Jump to content

Protektor Misja: Ratunek - Beleth, Europa


Minak
 Share

Recommended Posts

Protektor Misja: Ratunek - Beleth, Europa

 

Po uwolnieniu wieznia drzwi zostaly zablokowane i Lotus kazala shakowac jakis terminal. Jedyny problem w tym, ze przez 10min biegalem po calym odcietym obszarze, przeszukujac go wzdluz i wszerz, od gory do dolu i nie znalazlem zadnego terminalu by otworzyc drzwi. Tym samym musialem przerwac misje, bez mozliwosci jej ukonczenia.

Link to comment
Share on other sites

FGiFcmu.png

 

Nie wiem czy to wystarczy, to jedyny screen.

 

Mape mam statyczna. Przyszedlem z zachodu, po uwolnieniu wieznia mialem kierowac sie na polnoc. Caly czas mialem powiekszona mape i probowalem szukac wracajac w strone poczatku misji, jak i w kierunku wskazywanym przez zielony znacznik, biegalem po dnie tego pomieszczenia, wskoczylem na sama gore, z mysla, ze moze przeskocze jakos nad txt, ale mnie teleportowalo, szukalem tez w celach na scianach, probowalem tez nie kierowac sie znacznikiem konsoli, tylko podchodzilem i sprawdzalem czy jest mozliwosc interakcji, bo pomyslalem, ze moze znacznik sie zepsul. Ogolnie samo zrobienie misji to nie problem, szkoda tylko czasu zmarnowanego na szukanie insygnii, bo specjalnie po to wzialem misje solo i dokladnie przeszukiwalem mape. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...