Jump to content

Empireum: Zmiany Liczy Kuvy 27.1.0 + 27.1.0.1


[DE]Grzegorz

Recommended Posts

Empireum: Zmiany Liczy Kuvy 27.1.0

c97de10263a02e8ec156020cd1a4387b.jpg&key

Kuvizm 2020

Pierwszy Licz został zrodzony trochę ponad 3 miesiące temu (31. października 2019)! W ciągu tych 3 miesięcy wprowadzono masę dodatków, zmian i poprawek; każda z nich jest związana z opiniami, jakie otrzymaliśmy, ale nie dociera do końca w głąb problemu. Dzisiaj się to zmienia!

Jeśli oglądaliście Devstream #136 ankieta wśród graczy w 2019 r. pokazała nam, że spośród ponad 27 000 odpowiedzi system Liczy Kuvy był dodatkiem, który cieszył się najmniejszym zainteresowaniem w 2019 r. Wielu graczy stwierdziło, że system Liczy Kuvy stawał się coraz mniej zabawny, im więcej czasu i energii mu poświęcano. Choć znalezienie granicy między powtarzaniem a postępem jest jednym z problemów, z którym zmaga się Warframe od pierwszego dnia, Licze zwróciły uwagę na pewne problemy, które chcemy rozwiązać, podążając tą ścieżką.

Przejdźmy do tych soczystych zmian, dobrze?

 

1. Czerwie Kuvy, które przetrwały
Zaczynając od samego początku Liczy Kuvy, koncepcja prowadzi nas Czerwiów Kuvy. Czerwie Kuvy będą teraz odgrywać kluczową rolę w określaniu przyszłych relacji z Liczem Kuvy.

 • Powalony Czerw Kuvy będzie wyświetlał ikonę broni Kuvy, z jaką narodzi się Licz Kuvy!
  • To pozwoli graczom na zdecydowanie, czy chcą polować na tą broń i dobić powalonego Czerwia Kuvy, czy też zignorować go i spróbować dorwać innego Licza. Czerw Kuvy pozostanie w tym powalonym stanie przez do 30 sekund, zanim umrze.

Dodatkową korzyścią za ukończenie misji, nawet jeśli zdecydujesz się NIE zabijać Czerwia Kuvy, powalony Czerw pozwoli uzyskać 100 Kuvy na koniec misji.

f8e7ee6476b35377a464ebc0b13b488b.jpg&key

2. Złamać kark za wiedzę
Kiedy po raz pierwszy mój Licz Kuvy złamał moje plecy jak zapałkę, wiedziałem, że muszę się odegrać. Ale po czasie- i 100% złamanych pleców i śmierci później - próby Requiem Parazonu zdawały się być zbyt negatywne. By ulżyć trochę temu bólowi pleców, skupiliśmy się na wiedzy zamiast metodzie chiropraktycznej:

 • Wasz Licz Kuvy nie będzie już was zabijał po niepoprawnej próbie odgadnięcia kombinacji, nie będzie też próbował was połamać. Animacja miłosierdzia Parazonu będzie odegrana, ale interfejs pokaże czy zakończyło się ono powiedzeniem czy porażką. Po porażce Requiem, wasz Licz Kuvy zaśmieje się wam w twarz i odejdzie zostawiając wasze karki niepołamane i godność bez uszczerbku!

3. FUZJA WALENCYJNA
Wprowadzony w 26.0.6, Transfer Walencyjny - teraz przemianowany na Fuzję Walencyną - został stworzony, by zająć się kwestią duplikatów broni Kuvy o różnych, wbudowanych bonusach obrażeń. Umożliwienie wam zastąpienia wbudowanego bonusu obrażeń broni Kuvy (i inwestycje jak Forma, soczewki Fokus itp.) z jednej broni Kuvy na inną było dobre na początek, ale możemy zrobić więcej!

