Jump to content

Aktualizacja 14 - Megatemat Błędów, Bugów I Innego Robactwa.


SabreUr
 Share

Recommended Posts

Czy ktoś wie coś o ewentualnym bugu transmutacji? Zrobiłem ją dwadzieścia kilka razy przy użyciu wyłącznie rzadkich modów i dostałem same witalności i magazynki bębnowe.

Poza tym problem z kluczami Wrak Orokin - Zabójstwo nadal nie został rozwiązany.

 

Przekażę (albo ja, albo Tomasz), bo też ostatnio zostałem uszczęśliwiony jakimś sianem. Jeżeli ktoś jeszcze może poświęcić kilka rzadkich modów, to byłbym wdzięczny za podzielenie się wynikami.

Link to comment
Share on other sites

Tak mnie zastanawia... czy wy też (mniej więcej od godziny 15) macie jakieś ściny/ wyrzuca was serwera po UKOŃCZENIU misji i nie możecie się później zalogować ? Czy to zjawisko występuje u mnie tylko ?

Link to comment
Share on other sites

Misja Ziemia/Everest/Eksterminacja - po zakończeniu misji nie wylądowałem na statku, a w miejscu w którym misja się zaczynała. Po próbie kliknięcia w "przerwij misję" pojawia się komunikat "misja nie może być przerwana, ponieważ wcześniej zakończyła się sukcesem". Jedyny sposób, to twardy reset gry.

Link to comment
Share on other sites

Przekażę (albo ja, albo Tomasz), bo też ostatnio zostałem uszczęśliwiony jakimś sianem. Jeżeli ktoś jeszcze może poświęcić kilka rzadkich modów, to byłbym wdzięczny za podzielenie się wynikami.

Mogę potwierdzić ten wynik. Mam wrażenie (ale to mógł być przypadek więc nie na 100%) że pierwsze 3 transmutacje zadziałały prawidłowo bo dostałem rzadkie mody a potem się zaczął sienkier :(

Link to comment
Share on other sites

Mam problem - nie mogę zacząć żadnej misji... Chat mi nie działa. Każą mi sprawdzić porty 

 

https://warframe.com/firewall

 

 

Jednak nawet po wyłączeniu zapory dalej problem występuje. Wczoraj wszystko było OK. 

Nie tylko ty masz ten problem, to dotyczy wszystkich lub połowy z nas. Padły pewnie serwery, więc pozostaje nam jedynie czekać, aż DE to naprawi. 

Link to comment
Share on other sites

Niestety trafił mi się wredny bug, nie mogę zacząć Obrony z questa o Kubrow, za pierwszym razem normalnie atakowali mnie wrogowie oraz Stalker (miałem bronie 3-7 lvl) gdy próbowałem powtórzyć misję nic mnie nie zaatakowało, nie miałem licznika fal, tylko wskaźnik na ziemi, a co za tym idzie nie mogę skończyć questa "Skowyt Kubrow"

Link to comment
Share on other sites

Niestety trafił mi się wredny bug, nie mogę zacząć Obrony z questa o Kubrow, za pierwszym razem normalnie atakowali mnie wrogowie oraz Stalker (miałem bronie 3-7 lvl) gdy próbowałem powtórzyć misję nic mnie nie zaatakowało, nie miałem licznika fal, tylko wskaźnik na ziemi, a co za tym idzie nie mogę skończyć questa "Skowyt Kubrow"

 

Bugi ze zadaniami/questami powinny być już rozwiązanie, jeśli nie są, to proszę pisać do support’u!

 

 

Kolejny bug: Nie mogę wyciągnąć Hełmu Arcane Loctus z warsztatu

 

NPWJQK3.jpg?1

 

Błąd wizualny: proszę napisać do Support’u, po polsku lub angielsku. Niestety, inaczej nie można naprawić tego buga.

Link to comment
Share on other sites

Wątpię, że to błąd wizualny, bo miałem schemat który następnie zacząłem budować, niestety nie mogłem go potem wyciągnąć. Dodam, że w U13 nie mogłem nawet zacząć budowy hełmu (schemat był jednak widoczny po wejściu w ekwipunek)

 

PS. Na Screenie widać, że w warsztacie czeka jedna zbudowana już rzecz, podczas gdy w zakładce "W TRAKCIE" widać tylko budujące się wciąż AkZani

Edited by markus230
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wiem, że nie powinno się pisać posta pod postem, ale zauważyłem zupełnie inny problem - zagrałem dzisiaj kilka wież Orokin, głównie T4 Eksterminacja i tylko raz dostałem coś za ukończenie. Pozostałe wieże zupełnie bez jakiejkolwiek nagrody za powodzenie misji. Dodatkowa informacja: na wszystkich T4 Eksterminacja maksymalna ilość wrogów wynosiła 72! Pierwszy raz spotkałem się z czymś takim. Być może ma to związek z tym: https://www.youtube.com/watch?v=hLOHsmtUNZs Pisałem już o tym w innym poście.

Link to comment
Share on other sites

Otóż, mój problem polega na tym, że często gdy kończę misję mój ekran robi się szary, nie pokazuje się co dostałem podczas misji, tak samo wyniki misji w menu głównym. Po powrocie do menu moge jedynie pisać na czacie drużyny, nic innego nie działa (nie mogę nawet zminimalizować czatu, ani wyjść z gry). Pomaga tylko ALT+F4. Niebyłoby to nawet zbytnim kłopotem, gdyby nie to, że niedostaje żadnych rzczy które zdobyłem podczas danej sesji (doświadczenie, kredyty, surowce, mody). Problem ten występuje tak od ok 3 tygodni, jednak opisuję go dopiero teraz, ponieważ stał się on coraz bardziej uporczyw i tak jak kiedyś zdażał sie może 1/15-20 gier, tak teraz występuje 1/4-5. Bardzo proszę o głębsze przyjrzenie się temu problemowi, ponieważ teraz straty które ponosze przez niego są dosyć wysokie (głównie chodzi o rzadkie mody i nagrody z tower/wrak). 

