miejsc załogi, Steve wspomniał, że mogą mieć wpływ na statystyki Waszych statków Railjack.
 • Nowe dobicie z demonstracji używa nowego narzędzia wielofunkcyjnego, które będzie dodawane z każdym Warframe. Będzie działało jako urządzenie hakerskie umożliwiające otwarcie drzwi, może zostanie uwzględnione w przeróbce dobicia w przyszłości i wiele więcej!
 • Będzie kilka planet w dalekim kosmosie.

 

PARADOKS DUVIRI

Jeśli przegapiliście zwiastun Paradoksu Duviri na TennoCon, możecie obejrzeć klikając tutaj. Poświęciliśmy trochę czasu, by odpowiedzieć na pytania społeczności związane z tym enigmatycznym zwiastunem. Uwaga! Spoilery zwiastuna poniżej, jeśli chcecie ich uniknąć!

 • Mężczyzna w stroju Operatora to Wasz Operator, ale starszy. Podobieństwo do Haydena Tenno jest czysto przypadkowe.
 • Wraz ze starzeniem się Waszych Operatorów, kosmetyki też będą się zmieniać, ale Steve nie chwali się szczegółami.
 • Oświetlenie pokazane na zwiastunie jest częścią otoczenia.

Podzieliliśmy się też pewnymi dziełami sztuki, które trafiły do zwiastuna, poniżej zamieściliśmy kilka z nich. Całość grafik (oraz te niepokazane) znajduje się na ArtStation Samuela.

9e9a604ac04b060fad079e47a91e2037.jpg

fb79277a76a6f3195923f75066ae1a36.jpg

573c2404192fa06c1387d9e9c2364382.jpg

 

GEST GRY NA SHAWZIN

Jeśli posiadacie dekorację Shawzin, w nadchodzącej aktualizacji dodamy opcję gry na niej. W końcu będziecie mieli okazje odegrać serenadę waszej drużynie lub Waszą interpretację Wonderwall na przekaźniku.

 

WUKONG: SKÓRKA DELUXE

Podgląd Skórki Deluxe Wukonga (prócz naramienników, przepraszamy Ray!), której możecie spodziewać się na PC w przyszłym tygodniu:

 

HARROW: SKÓRKA DELUXE

Ta skórka została ujawniona podczas TennoConu, ale w przypadku gdybyście ją pominęli, poniżej znajdują się obrazy pełnego modelu oraz broni. Pozostałe grafiki koncepcyjne mogą zostać znalezione na profilu ArtStation Samuela tutaj: https://www.artstation.com/artwork/qAKWJy

7626f92a8620c93e56469d432106a99d.jpg

5ab3bcec4881b1cb5a84f7ee2ff79929.jpg

 

ZEPHYR: SKÓRKA DELUXE

Ujawniona dawno temu w 2016 podczas Devstreamu 67, mamy oficjalną aktualizację jej statusu.

6598d06f19fbe59e324bb1635b4344de.jpg

 

ARCHWINGI:

 • Jak obiecano, umiejętność Mgnienie Itzala trafi na wszystkie Archwingi - zastąpi ona unik w przód, jako standardowa umiejętność Archwingów. Uniki w lewo lub prawo wciąż wykonują beczkę!
 • Itzal otrzyma w zamian Tnącą Linę.
 • Przeglądamy zestawy umiejętności wszystkich Archwingów pod względem nadchodzącej aktualizacji Empireum - spodziewajcie się drastycznych zmian, które sprawią, że będą one lepiej współgrać z Waszą przygodą z Railjack.

INNE CIEKAWOSTKI:

 • Nie ma konkretnych planów co do kolejnego spojrzenia na Vaubana.
 • Wciąż ciężko pracujemy nad Melee 3.0, ale póki co nie mamy nic do pokazania.
 • Nadchodzi fizyka tkanin Volta!
 • Mroczne Sektory nie są najwyższym priorytetem, ale wciąż nad nimi pracujemy.
 • Jak pokazano w kinowym wprowadzeniu podczas TennoConu, tak wyglądali Grineer przed klonowaniem. Spójrzcie jak nisko upadli:

8df8274e4aa992228118670775f90eaf.jpg

Link to comment
Share on other sites

Najbardziej widzi mi się  trzecia umiejętność Gaussa, no i ten marszałek na koniku! 😘 

Ma ktoś trójwymiarową drukarkę!?!

Postacie z, niewypału DE, Amazing Eternals znajdują się także w bibliotece Sama: https://www.artstation.com/artwork/w8KzP6 są wystrzałowe imo. 

Gest gry na Shawzin, najprawdopodobniej zadawala Steva, bo jeśli dobrze pamiętam gość gra na gitarze i grał kiedyś tam w grupie przyjaciół.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
 • Create New...