 

 • Fuzja Walencyjna zwiększa teraz wbudowany bonus obrażeń broni Kuvy. Przykłady:
  • Wasz Kohm Kuvy posiada 25% obrażeń i może zostać użyty do nasycenia broni o bonusie 40%, by podnieść go do 44%
  • Wasz Kohm Kuvy posiada 40% obrażeń i może zostać nasycony bronią o bonusie 25%, by podnieść go do 44%
  • Wasz Kohm Kuvy posiada 25% obrażeń i może zostać użyty do nasycenia broni o bonusie 44%, by podnieść go do 48.4%

879c6d6bc3e8fcde216e2fa7c2379540.JPG&key

Duplikaty waszych broni Kuvy pozwalają teraz na stopniowy postęp by uzyskać "doskonałą" broń Kuvy, co oznaczałoby wartość 60% obrażeń, jeśli się na to zdecydujecie.

Badamy też inne miejsca, które mogą skorzystać z tej mechaniki (Railjack itp.)!

Jak widać, rozbiliśmy kilka jajek, aby zrobić ten omlet! Czekamy na wasze opinie o tych zmianach Liczy Kuvy!

*Wyjaśnienie do Porzucania Liczy czy też "od-Liczania": Na tą chwilę usunęliśmy prototyp tej funkcjonalności, ponieważ zamiast naprawić podstawowe mechaniki i umożliwić odegnanie Licza, zamierzamy skupić się na podstawach tego elementu rozgrywki.

*Komentarz na temat zdobywania Szeptów - pozostają kwestie zdobywania Szeptów, które znajdują się poza zakresem tej poprawki, ale będą analizowane w nadchodzących tygodniach, kiedy zmiany powyżej się ustabilizują.

4c934bb9d9f3da9b5da2a6a1854563c2.jpg&key

NOWA BROŃ KUVY

HIND KUVY (wariant)
Ten potężny, strzelający seriami karabin Grineer został zmodernizowany, aby dodać półautomatyczny i automatyczny tryb ognia.

NUKOR KUVY (wariant)
Wysoce zoptymalizowany Nukor, który pozwala polu mikrofalowemu broni na trafianie do czterech dodatkowych celów.

BRAMMA KUVY (nowa)
Ten łuk Grineer przynosi zemstę w postaci strzał zakończonych bombami kasetowymi, które mogą być detonowane w trakcie lotu lub po uderzeniu.

d64b4bc0fcf49d9bd581d11aa094a940.jpg&key

Zmiany Konwertowanych Liczy Kuvy
Konwertowane Licze były krytykowane za brak wytrzymałości i siły ognia. Nie korzystają ze swoich umiejętności i pozostawiają słabe wrażenie.

 • Zwiększono minimalny czas Konwertowanego Licza Kuvy do 2 minut.
 • Trzykrotnie zwiększono obrażenia na sekundę Konwertowanych Liczy Kuvy z ulepszonym bonusem obrażeń.
 • Naprawiono niekorzystające ze swoich umiejętności Licze Kuvy.

Ogólne zmiany i poprawki Liczy Kuvy:

 • Podwojono szansy posiadania Mściwej Efemery przez Licza Kuvy z 10% do 20%!
 • Znane Mody Requiem/próby są teraz wyświetlane w ekranie Ulepszeń Parazonu!
 • Zmieniono znaczniki Sługów Liczy, by spójnie odzwierciedlały nową ikonę wprowadzoną w 27.0.11. Włącznie z minimapą oraz oznaczeniem Sługi Kuvy.
 • Upuszczona Kuva/nagrody są teraz wyświetlane w fikuśnym banerze, podobnie do Argonu.
 • Licze Kuvy nie mogą już zostać dźgnięte Parazonem podczas ucieczki. Powodowało to niewidzialne animacje, a interfejs poprawna próba modów Requiem nie była rejestrowana, więc nie podnosiła poziomu Licza Kuvy.
 • Uprzątnięto metalowe kawałki z umiejętności Karapaksu (Żelazna Skóra) Liczy Kuvy.
 • Możecie teraz przeszukać sekcję Historii Liczy Kuvy w Kodeksie po nazwie, broni Kuvy i Efemerze.
 • Naprawiono wyświetlanie domyślnego hełmu Excalibura na ramieniu klonów "Podstępu" Licza, zamiast tego samego hełmu Warframe, co ich właściciel.
 • Naprawiono niewyświetlanie Pancerza Hełmu Nidus w skali szarości na Liczach Kuvy.
 • Naprawiono możliwość odrodzenia Sług Kuvy jako typy przeciwników, które nimi być nie powinny.
 • Naprawiono przypadki przeskakiwania Liczy Kuvy między pozycjami, podczas walki ze swoim celem.
 • Naprawiono błąd skryptu po zmianie rozdzielczości w ekranie Licza Kuvy.

