Jump to content

Zapros Czlonka Zespolu


Minak
 Share

Recommended Posts

Sam sobie nie wierzę, ale muszę zgodzić się z Elitarnym :) >Zaproś członka zespołu< jest w tym kontekście błędnym sformułowaniem. Jednak słowo >Zespół< też mi jakoś się gryzie... Nie wiem, może drużyna? No chyba, że potrzebujemy perkusisty :)

Link to comment
Share on other sites

A ja bym jednak sklanial sie ku:

 

ZAPROS DO

ZESPOLU

 

ewentualnie

 

ZAPROS

DO GRUPY

 

synonimy, whatever, bo bedac w lobby (liset), tworzy sie dopiero druzyne, a bedac w instancji (na danej mapie) zaprasza sie kogos do juz rozpoczetej gry i w zaproszeniu pojawia sie nazwa tej gry.

 

edit: W ogole jaka dyskusja xD, ta nieliczna grupa aktywnych uzytkownikow tego podforum musi chyba wyrozniac sie wysoka skrupulatnoscia i zawzietoscia w przedstawianiu i przekonywaniu do swoich pogladow.

Edited by Minakowski
Link to comment
Share on other sites

Niepotrzebnie się bulwersujesz. ja tylko stwierdziłem, że słowo >zespół< choć poprawne, to w/g mnie gryzie się z kontekstem. W końcu jest to grupa kilku twardzieli, którzy mają całą galaktykę uratować :P Nie wiem czy byłeś w wojsku? Ja byłem i nie przypominam sobie, żebyśmy na poligonie "zespoły" tworzyli. Co innego dekownicy spędzający te dwa lata służby w orkiestrze batalionowej :)

A co do ostatniego zdania... ;) I dotyczy to wszystkich :)

Link to comment
Share on other sites

Nie bylem i nie bede nawet jakbym chcial przez cukrzyce, kategoria D z miejsca pomimo, ze poza ta nieszczesna trzustka jestem zdrow jak ryba ;/ Podobno genetycznie to jest cos uwarunkowane, czyli kolejne ewolucyjne g**no, samo zycie.

 

Zespoly nie, ale druzyny pewnikiem tak, jako najmniejszy oddzial wchodzacy w sklad armii. Costam czytalem, prawde mowiac to chcialem zostac zolnierzem, jednak kilka miesiecy po osiemnastce ta cukrzyca...

 

Co do samego zespolu, mi sie tak scisle nie kojarzy z grupa muzykow, a z definicji tez nie jest scisle do nich przypisany. Pewnie kwestia rejonu, srodowiska. Tak samo jak ziemniak, kartofel, pyra. Aczkolwiek co do 'grupy' juz chyba nie powinienes miec zastrzezen.

Link to comment
Share on other sites

Niemiłe doświadczenia?

 

Grupa ludzi może powstać przypadkiem. Zespół jest zorganizowany.

Nie tyle co wspomnienia, a skutki obcowania z PL czatem w czasie sierpień - listopad 2014

Grupa może powstać nawet nie do końca z wolą ludzi w niej (Cała ludzkość jest grupą, mieszkańcy danego kraju to też grupa, pracownicy Avon'u to też grupa, tylko bardziej taka sekta XD)

Link to comment
Share on other sites

kQ8Otac.png

 

Zapros czlonka zespolu jest dokladnym tlumaczeniem od powyzszego. Wczesniej nie bylo tego napisu, jedynie sam znaczek plusa, przez co pewnikiem byl czesto niedostrzegany. Wczoraj gralem z nekrosem mr7, ktory pytal sie mnie jak nazywa sie moj karabin i jak ja tak wysoko skacze ;_; Takze dodanie tego napisu jest wyjsciem naprzeciw mniej ogarniajacym graczom.

 

Natomiast samo zgloszenie napisalem, jak mozna przeczytac w pierszym poscie, dlatego ze ten napis w polskiej wersji wychodzi poza granice przycisku, co wyglada nieestetycznie. A ponadto 'zapros czlonka zespolu' w tym kontekscie jest bledem logicznym, wiec zasugerowalem taka forme, w ktorej powinien i sie zmiescic napis, i miec sens.

Link to comment
Share on other sites

Angielski ma to do siebie, że jedno słowo ma 10-40 znaczeń, zdanie ułożone po angielski można tłumaczyć na wiele sposobów, twoje to tzw. "Wolne tłumaczenie"

Ktoś pisał że powinno być zaprosić graczy a nie gracza, jest to i racja i fałsz.

@Up "Spierać się aż po grób"

@Maniakowski A czym skakałeś? większość ludzi aż do mastery 16 nie potrafią skakać na 10 metrów bez zephyr/excalibura, jak raz "for run" z randoomami na t4 def poszedłem Rhino+Paris prime+Bo prime to otrzymałem takie komentarze:

- Hack na latanie

- Masz specjalne mody od DE? (To słyszę często, paru znajomych żeby mi podogryzać nawiązuje do tego).

- Aimbot (Są w ogóle hacki do WF? Useless for me)

- Ktoś mi zarzucił raz, to był koło mastery 6, twierdził że jestem z DE albo mam układy...

Nie przejmuje się niskimi masterami, poduczą się i też będą "pro", a to ze niektórzy nie znają niektórych rzeczy... Rzecz naturalna

Edited by ElitarnyDuch
Link to comment
Share on other sites

To może uchyl rąbka tej tajemnicy? Jak skakać Rhino wyżej niż Excalibur ze swoim skilem na pewno wszyscy chcieli by się dowiedzieć. I czemu akurat ta niewiedza dotyczy graczy z mastery <16, bo tego to już w ogóle nie rozumiem? 

Edited by Dr_Someone
Link to comment
Share on other sites

@Elementarny Druchu, naucz sie czytac i ze zrozumieniem...

 

 

 

twoje to tzw. "Wolne tłumaczenie"

 

Nie ja to bynajmniej tlumaczylem, lecz oni.

 

Nie pamietam czym, moze lokim, czy magiem. Nacisnalem spacje i nastepnie przycisk ataku wrecz celujac w gore, tzw. 'atak ze sciany'. Gosc na mr 7 powinien chyba znac juz w miare mechanike gry, w tym takie manewry.

 

Zreszta dosc mam tej pseudointelektualnej paplaniny.

 

Będzie "Zaproś do gry" :P

 

To poki co ostatnia wypowiedz kogos odpowiedzialnego za to.

Edited by Minakowski
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...