Jump to content

Aktualizacja 14 - Megatemat Błędów, Bugów I Innego Robactwa.


SabreUr
 Share

Recommended Posts

Ja zawsze hostuję grę, ale z hostem nie ma to nic wspólnego. Jak nie było nagród, to nie dostawali ich również znajomi z którymi grałem, a kiedy były, dostawali je wszyscy. Wiem to na pewno, bo korzystamy z czatu głosowego i zawsze mam informacje na bieżąco. Również brak nagród nie jest jakimś stałym problemem, po prostu raz są, a raz nie ma. Co do typu misji, to ja akurat w 90% gram T4 Ext, więc raczej wszystkie przypadki zdarzyły się tam właśnie.

Link to comment
Share on other sites

Bug został aktualnie zidentyfikowany jako błąd interfejsu (przynajmniej jeśli chodzi o rdzenie R5), https://forums.warframe.com/index.php?/topic/310485-no-reward-on-completion-of-tower-4-mobile-defense/?p=3522553#entry3522553

Nagrody powinny się znajdować w ekwipunkach. Najlepiej by było, gdybyście mogli wskazać jakich przedmiotów które wam wypadły brakuje, żeby ktoś w DE mógł sprawdzić bazę danych, czy w ogóle są przypisane do waszych kont. I czy w ogóle wypadły z tych Eksterminacji części prime, czy tylko rdzenie.

 

Tak dla jasności jeszcze raz - w tablicach dropu dla Ext 4 są rdzenie R5, nie tylko forma i części prime.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy dobrze cię zrozumiałem, ale mnie nie chodzi o to co dropi na wieżach, ale o brak nagrody za ukończenie misji. Przyznam, że pierwszy raz słyszę, żeby rdzenie fuzyjne pojawiały się jako nagroda za ukończenie jakiejkolwiek wieży, poza T4 survival (nagroda za każde kolejne 5 minut) , a po spędzeniu 1000 godzin w Warframe mam - wydaje mnie się - jakieś rozeznanie. Tablice o których wspomniałeś są może gdzieś do wglądu?

Edited by Dr_Someone
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Właśnie miałem misję T4 ext w której Vor nie pojawił się. Najpierw były 2 komunikaty zapowiadające jego przybycie, a po chwili, bez żadnej walki następne 2 komunikaty, te które zwykle pojawiają się po zabiciu go. Nie jest to jakiś bardzo uciążliwy bug bo w sumie nic specjalnego z niego nie wypada, ale daje znać, że coś takiego się zdarza. Jestem w sumie nawet zadowolony bo w końcu po zrobieniu 18 T4 ext wypadł mi Bo p Handle.

Edited by Goblin_Wizard
Link to comment
Share on other sites

Moje spostrzeżenia odnośnie Vora na wieżach. Ofc zaznaczam, że ostatnio tego nie sprawdzałem, gdyż po prostu staram się unikać pewnych sytuacji. Po pierwsze - Vor pojawia się na każdej wieży T4 więc w przypadku szybkiego ukończenia np. przechwycenia, gdy komuś zależy warto chwilkę zaczekać. Pojawi się na 100%. Po drugie w momencie zapowiedzi wjazdu i pojawienia się tego pana nie możemy znajdować się w żadnej ze "specjalnych" salek na wieżach. Domyślacie się o co mi chodzi - ja te pokoje nazywam "biegami". Wejścia do tych pomieszceń musimy zawsze sami uruchomić i ofc nie na każdej wieży je znajdziemy. Jeżeli będziemy znajdować się w którymś z tych pomieszczeń to Vor po respie od razu zginie i dropa z niego nie dostaniemy. Zweryfikowałem to wiele razy i nie było od tego wyjątków. No i jeszcze jedna rada dla tych którzy być może mają problemy z jego sklepaniem. Vor dla rozwinięcia w pełni skrzydeł potrzebuje miejsca, w małych pomieszczeniach jest praktycznie bezradny. Zresztą po co to piszę - poziom bosików w tej grze jest żenujący ;). Pozdrówa

Edited by chudzienki
Link to comment
Share on other sites

Po Update 14.9 mam dość denerwujący bug, mianowicie po zaproszeniu kogoś do handlu i po dołączeniu tej osoby do dojo mam całkowicie zamrożoną postać. Nie mogę wykonać żadnego ruchu (ta osoba również). Co ciekawe, jeżeli jestem w zasięgu terminalu, to mogę wcisnąć X i przeprowadzić transakcję, choć sloty na rzeczy do sprzedania wyświetlają się przeźroczyste.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Niewiem z czym to jest spodowane ale , gram 2 dzien od 3 miesiecy i nic nieogarniam ale to raczej bug jest wykonalem misje i mie przenioslo na statek warframe i mi pisze "19m"(19metrów) że mam tam dojsc ide imam tam warsztat kaze mi nacisnac "x" i mi sie on otwiera i nic zrobic niemoge teraz mi nawet mapka zniknela z planetami :D sory za rospisanie i za ortografie dyslekcja z gury dziekoje

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...