440a2edb2bea9cd2641b6a4b0ffef923.png&key

IVARA: SKÓRKA SKATHI
Z najciemniejszego lasu, uderzająca łowczyni obiera cel. Zawiera także alternatywny wygląd łuku Artemidy.

KOLEKCJA IVARA SKATHI
Obierz cel dzięki tej uderzającej kolekcji przedmiotów Ivary Skathi. Zawiera skórkę Ivara Skathi, skórkę Dali dla Ballistica i Syandanę Thiazi.

58b0f7027f596d4c0f274b6bf33a3313.jpg&key

Nowe Modyfikacje Warframe (na maks. randze)

Garuda - Modyfikacja Upustu Krwi: Kuźnia Krwi
Wyjęta broń Garudy jest przeładowywana do 100%.

Baruuk - Modyfikacja Kołysanki: Wieczna Kołysanka
Wykonanie dobicia na śpiącym wrogu spowoduje ponowne użycie Kołysanki na 100% pozostałego czasu trwania umiejętności. Pasywna: +50% Czasu Trwania Kołysanki.

Baruuk - Modyfikacja Cichej Burzy: Reaktywna Burza
Pustynny Wiatr zyskuje +35% Szansy Statusu i jego typ obrażeń dopasowuje się do słabości przeciwników.

Hildryn - Modyfikacja Ognia Zniszczenia: Fala Zniszczenia
W pełni naładowane strzały przywrócą Hildryn 250 Tarcz. Trafienie w Tarczę Niwelującego, zniszczy je i przywróci 750 Tarczy.

e8f2a45277fc297051c51d6ec5a3a871.jpg

SHAWZIN CORBU
Ukształtuj zawiłe melodie dzięki tej geometrycznej Shawzin.

Informacja od zespołu dźwiękowego: "Nagraliśmy wiele prawdziwych gitar, by zapewnić temu Shawzin elektrycznej gitary ciężkie brzmienie. Dźwięki są efektem zmieszania tonów różnych gitar razem. Każda nuta ma kilka różnych wariantów przy zagraniu jej, więc będzie brzmieć jak prawdziwa gitara elektryczna."

Dodatki ogólne:

Drusus ma do opowiedzenia nową historię! Odwiedź nowy Leverian Ivary, aby dowiedzieć się więcej i znaleźć jej kartę Prex! Możecie odnaleźć Leverian przeglądając Ivarę na Rynku lub w Kodeksie!

Zmiany i poprawki Railjacka:

