Jump to content

Veilbreaker: Poprawka 32.0.8


[DE]Grzegorz

Recommended Posts

Witajcie Tenno! Powracamy dzisiaj, aby poprawić kilka błędów z zaproszeniami i rozwiać wątpliwości ze zmianami czasu resetu misji "Pokonaj Narmer", które zostały ogłoszone w temacie "KOMUNIKAT: Następna misja "Pokonaj Narmer" Kahla". Mając to za sobą, do zobaczenia jutro o 20:00 podczas Devstreamu #164!

Poprawka resetu misji "Pokonaj Narmer":

Gracze, którzy ukończyli misję "Pokonaj Narmer" po godzinie 2:00 w poniedziałek 26 września mogli nie zobaczyć wczoraj nowej misji "Pokonaj Narmer" w Garnizonie Kahla - mimo że ukończyli wszystkie poprzednie misje przed wyznaczonym czasem resetu (wczoraj o godzinie 6:00).

Zaktualizowaliśmy status misji na dotkniętych kontach. Dodatkowo, ta poprawka wpływa także na wszystkich graczy, którzy ukończyli misję "Złomowanie" przed premierą tej Poprawki! Oryginalna data zakończenia była ustalona na środę o 18:00, ale jak się okazuje, że dają temu, kto późno wstaje! Wykorzystajcie błąd na swoją korzyść, był on konieczny do wdrożenia tej poprawki. Po pobraniu Poprawki i zalogowaniu się do gry powinniście zobaczyć teraz poprawną, zaktualizowaną misję.

Początkowo nie wiedzieliśmy o dodatkowym oknie czasowym dla graczy, aby pokonać misję "Złomowanie" i nadal przechodzić do następnej misji w tygodniu (konkretnie od "Złomowanie" do "Ucieczki"), dlatego nie było to odnotowane w naszym ogłoszeniu wczoraj wieczorem! Przepraszamy za zamieszanie, ale to oznacza tylko więcej Łamaczy Woalu. Powodzenia podczas Ucieczki, Tenno.

Ta zmiana postępów konta nie wpłynie na Wasze konta lub postępy, kiedy w tę niedzielę będzie miał miejsce zaplanowany cotygodniowy reset. Wszyscy otrzymają odpowiednią misję w zależności od ukończenia poprzednich!

Poprawki:

 • Naprawiono niedziałające zaproszenia do Dojo Klanu.
 • Naprawiono wyrzucanie klientów z drużyny, kiedy zostali oni zaproszeni przez hosta na pokładzie Orbitera, a misja została rozpoczęta z Przekaźnika.
 • Naprawiono dwukrotne odtwarzanie animacji wybuchu przez Raknoida Scyto Narmer, kiedy jego poziom Życia został zbity do połowy podczas misji Cichociemny.
 • Wpływa to także na pozostałe warianty Raknoida Scyto.
 • Naprawiono odradzanie się/ciągłe spadanie NPC Solaris pod wpływem Woalu, jeśli zostali wystraszeni przez Kahla i spróbowali uciec podczas misji Cichociemny.
 • Naprawiono przypadki teleportowania się Raknoida Scyto Narmer w nieodpowiednie miejsca, co mogło doprowadzić do zepsucia misji Cichociemny.
 • Naprawiono brakujące informacje pozyskania dla Schematów broni Aegrit i Slaytra (Chipper w Garnizonie Kahla) w ich opisach na Rynku w grze.
 • Poprawki związane z psuciem się Umiejętności/animacji przez Transferencję przy niskiej ilości klatek na sekundę.
 • Ten problem nadal występuje podczas korzystania z K-Drive. Dalsze poprawki w drodze!
 • Naprawiono powtarzanie ostatniego monologu przez Kahla, kiedy zadanie Veilbreaker zostało zakończone.
 • Naprawiono problemy związane z dźwiękami przeładowania Javloka.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
 • Create New...