 

Zamieszczam tu zdjęcie tego błędu, zdjęcie przedstawia błąd już podczas zakończenia misji oraz przebywania w menu po zakończeniu misji:

http://wrzucaj.net/images/2014/08/28/2014-08-280000224dg.jpg

http://wrzucaj.net/images/2014/08/28/2014-08-2800001AsYk.jpg

Edited by mnich3741
Link to comment
Share on other sites

Ten bug z Quantą i modem Dzielona Komora jest chyba jakimś poligonem doświadczalnym dla DE? Wcześniej kostki energii nie leciały w kierunku wroga, a zatrzymywały się przed lufą. Teraz lecą jak najbardziej, ale za to do tyłu. Trzeba przed strzałem odwrócić się doopą do wroga. Nie wiem, to jakiś żart z graczy, czy co?

Link to comment
Share on other sites

Ten bug z Quantą i modem Dzielona Komora jest chyba jakimś poligonem doświadczalnym dla DE? Wcześniej kostki energii nie leciały w kierunku wroga, a zatrzymywały się przed lufą. Teraz lecą jak najbardziej, ale za to do tyłu. Trzeba przed strzałem odwrócić się doopą do wroga. Nie wiem, to jakiś żart z graczy, czy co?

 

Właśnie sprawdziłem, działa normalnie - Quanta z dzieloną komorą, kostki lecą przed siebie. Mógłbyś wrzucić builda i sprawdzić na solo (tak, żebyś był hostem)?

Link to comment
Share on other sites

Niestety u mnie jest dalej to samo. Wrzucam screen z buildem i krótki filmik z gry przedstawiający to ciekawe zjawisko. Myślę, że problem leży wyłącznie w zbugowanym połączeniu Quanta + Dzielona Komora, gdyż jak wiadomo ten mod daje 90% szansy na wielostrzał, a na nagraniu widać wyraźnie, że tylko kiedy wielostrzał następuje kostki lecą do tyłu. W momencie wystrzelenia pojedynczej kostki wszystko wydaje się normalne.

http://zapodaj.net/cd78f061d317d.png.html

https://www.youtube.com/watch?v=WvX7z9dlgWE

Edited by Dr_Someone
Link to comment
Share on other sites

Niestety u mnie jest dalej to samo. Wrzucam screen z buildem i krótki filmik z gry przedstawiający to ciekawe zjawisko. Myślę, że problem leży wyłącznie w zbugowanym połączeniu Quanta + Dzielona Komora, gdyż jak wiadomo ten mod daje 90% szansy na wielostrzał, a na nagraniu widać wyraźnie, że tylko kiedy wielostrzał następuje kostki lecą do tyłu. W momencie wystrzelenia pojedynczej kostki wszystko wydaje się normalne.

http://zapodaj.net/cd78f061d317d.png.html

http://youtu.be/WvX7z9dlgWE

Kosmos, nie udało mi się odtworzyć tego u siebie, ale pojawiają się inne raporty i DE coś działa - https://forums.warframe.com/index.php?/topic/299474-megathread-new-quanta-split-chamber-bug/

Link to comment
Share on other sites

Gdyby ktoś chciał doraźnie rozwiązać problem z Quantą i modem Dzielona komora, to po wielu kombinacjach z ustawieniami doszedłem, że kostki energii latają w miarę normalnie, jeżeli włączymy w opcjach synchronizację pionową. Przy wyłączonej kostki lecą do tyłu. Nie zmienia to faktu, że bug jest, ale do czasu aż DE go naprawią można sobie poradzić chociaż tak.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Po ostatnim hotfixie 14.6.1 już dwa razy zdarzyło mi się zakończyć T4 Ext bez żadnej nagrody. Mod od Vora plus jakiś rare resource jest i wszystko co wypadnie z mobów też jest, kasa za misje, exp., itp., ale nie ma żadnego bp, nawet marnego bp na formę. Nic. Jak zdarzy się po raz trzeci zrobię screena.

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam, też ukończyłem kilka misji T4 bez żadnej nagrody w postaci części prime i również dostałem tylko to co wypadło z Vora, lub wydropiło w trakcie misji.

Jest to tym bardziej irytujące, że na zdobycie konkretnego klucza T4 trzeba niekiedy poświęcić sporo czasu. Idziesz sobie potem z nadzieją że dostaniesz potrzebną ci rzecz, a tu zonk.

Link to comment
Share on other sites

Po ostatnim hotfixie 14.6.1 już dwa razy zdarzyło mi się zakończyć T4 Ext bez żadnej nagrody. Mod od Vora plus jakiś rare resource jest i wszystko co wypadnie z mobów też jest, kasa za misje, exp., itp., ale nie ma żadnego bp, nawet marnego bp na formę. Nic. Jak zdarzy się po raz trzeci zrobię screena.

Potwierdzam, też ukończyłem kilka misji T4 bez żadnej nagrody w postaci części prime i również dostałem tylko to co wypadło z Vora, lub wydropiło w trakcie misji.

Jest to tym bardziej irytujące, że na zdobycie konkretnego klucza T4 trzeba niekiedy poświęcić sporo czasu. Idziesz sobie potem z nadzieją że dostaniesz potrzebną ci rzecz, a tu zonk.

 

 

Hmm, czy to się zdarzyło tylko na Ext 4? czy na innych misjach 4 też? Ew. może pamiętacie, czy hostowaliście grę, czy byliście klientami?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...