 • Narzędzie Omni jest teraz dostępne w Sprzęcie w Inwentarzu (Ukończenie Zadania Archwing wymagane)! Umożliwi to umieszczenie narzędzia Omni w preferowanym miejscu pasku sprzętu dla szybkiego dostępu!
 • Jeśli zapomnisz wyposażyć narzędzie Omni w pasku sprzętu po wejściu na misję Railjack, zostanie ci ona przydzielona na misję.
 • Zwiększono maksymalną moc Awioniki Drapieżnik Zetki z 72% do 80%.
 • Ta Awionika była nieco za słaba w porównaniu z tańszym odpowiednikiem Vidar.
 • „Pokaż wyposażone” pokaże teraz awionikę z maksymalnymi rangami, które są wyposażone, nawet gdy „Pokaż Maks. Rangę” jest wyłączony.
 • Przejęte Załogowce rozpoczynają teraz sekwencje stopienia rdzenia, gdy osiągają 0 Kadłuba.
 • Ikony uzbrojenia stają się przezroczyste podczas czasu odnowy i będą wyświetlać ikonę odliczania czasu, by lepiej wskazywać ich obecny stan.
 • Zmieniono statystykę Komponentu Silnika Railjack z Kilometrów Na Godzinę na Metry Na Sekundę, by były spójne z aktywnymi statystykami.
 • Naprawiono statystykę Prędkości Railjacka wyświetlającą wyższą wartość, niż prędkość poruszania się w grze.
  • Ta poprawka wymaga wyjaśnienia. Najpierw ciekawostka, Railjack działa w trochę innej skali niż reszta Warframe. Być może niektórzy z was widzieli rozpad czasoprzestrzeni w postaci naprawdę ogromnych kotów... Prędkość wyświetlana w statystykach statku w Suchym Doku operowała w złej skali i podawała niepoprawne wartości. Przez to także bonus nadawany przez silnik, wyświetlany w kilometrach na godzinę, był błędny: silnik mógł wyświetlać bonus 30km na godzinę ale dawał znacznie, znacznie większy bonus niż w Statystykach, gdy sami to przeliczyliście. Zostało to naprawione by: 1) Statystyki wyświetlały poprawną prędkość w skali świata Railjacka i 2) by silniki były wyświetlane w metrach na sekundę, co pokrywa się ze Statystykami. Może wyglądać jakby statystyka Prędkości waszych statków w Suchym Doku znacznie zmalała, ale prosimy o polatanie w misjach i przekonanie się, jak się zachowuje. Naprawia to tylko wartości zgłaszane przez interfejs w Statystykach. Żadna zmiana rzeczywistej prędkości poruszania się statku nie jest zamierzona, jeśli wasz statek nie osiąga nominalnej prędkości w Statystykach, należy to dokładnie zmierzyć i zgłosić jako błąd.
 • Poprawki z niezadawaniem obrażeń Załogowcom - za wyjątkiem ich silników - przez Artylerię Dziobową Railjacka. Powinniście zauważyć, że Artyleria Dziobowa zadaje większe obrażenia a wystrzał nie został zmarnowany na zniszczeniu samych silników Załogowca!
 • Naprawiono nieodzyskujące sprawności Załogowce po unieszkodliwieniu ich z broni Railjacka.
 • Naprawiono możliwość użycia Nawigacji przez hosta Railjacka, zanim zostanie ona ukończona i całkowitą niemożność użycia Nawigacji przez klientów, gdy rozpoczęto misję z Suchego Doku.
  • W ramach wyjaśnienia, poprawną funkcjonalnością jest możliwość użycia Nawigacji Railjacka przez Hosta i Klienta po ukończeniu misji, żadne z nich nie może skorzystać z niej przed ukończeniem misji.
 • Naprawiono odradzanie Kapitanów w zadaniu "Dowódca Bazy Asteroidalnej" Szczególnego Miejsca i Dowódców w "Zabij Kapitana Galeonu".
 • Naprawiono niedziałającą u klientów wyrzutnię pocisków Galwark.
 • Naprawiono niewyłączanie Ognistego Feniksa, gdy poziom Energii Strumieniowej spada do 0.
 • Naprawiono nieulepszanie Awioniki Przepływ Spalania na maksymalnym poziomie przez Slot maks. poziomu.
 • Naprawiono pozostającą wyłączoną Awionikę Bitewną u klientów, po naprawieniu Railjacka ze stanu nadchodzącej katastrofy.
 • Naprawiono zużywanie Ładunków Dome przez Klientów wchodzących do Artylerii Dziobowej, niezależnie od tego czy wystrzelili czy nie.
 • Naprawiono wielokrotne przeładowywanie Artylerii Dziobowej u Klientów podczas oczekiwania na stworzenie Ładunków Dome przez Hosta.
 • Naprawiono niewyświetlanie efektów Awioniki Bitewnej Miażdżącej Serii u klientów.
 • Naprawiono niewyświetlanie pocisków stworzonych przez Miażdżącą Serię/Wyłom Pustki u klientów.
 • Naprawiono porzucenie w kosmosie gdy wstąpiono na pokład Załogowca, który znikał z powodu ukończenia misji.
 • Naprawiono przypadki znikania interfejsu Kuźni Railjacka, gdy próbowano użyć jej w ślizgu.
 • Naprawiono niezapisywanie zużytej podczas misji Amunicji Railjacka i zużytych zasobów pod koniec misji.
 • Naprawiono tracenie niestandardowej Skórki/Kolorów Railjacka, jeśli nastąpiła migracja hosta, a Wy byliście ostatnim pozostałym graczem.
 • Naprawiono niewyświetlanie znaczników dystansu Awionik/Szczątków Railjacka.
 • Naprawiono psucie się kamery po dołączeniu nadświetlnym do gracza, który przebywał w Wyrzutni Archwing.
 • Naprawiono Kamerę Śledzenia Załogi z Menu Taktycznego, dzięki czemu lepiej odzwierciedla widok z kamery gracza.
 • Naprawiono blokowanie obszaru pomieszczenia zbudowanego poniżej Suchego Doku.
 • Naprawiono problemy przy zaznaczaniu węzłów Proxima Woalu/Saturna używając kontrolera.
 • Naprawiono pasek przegrzania Uzbrojenia Railjacka strzelającego serią wypełniający się i nie opadający aż lasery przestaną strzelać, zamiast od chwili pierwszego wystrzału.
 • Naprawiono brak wpływu Inherencji z Taktycznej Odpowiedzi i Szybkiej Taktyki na czas odnowy w podpowiedzi Awioniki Taktycznej Railjacka.
 • Naprawiono nieaktualizowanie się licznika czasu Kamuflażu Pustki przy przeglądaniu Menu Taktycznego.
 • Naprawiono niewyświetlanie poprawnego opisu i statystyk przez Ulepszone Awioniki, jak np. stan ulepszenia.

