Jump to content

Totalne Przegięcie


Dr_Someone
 Share

Recommended Posts

Wczoraj moja przygoda z WF prawdopodobnie się zakończyła. Nie mam już nerwów do tej gry i polityki jej twórców. No bo jak długo można? Co się stało? Już mówię - do 16 lewela brakuje mi około 7k punktów, więc po ostatniej aktualizacji ucieszyłem się i postanowiłem zdobyć lokiego i bo. Wiem, wiem, każdy to robi :P No i co? Oczywiście najpierw trzeba zrobić pierdylion nudnych jak flaki z olejem misji przejęcia, aby zdobyć klucze (swoją drogą ciekawe, dlaczego nagrody za poszczególne rundy nie kumulują się jak w misjach przetrwania?). Kiedy już masz klucz, to do dzieła. Jedno T4 przetrwanie, potem na przejęcie po klucz (oczywiście kilka razy, bo mnie akurat właściwy klucz wypada średnio co piątą, szóstą misję) drugie t4 przetrwanie, znowu po klucz i tak przez cały tydzień, dzień w dzień. Nie wspomnę już o platynie wydanej na klucze, które kupiłem na handlu. I co to wszystko dało? Ano to, że wczoraj, kiedy po tygodniu grania i rozegraniu bez liku misji przetrwania T4 (oraz oczywiście niepoliczalnej liczby przejęcia dla zdobycia kluczy) wypadła mi w końcu ostatnia część do Lokiego - schemat hełmu, po kilkunastu sekundach od wyświetlenia nagrody gra wywaliła mnie do pulpitu z komunikatem "Warframe has ben crashed. Nie muszę chyba mówić, że nagród mi nie zaliczyło?

Wiem, że to tylko jedna część do jednej postaci i że takie rzeczy się zdażają, ale proszę mi wierzyć, że była kropla, która przepełniła czarę goryczy. Poprzednim "ciosem w wątrobę" były mody cicero, za które ludzie jednego dnia płacili po 1000 platyny, po to tylko, żeby drugiego dnia dowiedzieć się, że są to najpewniejsze i najszybsze do zdobycia mody w grze. W grze, która non stop w fazie beta... Gratuluję twórcom pomysłu na biznes. Cale szczęście, że zbliżają się premiery kilku wyczekiwanych gier. Mam nadzieję, że masowy odpływ graczy otrzeźwi Was nieco i zmusi do ponownego przemyślenia strategii.

Pozdrawiam, Maciej

Link to comment
Share on other sites

Nie chcę podważać twoją opinie, ale klucz T4 był dodany dla utrudnienia gry graczom na wysokim poziomie.  Dlatego go trzeba trochę wywalczyć!

 

Proponuje próbę misji Augustus na Marsie, wrogowie niezbyt groźni i szarpanie o klucze zmniejszone, gdy ma się czterech towarzyszy.  (Czterech ludzi; Cztery klucze.)

 

Właśnie grałem w trakcie lunchu i dostałem klucz T4 po czwartej fali :)

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że to tylko jedna część do jednej postaci i że takie rzeczy się zdażają, ale proszę mi wierzyć, że była kropla, która przepełniła czarę goryczy. Poprzednim "ciosem w wątrobę" były mody cicero, za które ludzie jednego dnia płacili po 1000 platyny, po to tylko, żeby drugiego dnia dowiedzieć się, że są to najpewniejsze i najszybsze do zdobycia mody w grze. W grze, która non stop w fazie beta... Gratuluję twórcom pomysłu na biznes. Cale szczęście, że zbliżają się premiery kilku wyczekiwanych gier. Mam nadzieję, że masowy odpływ graczy otrzeźwi Was nieco i zmusi do ponownego przemyślenia strategii.

Pozdrawiam, Maciej

Całkowicie logiczne - gra jest w fazie beta, więc każdy mod może powrócić w każdej formie. Sam to usprawiedliwiłeś. Gra jest w becie, więc wrzucanie modów ponownie do drop tabli jest całkowicie normalne.

 

Klucze T4 są też najpewniejszymi kluczami. Wiesz, gdzie masz iść, żeby po trzeciej-czwartej rundzie dostać klucz T4. Wszędzie indziej możesz dostać T3 albo T2, lub T2 albo T1.

 

Jedyne, do czego można się przyczepić, to rozrośnięte do granic loot table w owych misjach T4. Ale ani zdobywanie kluczy, ani mody Cycero nie są tutaj najmniejszym problemem.

Edited by Angius
Link to comment
Share on other sites

Całkowicie logiczne - gra jest w fazie beta, więc każdy mod może powrócić w każdej formie. Sam to usprawiedliwiłeś. Gra jest w becie, więc wrzucanie modów ponownie do drop tabli jest całkowicie normalne.

 

Klucze T4 są też najpewniejszymi kluczami. Wiesz, gdzie masz iść, żeby po trzeciej-czwartej rundzie dostać klucz T4. Wszędzie indziej możesz dostać T3 albo T2, lub T2 albo T1.

 

Jedyne, do czego można się przyczepić, to rozrośnięte do granic loot table w owych misjach T4. Ale ani zdobywanie kluczy, ani mody Cycero nie są tutaj najmniejszym problemem.

 

Co do modów muszę się z Tobą zgodzić, osobiście uważam, że absolutnie żadne mody nie powinny pozostawać ekskluzywne, bo dobrze wiemy, że mamy sporą rotację graczy, a wiemy, że exlusivy lubią wywoływać typowe S#&$stormy.

 

Zaś co do kluczy, hmm tutaj mam trochę odmienne zdanie, osobiście uważam iż przydałoby się większe urozmaicenie gdzie można dostać klucze, bo powtarzanie kilkanaście razy jednej misji nie jest czymś zachęcającym, przykładowo przydałoby się wrzucić klucze na pozostałe misje, które są mniej grane np:

 

Przechwycenie (Tier 1 na mapie) - ma 30 % szansy na wydropienie klucza T1 Przechwycenie

Eksterminacja (Tier 3 na mapie) - ma 20 % szansy na wydropienie klucza T3 Eksterminacja oraz 20 % szansy na T4 Eksterminacje.

 

Znów się muszę zgodzić, jeżeli chodzi o dropy, osobiście myślałem, że jest szansa po pojawieniu się T4, że wreszcie wieża trochę odetchnie, niestety myliłem się, dodatkowo dodane rdzenie/klucze, ale niestety chcąc nie chcąc jestem zmuszony zrozumieć dlaczego tak jest,dzisiejszy biznes rządzi się swoimi prawami. Jednak, jeżeli Warframe ma być już tym grindfestem to przydałoby się więcej urozmaicenia, bo w innym przypadku dużo graczy będzie się wypalać.

 

@Edit Mały błąd.

Edited by Kipp-vas-Xerinae
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...