Jump to content
  • 0
(PS4)muody_g

WSZĘDZIE PUSTKI :(

Question

Witam. 

Problem z którym zmagam sie uporczywie w tej grze to tak jak w tytule posta puste lokacje... Bazaar Maroo, Ceres, Fortuna, Dojo, nieważne gdzie - jest tam prawie całkiem pusto (max 2-3 osoby jeśli w ogóle)

Handlowałem kilka dni temu z pewnym graczem, obcokrajowcem oczywiście, napotkanym na waframe.market i zaprosił mnie on do "swojego" Bazaaru Maroo. Tętnił on życiem - wszyscy ze sobą handlowali. Kiedy wyszedłem z drużyny i byłem solo nagle mi wszyscy zniknęli aczkolwiek ja zostałem na bazaarze, który stał się nagle pusty. 

Przed wczoraj odblokowałem ten Bazaar wraz z odblokowaniem planety Mars, i świeci on w moim przypadku pustkami. 

Poczytałem troche na ten temat i dowiedziałem się że są to jakieś kwestie serwerów i regionu w którym zamieszkujemy, ponieważ przecież graczy na świecie nie brakuje więc czemu w miejscach stworzonych do handlu jest pusto...

Uderzam z tą sprawą tutaj żeby się upewnić czy aby wszyscy moi rodacy tak mają czy może jednak to ja mam jakiegoś pecha i jest odizolowany od społeczności Warfame...

Czy ktoś coś na ten temat wie???

4 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Może prościej - mając wersję PL masz dostęp na czatach i bazarach itp. tylko do bazy graczy z polską wersją gry w całej europie. Jeżeli będziesz w wersji gry angielskiej, będziesz miał dostęp do czatów, przekaźników itd. wszystkich graczy w europie z wersją angielską. Nie dotyczy rozgrywki, bo gracze nie są dobierani wg. języka gry (dlatego czasami się zdarza, że masz podpisy np. reaktorów po niemiecku, albo rosyjsku).

• 0
13 hours ago, JohhnyBravos said:

Może prościej - mając wersję PL masz dostęp na czatach i bazarach itp. tylko do bazy graczy z polską wersją gry w całej europie. Jeżeli będziesz w wersji gry angielskiej, będziesz miał dostęp do czatów, przekaźników itd. wszystkich graczy w europie z wersją angielską. Nie dotyczy rozgrywki, bo gracze nie są dobierani wg. języka gry (dlatego czasami się zdarza, że masz podpisy np. reaktorów po niemiecku, albo rosyjsku).

15 hours ago, .Decado. said:

Na regionie pl jest mało graczy. Zmień na eng i będziesz miał tłumy.

Czyli wystarczy i należy zmienić język w całej konsoli?? No bo w samej grze nie dostrzegam takiej możliwości a szukałem 

• 0
1 hour ago, (PS4)muody_g said:

Czyli wystarczy i należy zmienić język w całej konsoli?? No bo w samej grze nie dostrzegam takiej możliwości a szukałem 

I to jest właśnie jedna z wielu rzeczy, dla których nigdy nie zamienię peceta na konsolę 😉