Optymalizacje:

 • Optymalizacje pomieszczeń Fortecy Kuvy. Zawiera to uprzątnięcie zbędnych materiałów, przesadzonego oświetlenia, efektów wolumetrycznych, przerysowanych obiektów i więcej. Nadchodzi więcej optymalizacji!
  • 5d7b41c2b34792a515b61ebd8f074eeb.jpg&key
 • Dokonano mikro-optymalizacji skryptu używanego w misjach Przetrwania.
 • Poprawiono wydajność działek Railjacka.
 • Poprawiono wydajność gdy używano Imperatora Vandal w Railjacku.
 • Zoptymalizowano oświetlenia wykonywanego na żywo w pomieszczeniu jaskini na Ziemi.
 • Zoptymalizowano dynamiczne oświetlenie w pomieszczeniu Indeksu Gazozo Jowisza.
 • Zoptymalizowano narzędzie Omni, by naprawić zacięcie przy wyjmowaniu go.
 • Dokonano mikro-optymalizacji skryptu kontrolującego drzwi.
 • Dokonano mikro-optymalizacji wydajności HUD, szczególnie w Railjacku.
 • Dokonano mikro-optymalizacji wydajności interfejsu, włącznie z pilotażem Railjacka.
 • Dokonano mikro-optymalizacji szczególnych miejsc Railjacka, gdy cele poboczne zostały ukończone.
 • Dokonano mikro-optymalizacji skryptu obsługującego wybuchy pożarów w Railjacku.
 • Dokonano mikro-optymalizacji Kukły Chromy.
 • Dokonano mikro-optymalizacji skryptu używanego do animowania Kama Podwójnych.

