Jump to content

Trinity Prime ?


(PSN)linkin120289
 Share

Recommended Posts

Ja bardzo dobrze widziałem że coś trzyma w obu rękach. Wątpie aby były jakieś osobne Kamy Prime ale Macheta prime tego nie było jeszcze.

A BASTION OF HOPE ENTER THE VOID

Edit: pomyślmy jeszcze o kolorach następny prime powinien być biały a tutaj jest wyraźnie czarny.

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

(zapewne do połączenia jak Bronco P)

Zapewne nie.

IMHO następny Prime będzie w okolicach świąt, DE będzie chciało z tego skorzystać, więc zapewne będzie to Saryn (jest popularniejsza niż Banshee) po reworku.

Skoro Dual Kamas Prime okazały się prawdą to dostaniemy pancerz dla kubrowa Prime i sugatrę Prime.

Edited by MrDar1o
Link to comment
Share on other sites

Zapewne nie.

Zapewne tak. Jest jakiś Prime który jest budowany podwójnie od początku? Nie. Jest AkBronco P i jest na połączenie. Po drugie, jeśli zabawki do Kubrowa się sprawdzą, to gdzie druga broń? 9k mastery to za mało, zwykle dają 12k. Takie jest moje zdanie.

Link to comment
Share on other sites

To masz bardzo mylne zdanie. Nigdzie nie ma wzmianki o Kama Prime, jest tylko Dual Kama Prime. Poza tym 2 Prime melee w jednym PA to głupota.

Bronco Prime został dodany w U9, AkBronco Prime w U12.4. Jeśli już to teraz dostali byśmy Kame Prime teraz a Dual Kame P. później.

Edited by MrDar1o
Link to comment
Share on other sites

Zalóżmy że nie będzie osobnej kamy prime okej?

A poza tym jest kilka rzeczy prime które się nie wliczają w PA więc nie znikną? I czy możemy myśleć że kiedyś przypłynie do nas kilka broni prime bez PA? (Myśleć to ty se możesz za darmo)

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

O ile mi się zdaję Trinity Prime ma zmniejszony jeden stat w porównaniu do jej normalnej wersji. Chyba energię.

A poza tym jest kilka rzeczy prime które się nie wliczają w PA więc nie znikną?

Przecież wszystkie PA nie znikną. Wraz z reworkiem Star Chartu wszystkie stare Prime'y wracają (uprzedzając twoje pytanie - Excalibur Prime nie). Edited by MrDar1o
Link to comment
Share on other sites

Dual Kama Prime? Ja tam nawet ich nie widziałem na tej zajawce ale...  Jeśli mają je rzeczywiście dawać to trochę dziwne powinniśmy wcześniej dostać chyba wersje pojedynczą. Szczególnie ze zwykły Dual wymaga do złożenia właśnie dwóch Kamasów.

Link to comment
Share on other sites

O ile mi się zdaję Trinity Prime ma zmniejszony jeden stat w porównaniu do jej normalnej wersji. Chyba energię.

Przecież wszystkie PA nie znikną. Wraz z reworkiem Star Chartu wszystkie stare Prime'y wracają (uprzedzając twoje pytanie - Excalibur Prime nie).

1 jak mogli zmniejszyć jej energie i gdzie to napisane?

2 kiedy Star chart i czy te primy(będące w skarbcu) będą dodane tak samo jak te np braton prime i Paris Prime które kiedyś po prostu zostały dodane do pustki bo mało było PA i ogólnie niczego do roboty tam? I później już skończy się wysyłąnie primów do skarbca?

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

2. W U18. Primey nadal będą dropiły z Pustki, tylko inaczej.

To będzie żmudna nadzieja jeśli będe myśleć że usuną RNG? Poza tym Jak pustka wybuchnie to co z Primami :/ co z tego jeśli będzie nadal można używać kluczy to nadal trochę nie fair usuwać pustkę.

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...