Jump to content

Łupy Twitch 2.0 startują 16. lutego!


Recommended Posts

Witajcie Tenno!

Po raz pierwszy uruchomiliśmy Łupy Twitch Warframe w 2017 roku i od tego czasu dokonaliśmy wielu zmian na zapleczu, aby poprawić stabilność, różnorodność i poprawić błędy tego systemu. W 2021 z dumą ogłaszamy Łupy Twitch 2.0 - bardziej przyjazny dla użytkownika system otrzymywania nagród!

BARDZO WAŻNA INFORMACJA: Wszyscy muszą rozłączyć i połączyć swoje konta Warframe i Twitch ponownie, aby móc otrzymywać Łupy Twitch 2.0.

 

Prosimy wykonać kroki poniżej, aby rozłączyć i połączyć konta ponownie:
1. Zaloguj się na właściwe konto Twitch na https://www.twitch.tv/, z którego korzystasz podczas oglądania transmisji Warframe
2. Odłącz Warframe od Twitch klikając ten link: https://www.warframe.com/twitch/unlink_action
3. Udaj się na https://www.twitch.tv/settings/connections, następnie znajdź Warframe w kategorii INNE POŁĄCZENIA, naciśnij ODŁĄCZ i zatwierdź przyciskiem TAK, USUŃ

56422bc2a35c73ef5b1942d204540ded.png
4. Zaloguj się na https://warframe.com/ używając swojego konta i platformy, na której chcesz otrzymywać nagrody
5. Otwórz stronę https://www.warframe.com/user i wybierz opcję "POŁĄCZ KONTO TWITCH"

1944650c4fbf9423dee1a6d0d0bf7a47.png
6. Upewnij się, że konto Twitch jest połączone tutaj https://www.twitch.tv/settings/connections oraz, że gra Warframa jest wyświetlana w sekcji "INNE POŁĄCZENIA"
7. Upewnij się, że konto Warframe jest połączone tutaj https://www.warframe.com/user (wyświetlać powinno "Połączone z [Nazwa użytkownika]") i wyświetlić Twoją nazwę na Twitch
8. Gotowe!

 

Czego można się spodziewać po Łupach Twitch 2.0:

Po dołączeniu do transmisji z aktywnymi nagrodami, wyświetlona będzie wiadomość u góry czatu, którą można rozwinąć i zapoznać się szczegółami.

Po kliknięciu ikony Twitch w prawym górnym rogu wyświetlony zostanie pasek postępu do następnego Łupu Twitch. Kliknięcie nagrody przeniesie Cię do głównej strony Nagród, która zawiera szczegółowe opisy Łupów Twitch w Warframe.

Po spełnieniu wymagań Łupu Twitch (oglądaj przez 30 minut itp.) wyświetlone zostanie powiadomienie, w którym manualnie można zebrać nagrodę.

JEŚLI przegapisz to okno i nie odbierzesz nagrody w czacie, można ją odebrać w Ekwipunku Twitch, będzie ona czekać na odbiór tutaj: https://www.twitch.tv/drops/inventory

 

Nagroda Łupów Twitch musi zostać manualnie zebrana, zanim zostanie przyznana.

 

Po zebraniu, przyznanie Łupu Twitch na połączone konto Warframe może zająć 5-10 minut. Po dostarczeniu, w Twojej skrzynce pocztowej będzie czekać znajoma twarz Teshina.

To wszystko! Łupy Twitch 2.0 zadebiutują w tym miesiącu podczas transmisji Pracy Zdalnej dnia 16. lutego.

Dziękujemy!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witajcie!

Przybywam z aktualizacją sytuacji po premierze Łupów 2.0.

  • Jesteśmy świadomi "Błędu" występującego przy próbie odebrania nagrody po zakończeniu kampanii (transmisji) - badamy sprawę wewnętrznie oraz z Twitch.
  • Po premierze Łupów 2.0, pierwotna informacja o tym, że Nagrody w Inwentarzu Twitch nie przedawniają się była błędna. Po dokonaniu testów na żywo, wygląda na to, że nagrody muszą zostać zebrane w przeciągu 24 godzin od zakończenia kampanii (transmisji). Trwa dyskusja mająca na celu ustalenie oficjalnej odpowiedzi.

Doceniamy wyrozumiałość, kiedy wprowadzamy program Łupów Twitch 2.0.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...