Zmiany:

 • Ciężkie ataki Wręcz nie mogą już zostać aktywowane przez przytrzymanie 'E', ponownie istnieją wyłącznie jako alternatywny tryb ognia.
  • Utrata informacji zwrotnej Licznika Kombo z powodu spamowania ataku spowodowała, że wiele próśb dotyczyło by Ciężki Atak nie był aktywowany poprzez przytzymanie 'E'. "Przełącznik" dla ciężkich ataków broni białej nie znajduje się obecnie na stole, dlatego ciężkie ataki broni białej zostały przywrócone.
 •  do swojej pierwotnej mechaniki polegającej na użyciu przycisku odpowiadającego za Alternatywny Ostrzał.
 • NPC potrzebują teraz około sekundy, by zauważyć graczy czy inne NPC wychodzące z niewidzialności, niezależnie od stanu zaalarmowania. Wcześniej w takich przypadkach wrogowie w stanie walki niemal natychmiastowo obierali nowe cele. Zobacz:
 • Usunięto Mody Riven z sekcji modów w Kodeksie.
  • Pozostaje tutaj kilka problemów 1) Sekcja Modów w Kodeksie nie wyświetla wszystkich Modów Riven i 2) Mody Riven wyświetlane wskazywałyby Cefalona Simarisa jako źródło pozyskania, co dotyczy tylko Modów Riven Towarzyszy. Biorąc pod uwagę dużą liczbę Rivenów, ta sekcja Kodeksu nie działa poprawnie i musiałaby wyszukiwać unikatowych informacji.
 • Wszystkie sceny Fotobudki Gazozo, Rzezi Sanktuarium i Elitarnej Rzezi Sanktuarium mogą zostać sprzedane za 3500 Kredytów, jeśli posiadacie duplikaty!
 • W pełni naładowany rzut Orviusem aktywuje unikatową mechanikę podniesienia przeciwnika.
 • Przywrócono oryginalne, domyślne kolory Energii skórki Limbo Limina i Nekrosa Irkalla, by odpowiadały oryginalnym intencjom twórców.

Poprawki:

