Jump to content

Łupy Twitch 2.0 startują 16. lutego!


Recommended Posts

Witajcie Tenno!

Po raz pierwszy uruchomiliśmy Łupy Twitch Warframe w 2017 roku i od tego czasu dokonaliśmy wielu zmian na zapleczu, aby poprawić stabilność, różnorodność i poprawić błędy tego systemu. W 2021 z dumą ogłaszamy Łupy Twitch 2.0 - bardziej przyjazny dla użytkownika system otrzymywania nagród!

BARDZO WAŻNA INFORMACJA: Wszyscy muszą rozłączyć i połączyć swoje konta Warframe i Twitch ponownie, aby móc otrzymywać Łupy Twitch 2.0.

 

Prosimy wykonać kroki poniżej, aby rozłączyć i połączyć konta ponownie:
1. Zaloguj się na właściwe konto Twitch na https://www.twitch.tv/, z którego korzystasz podczas oglądania transmisji Warframe
2. Odłącz Warframe od Twitch klikając ten link: https://www.warframe.com/twitch/unlink_action
3. Udaj się na https://www.twitch.tv/settings/connections, następnie znajdź Warframe w kategorii INNE POŁĄCZENIA, naciśnij ODŁĄCZ i zatwierdź przyciskiem TAK, USUŃ

56422bc2a35c73ef5b1942d204540ded.png
4. Zaloguj się na https://warframe.com/ używając swojego konta i platformy, na której chcesz otrzymywać nagrody
5. Otwórz stronę https://www.warframe.com/user i wybierz opcję "POŁĄCZ KONTO TWITCH"

1944650c4fbf9423dee1a6d0d0bf7a47.png
6. Upewnij się, że konto Twitch jest połączone tutaj https://www.twitch.tv/settings/connections oraz, że gra Warframa jest wyświetlana w sekcji "INNE POŁĄCZENIA"
7. Upewnij się, że konto Warframe jest połączone tutaj https://www.warframe.com/user (wyświetlać powinno "Połączone z [Nazwa użytkownika]") i wyświetlić Twoją nazwę na Twitch
8. Gotowe!

 

Czego można się spodziewać po Łupach Twitch 2.0:

Po dołączeniu do transmisji z aktywnymi nagrodami, wyświetlona będzie wiadomość u góry czatu, którą można rozwinąć i zapoznać się szczegółami.

Po kliknięciu ikony Twitch w prawym górnym rogu wyświetlony zostanie pasek postępu do następnego Łupu Twitch. Kliknięcie nagrody przeniesie Cię do głównej strony Nagród, która zawiera szczegółowe opisy Łupów Twitch w Warframe.

Po spełnieniu wymagań Łupu Twitch (oglądaj przez 30 minut itp.) wyświetlone zostanie powiadomienie, w którym manualnie można zebrać nagrodę.

JEŚLI przegapisz to okno i nie odbierzesz nagrody w czacie, można ją odebrać w Ekwipunku Twitch, będzie ona czekać na odbiór tutaj: https://www.twitch.tv/drops/inventory

 

Nagroda Łupów Twitch musi zostać manualnie zebrana, zanim zostanie przyznana.

 

Po zebraniu, przyznanie Łupu Twitch na połączone konto Warframe może zająć 5-10 minut. Po dostarczeniu, w Twojej skrzynce pocztowej będzie czekać znajoma twarz Teshina.

To wszystko! Łupy Twitch 2.0 zadebiutują w tym miesiącu podczas transmisji Pracy Zdalnej dnia 16. lutego.

Dziękujemy!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witajcie!

Przybywam z aktualizacją sytuacji po premierze Łupów 2.0.

  • Jesteśmy świadomi "Błędu" występującego przy próbie odebrania nagrody po zakończeniu kampanii (transmisji) - badamy sprawę wewnętrznie oraz z Twitch.
  • Po premierze Łupów 2.0, pierwotna informacja o tym, że Nagrody w Inwentarzu Twitch nie przedawniają się była błędna. Po dokonaniu testów na żywo, wygląda na to, że nagrody muszą zostać zebrane w przeciągu 24 godzin od zakończenia kampanii (transmisji). Trwa dyskusja mająca na celu ustalenie oficjalnej odpowiedzi.

Doceniamy wyrozumiałość, kiedy wprowadzamy program Łupów Twitch 2.0.

Link to comment
Share on other sites

  • [DE]Mag unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...