Jump to content

Syndykaty, Medaliony Problem


TraderER
 Share

Recommended Posts

Witam. Mam z klanowiczami mały problem związany z Medalionami. Poszedłem na misje swoją dla Nowej Loki z dwoma kumplami. Jeden miał 4 poziom syndykatu, drugi 1, a ja mam 5. Ten co miał 1 range widział medaliony i zbierał, ten co miał 4 nie widział, natomiast ja na jego misjach widziałem normalnie medaliony. Problem pojawia sie z różnymi graczami.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie nie, to się często zdarza jak biore 4 osoby w team i kazdy inna ranga i zdarzy sie minimum 1 osoba która widzi te medaliony i jest to hmmm losowe? Nie rozumiem właśnie tego, szukałem juz wszelkich mozliwosci ale nie. Misje mamy w innych sektorach.

Link to comment
Share on other sites

To normalne, musicie wszyscy być na tej samej randze, wtedy każdy będzie mógł podnieść medalion

 

Całkowicie sie z tym zgadzam. Miałem te same problemy, gdy grałem z kolegą syndykatowe misje mając różne rangi. Medalionów nie było czasami wcale a jeżeli były to tylko jeden mógł je podnieść. Rangi się zrównały i problemy zniknęły. Pojawiły sie zaś inne - np. znudzenie :D Ale liczę, że wkrótce dodadza do syndykatów coś nowego, trochę odłożonych medalionów cierpliwie czeka a jak zabraknie to bedzie przynajmniej motywacja.

Link to comment
Share on other sites

Sprawa jest chyba bugiem, więc przenosze do beta komentarzy,

 

Przy okazji mam prośbę. Zrobiłem dziś ze znajomymi misję, wyglądało to tak:

 

Meridian , Ranga misji 5
Ja: Ranga w Syndykacie 5, Host (moja misja) - mogłem podnosić
Kolega 1: Ranga w Syndykacie 4 - nie widział
Kolega 2: Ranga w Syndykacie 3 - mógł podnosić

 

Jeśli będziecie robić misję z mieszanymi poziomami tych samych syndykatów, spisujcie kto mógł widzieć i jakiej był rangi. Wstępnie przekazałem informacje dalej, ale im więcej danych, tym lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem powinno być tak, że na cudzych misjach z innych rang, też powinniśmy widziec i zbierać dodatkowe medaliony. Wystarczy ze o połowe zmniejszyli nam dzienny limit :(

 

Potwierdzam to co mówisz, sam dziś rano byłem na alercie Merridianów. Gość miał niższą rangę ale widziałem insygnie i mogłem je podnieść. Lecz tylko te podstawowe, powyżej tych nie było widać.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...