Jump to content

Aktualizacja 16 - Megatemat Błędów, Bugów I Innego Robactwa.


SabreUr
 Share

Recommended Posts

Podczas misji syndykatu, infiltracji, mialem okazje ogladac jeden z nowych skarbcow grineer. Ostroznie i powoli posuwalem sie naprzod wypatrujac zabezpieczen, jednak poza tymi barierami w drzwiach, ktore zeruja energie nic nie stalo mi na drodze. Po odzyskaniu danych postanowilem troche sie rozejrzec by poznac schemat nowego skarbca i wtedy natknalem sie na tego typka beztrosko wpatrujacego sie w sciane xd

 

aKhdtBh.png

 

Wszystko jasne. Poszlo jak z platka, bo straznik przycial komara ;p W gwoli scislosci, on tam caly czas tylko unosil sie w miejscu i patrzyl na ta sciane.

 

Włączy się jeśli uruchomisz alarm : D

Link to comment
Share on other sites

Nie o to chodzi, Ordis mowi coś, wchodzę w mapę a ten od nowa.

Wiem o co ci chodzi, czasami ordis się zacina i powtarza 2 lub 3 razy to samo, jeśli ci to bardzo przeszkadza, możesz go wyciszyć w opcjach dźwiękowych w grze. 

Link to comment
Share on other sites

Ale człowieku, wciąż nie rozumiesz, Ordis mówi np. że nie pamięta o starej wojnie...bla bla bla, wchodzę w warsztat a ten przerywa w pół słowa i od nowa to samo napieprza, nawet momentalnie "ładuje się" od nowa.

Link to comment
Share on other sites

Wersja PS4:

 

- misje syndykatowe: insygnie i skrzynki ( również w normalnych ) ukryte w ścianach, podłogach i sufitach.

- przeciwnicy wpadają w tekstury i już z nich nie wychodzą ( np. cel do skanowania ucieka, po pewnym czasie spada i spada, a później ginie ), część misji trzeba restartować.

- kubrow zawiesza się w różnych miejscach na mapie, zapada się pod teksturami. Trafiają się misje, że robi jedynie za ozdobę, bo nie widzi przeciwników.

- ten cały parkour to też teraz działa gorzej niż wcześniej, dość często zacina się postać i nie może wskoczyć nawet na skrzynkę lub wbiec po ścianie, bo go odpycha w tył przez pół mapy albo kucnie i nie może wstać itp...

- umiejętności Hydroida doprowadzają do spadku FPS ( przetrwanie ), im dłużej się gra tym częściej przycina i po pewnym czasie nawet zawiesza grę.

 

Takie problemy występują również u moich znajomych. 

Edited by (PS4)Thuldumar
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja znalazłem ciekawy błąd ostatnio, Rhino nie może schować na plecy Cernosa (nie wiem jak z Parisem, nie sprawdzałem), więc jeśli wybierzemy broń poboczną, to w jednej ręce ma łuk, w drugiej pistolet (albo w 1 pistolet, a w drugiej pistolet i łuk). Nie wiem, jak na polu walki, ale w statku tak to się wyświetla... ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...