 • Naprawiono niemożność zapraszania ludzi do drużyny, jeśli Twoje Tworzenie Sesji było ustawione na grę w pojedynkę przed dołączeniem do drużyny publicznej poprzez Zaproszenie.
 • Naprawiono błąd skryptu i utratę funkcjonalności podczas przeglądania broni Archwing bez ukończenia Zadania Archwing.
 • Naprawiono ładowanie przez Garudę Serca Grozy w pełni z dowolnej ilości regeneracji Energii.
  • Ta umiejętność ładuje się teraz ze zmniejszoną szybkością jeśli masz 0 Energii, a przychodząca regeneracja nie wystarcza, aby utrzymać ilość Energii, którą umiejętność chce zużyć.
 • Naprawiono klony Sali Zwierciadeł Mirage, które nie wystrzeliwały ostatniej rundy pocisków w magazynie.
 • Naprawiono nieprawidłowe animowanie klonów Sali Zwierciadeł Mirage w podwójnych skokach/skakaniu po ścianie.
 • Naprawiono problemy z atakowaniem ściany Witryfikacji Gary przez wrogów w Indeksie.
 • Naprawiono drastyczne zwiększenie obrażeń Poświęconej Ziemi Oberona w Indeksie, gdy gracz był w trybie Operatora.
 • Naprawiono niedziałające poprawnie u hosta liczniki czasu życia Glaive.
 • Naprawiono niewstrzymywanie czasu życia pewnych pocisków przez Nawigatora Ivary, co umożliwiało pociskom zniknięcie, gdy były kontrolowane.
 • Naprawiono zmianę statystyki Kontynuacji Uderzeń gdy na Sigma & Octantis i Cobra & Crane zakładana była Postawa.
 • Naprawiono Mod Sanktuarium Strażnika i Mod Schronienia Towarzysza, pozostawiając niezniszczalną tarczę na stałe dla Hosta, jeśli zostanie użyta w misji Koszmaru z trybem Bez Tarcz.
 • Naprawiono niedziałające poprawnie ulepszenia Szansy Status na obrażenia wybuchu oraz opóźnione obrażenia.
 • Naprawiono niektóre przypadki utraty funkcjonalności przycisku „Wyślij Ekstraktor”.
 • Naprawiono przypadki niewrażliwych na obrażenia Wieżyczek Corpus.
 • Naprawiono odradzanie K-Drive bardzo daleko, gdy zostały pozostawione na powierzchni wody w Orb Valis.
 • Naprawiono nieprawidłową animację zestawu Zwinnych animacji Wisp, gdy Shedu jest wyposażony.
 • Naprawiono przenikanie się broni Ostrza z Biczem do Wisp podczas jej "biegu".
 • Naprawiono możliwość odrodzenia się w suficie w pewnej części Fortecy Grineer.
 • Naprawiono możliwość dostania się za pierwszy Kanał Danych w Rzezi Sanktuarium.
 • Naprawiono pozostawione otwarte menu interfejsu użytkownika podczas wchodzenia w Kanał Danych na Rzezi Sanktuarium używając kontroler.
 • Naprawiono poruszanie się znaczników celu na Orb Vallis / Równinach Eidolon latając Archwingiem.
 • Naprawiono nie wyświetlanie się Modów Riven broni towarzyszy w zakładce „Mody” w Ofertach Cephalona Simarisa.
 • Naprawiono wyświetlanie się nieprawidłowych wartości podczas wielokrotnego wzrostu stopni Gwiezdnego Szlaku powyżej 30-ego.
 • Naprawiono problemy z wydajnością związane z Siekaczami Keli De Thaym.
 • Naprawiono problemy z wydajnością związane z pozostawianym śladem bełtu Ballistiki na długich dystansach.
 • Naprawiono problem polegający na tym, że głowa celu Obrony unosiła się nad Kriokapsułą na misjach Obrony, narażając ją na wiele niebezpieczeństw środowiskowych, jak i niebezpieczeństwa związane z brakiem połączenia głowy z resztą ciała.
 • Naprawiono potencjalne powstawanie Czerwi poza granicami mapy, gdy zostały stworzone przez śmierć Matki Roju.
 • Naprawiono problemy z animacją Ognistego Miecznika Grineer, powodujące, że jego drugi i trzeci atak z komba nie trafiał w cel.
 • Naprawiono, że Lephantis czasami nie umiera natychmiast po zniszczeniu wszystkich trzech głów.
 • Naprawiono możliwość widzenia poza mapę w bramie Cetus.
 • Naprawiono szybką podróż gracza do Rybaczki Hai-luk zastawiająca gracza w powietrzu.
 • Naprawiono strzały łuku Artemidy Ivary, które nie posiadały wybranych kolorów, gdy utykały w obiektach/wrogach.
 • Naprawiono w pełni domyślny wygląd w Łączu Wyglądu, który nie został zastosowany do twego Warframe.
 • Naprawiono nie zastosowanie wybranych kolorów poprzez Łącze Wyglądu na Kubrowach/Kavatach/Venari.
 • Naprawiono Łącze Wyglądu dla Venari wyglądającą na zgniecioną i posiadającą normalny ogon Kavata.
 • Naprawiono przytłaczające efekty specjalne żywiołów na Tytanii, gdy otrzymuje Bonus żywiołów.
 • Naprawiono niedziałające pozycjonowanie dźwięku dla wyjść stereo/słuchawek (np: dźwięk dochodzący z lewej strony odtwarzany był równo w obu słuchawkach).
 • Naprawiono nieprawidłowe działanie czatu głosowego w grze (nie odtwarzało żadnego dźwięku).
 • Naprawiono przełączanie urządzenia głosowego wejścia/wyjścia na ekranie ustawień, które nie powodowało żadnego efektu przy pierwszej próbie zmiany.
 • Naprawiono trudności w poruszaniu się po linach przez Towarzyszy. Według zgłoszenia:
 • Naprawiono konieczność przeklikania się przez przedmioty na rynku, które wymagają tylko jednego kroku do zakupu (pakiety Reliktów itp.), Zamiast od razu wyświetlać interfejs użytkownika z potwierdzeniem ilości.
 • Naprawiono zdolność do ucieczki poza granice mapy Kolonii Grineer poprzez Płonący Chakram Nezhy.
 • Naprawiono brakujące framugi drzwi na misji sabotażu Kolonii Grineer.
 • Naprawiono brakującą minimapę w części Stoczni Grineer.
 • Naprawiono głośność teleportacji w części podwodnego laboratorium Grineer, która była większa niż powinna.
 • Naprawiono dziurę w części Podwodnego laboratorium Grineer.
 • Naprawiono skałę, w którym brakowało fizyk kolizji na Równinach Eidolon.
 • Naprawiono przycinanie się skał w otworze wentylacyjnym na posterunku Corpus.
 • Naprawiono dodatkowe odtwarzanie muzyki w pętli podczas wybierania Towarów Egzotycznych u Kaczuszki.
 • Naprawiono odtwarzanie dźwięku „odnowienia się tarczy” podczas podnoszenia amunicji w Symulakrze.
 • Naprawiono niedokładny tekst samouczka z zadania Archwinga.
 • Naprawiono kilka potencjalnych błędów skryptu spowodowanych umiejętnościami Warframe.
 • Naprawiono błąd skryptu, który mógł przerywać różne misje eskorty Dronów (w tym Plagi z Gwiazd).
 • Naprawiono błąd skryptu podczas zmiany wyposażenia na Fortunie.
 • Naprawiono błąd skryptu, który mógł zepsuć etap nagrody ze Zlecenia, jeśli cel został zniszczony w ostatniej chwili.
 • Naprawiono błąd skryptu dla Klientów podczas zmiany Archgun w Arsenale w Symulakrze, gdy inny Archgun jest już wyposażony.
 • Naprawiono możliwy błąd skryptu, który mógł wystąpić, jeśli przerwałeś misję gdy rakieta zablokowała swoje namierzanie się na twoim Archwingu.
 • Naprawiono błąd skryptu, który mógł wystąpić, jeśli dołączyłeś do misji, gdy gospodarz był na wyścigu K-Drive.
 • Naprawiono błąd skryptu, gdy Sentinel aktywuje Instrukcje Zemsty.
 • Naprawiono błąd skryptu, gdy Kubrow aktywuje Instrukcje Podchodów.
 • Naprawiono błąd skryptu związany z ragdollem wrogów na Orb Vallis.
 • Naprawiono błąd skryptów podczas rzucania pewnych umiejętności Warframe.
 • Naprawiono błąd skryptu umiejętności pasywnej dającej Nieśmiertelność Nidusowi.
 • Naprawiono niektóre niedokładne teksty lokalizacji.

