Jump to content

tak się zastanawiam


Recommended Posts

tak się zastanawiam dlaczego nie ma filmów na you tubie z warframe o jakiś wyzwaniach, jedną z przyczyn może być długość gry i że większość graczy ma jedno konto i traktuje w zasadzie jak swoje życie nawet nie myśląc o tym że można zacząć od nowa, ale np takie wyzwanie aby pozostać tenno na zerowym poziomie i sprawdzenie jak daleko można tak dojść to bym obejrzał 

Link to comment
Share on other sites

Jak niby takie "wyzwanie" można by było zweryfikować? Już samo wylewelowanie podstawowego zestawu broni i pierwszej postaci wystarcza, aby osiągnąć 2MR. Ale załóżmy, że nie przystępujemy do testu i pozostajemy na poziomie 0, tylko jak wówczas porównać osiągnięcia gracza, który wykorzystuje wyłącznie to, co zdobędzie w grze, z graczem który wydał kupę kasy na zakupy Prime Acces, omijając w ten sposób wymóg mastery rank?

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
12 hours ago, Dr_Someone said:

Jak niby takie "wyzwanie" można by było zweryfikować? Już samo wylewelowanie podstawowego zestawu broni i pierwszej postaci wystarcza, aby osiągnąć 2MR. Ale załóżmy, że nie przystępujemy do testu i pozostajemy na poziomie 0, tylko jak wówczas porównać osiągnięcia gracza, który wykorzystuje wyłącznie to, co zdobędzie w grze, z graczem który wydał kupę kasy na zakupy Prime Acces, omijając w ten sposób wymóg mastery rank?

no oczywiście prawdziwej kasy nie wydajemy, wyznacznikiem "ukończenia gry" że tak powiem mogło by być np zrobienie każdej misji na mapie, zrobienie każdej misji fabularnej lub wyfarmienie każdego warframe (przynajmniej w wersji podstawowej), nie wiem co dalej, właśnie się sam zastanawiam nad tym ale zobacz będąć na lv 0 handel odpada (chyba bo na jednym koncie miałem 4 i nie mogłem handlować) w wielu grach się robi takie wyzwanie że się przechodzi grę na levelu jeden w warframe też mogło by tak być, aby jeszcze utrudnić to trzeba by było mieć ustawiony tryb gry na solo  

Edited by SILVER.PL
Link to comment
Share on other sites

- Handel odblokowuje się na MR 2
Misje "Zabójstwo Vay Hek'a" oraz "Piaski Inaroa" odblokowują się na MR 5, zatem wcześniej nie zdobędziesz Hydroida ani Inarosa nie kupując ich za platynę.
- Podobnie nie zdobędziesz w grze Titanii, nie wykonując zadania "Srebrzysty Gaj", które wymaga MR7.

- Itp, itd.
A tak po prawdzie, to nie będziesz mógł zrobić nic, poza wbiciem kolejnego MR.
Pewnie dlatego nikt nie jest zainteresowany robieniem filmików, które "producentowi" zabiorą mnóstwo czasu, a ich efekt końcowy będzie nudny do porzygania.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Dr_Someone said:

- Handel odblokowuje się na MR 2
Misje "Zabójstwo Vay Hek'a" oraz "Piaski Inaroa" odblokowują się na MR 5, zatem wcześniej nie zdobędziesz Hydroida ani Inarosa nie kupując ich za platynę.
- Podobnie nie zdobędziesz w grze Titanii, nie wykonując zadania "Srebrzysty Gaj", które wymaga MR7.

- Itp, itd.
A tak po prawdzie, to nie będziesz mógł zrobić nic, poza wbiciem kolejnego MR.
Pewnie dlatego nikt nie jest zainteresowany robieniem filmików, które "producentowi" zabiorą mnóstwo czasu, a ich efekt końcowy będzie nudny do porzygania.

chyba ta, tylko jak widzę wyzwanie z nie handlowaniem i graniem solo to sobie myślę że to żadne wyzwanie ale wydaje mi się że wyzwaniem samym w sobie jest poświecenie takiej ilości czasu i cierpliwości jakich potrzeba nawet na takie zasady 

Link to comment
Share on other sites

Poświęć tyle czasu za znikomą korzyść,do tego coś co nie przynosi przyjemności to już masochizm,do tego odmawiasz sobie gry na swoim koncie. Kto by tak robił? Nie ma to sensu. Nawet polska scena gry jest biedna/ uboga. W sumie jak w wielu grach.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, PijanyWojak said:

Poświęć tyle czasu za znikomą korzyść,do tego coś co nie przynosi przyjemności to już masochizm,do tego odmawiasz sobie gry na swoim koncie. Kto by tak robił? Nie ma to sensu. Nawet polska scena gry jest biedna/ uboga. W sumie jak w wielu grach.

nie którzy gracze są masochistami, patrz gracze dark souls, ale no, sam spróbowałem bez levelowania konta, odblokowałem właśnie marsa będąc na zerowym poziomie i widzę ze bez ostrego farmienia części prime nie ma szans bo bronie nie prime kończą się bardzo szybko, bo już takiego fragora już się nie zbuduje 

Link to comment
Share on other sites

dobra. już widzę że dalej niż na marsa nie pójdziemy, bo żeby przejść na phobos trzeba pogadać z maroos na jej bazarze a żeby to zrobić trzeba mieć pierwszy poziom, a na ceres nie pójdziemy bo trzeba zabić sierżanta na phobos 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
On 2024-06-12 at 5:37 PM, SILVER.PL said:

dobra. już widzę że dalej niż na marsa nie pójdziemy, bo żeby przejść na phobos trzeba pogadać z maroos na jej bazarze a żeby to zrobić trzeba mieć pierwszy poziom, a na ceres nie pójdziemy bo trzeba zabić sierżanta na phobos 

ta to bez sensu, generalnie w gierce brakuje wyzwan juz nie mowiąc o balansie

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...