Empireum: Zmiany Liczy Kuvy 27.1.0.1

Licze Kuvy Poprawki:

 • Naprawiono błąd skryptu, jeśli oglądałeś ekran Licza Kuvy lub ekran ulepszeń Parazona z 3 znanymi modami Requiem.
 • Naprawiono zastępowanie nazw HIND KUVY i NUKOR KUVY przez SHILDEG KUVA w językach innych niż angielski.

Poprawki:

 • Naprawiono awarię gry podczas celowania za pomocą Quatza (być może i inne podobne bronie, które zmieniają tryb ostrzału w czasie celowania) i zmiany dierżonej broni, gdy aktywna jest Sala Zwierciadeł Mirage.
 • Naprawiono nakładanie się efektu moda Ostrożnego Strzału za każdym razem, gdy wchodzisz/wychodzisz z Skrzydłoostrza Titanii.
 • Naprawiono nie wyświetlanie się wartości „Drenażu na strzał” i „Obrażeń” naładowanego strzału Ognia Zniszczenia w oknie arsenału.
 • Naprawiono wyzwalanie modyfikacji Fali Zniszczenia Hildryn podczas trafiania sojuszników.
 • Naprawiono modyfikację Reaktywnej Burzy Baruuka, które resetowało szansę na status na powrót do wartości niezmodyfikowanych po bezpośrednim uderzeniu pięścią w kogoś.
 • Naprawiono niemożność zobaczenia przez klienta efektów specjalnych niebieskiej bańki z modów Sanktuarium i Schronienia.
 • Naprawiono wyświetlanie bardzo ciemnej dioramy Lanx w Kodeksie.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
 • Create New...