Jump to content
  • 0

Tworzenie Skina?


DoStEr
 Share

Question

Recommended Posts

  • 0

Uwierz, to trudne do ogarnięcia jeśli naprawde chce sie zrobić coś dobrego i wartego uwagi, odpowiedz za chwile da ktoś inny. Potrzeba mi trochę praktyki, bo wiem że zawsze trudniej jest coś zrobić niż to wymyślić, dlatego zrobienie czegos wartego ich pieniędzy a co więcej uwagi jest trudne.

 

I nadal nie wiem jak włożyć plik z komputera do tego forum. da ktoś instrukcje priv? Please.

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

  • 0

A no i jeszcze można stworzyć własną syandanę, jest to jedyne możesz sam wymodelować bo do wszystkiego innego modele masz narzucone z góry, tak jak na przykład dla excalibura.

 

 

I nadal nie wiem jak włożyć plik z komputera do tego forum. da ktoś instrukcje priv? Please.

 

W sensie zdjęcie czy na przykład plik worda?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Wiem już pare widziałem *_*

 

Osobiście mam nadzieję, że praetorian syandana się dostanie, no i oczywiście Ancient Excalibur Skin :D Choć akurat ten skin to najlepiej by wyszedł gdyby pozwolili zmieniać modele bo typek stworzył dla excala nowy hełm ale aplikacja odmawia zaakceptowania nowego modlu który nie jest syandaną :/

 

FACEPALM. Bo one nie były z mojego kompa tylko z google. FACEPALM. Zastanów się o co ktoś pyta zanim otworzysz twarz. FACEPALM.

Ktoś inny da odpowiedz?

 

dogbDtv.jpg

To dla ciebie astro, nie dla doktorka. Jedyna różnica pomiędzy wrzucaniem zdjęć z neta na forum a wrzucaniem zdjęć z twojego kompa na forum jest taka, że zdjęcia z kompa musisz najpierw wstawić zdjęcia z kompa do neta. Więc na przykład do imgur.com.

Edited by Krak_Nihilus
Link to comment
Share on other sites

  • 0

 

To dla ciebie astro, nie dla doktorka. Jedyna różnica pomiędzy wrzucaniem zdjęć z neta na forum a wrzucaniem zdjęć z twojego kompa na forum jest taka, że zdjęcia z kompa musisz najpierw wstawić zdjęcia z kompa do neta. Więc na przykład do imgur.com.

DZIĘKUJE!!! I o to mi chodziło.

PS nie obrażam się za obrazek bo mi się podoba (noble ash)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Osobiście mam nadzieję, że praetorian syandana się dostanie, no i oczywiście Ancient Excalibur Skin :D Choć akurat ten skin to najlepiej by wyszedł gdyby pozwolili zmieniać modele bo typek stworzył dla excala nowy hełm ale aplikacja odmawia zaakceptowania nowego modlu który nie jest syandaną :/

dogbDtv.jpg

To dla ciebie astro, nie dla doktorka. Jedyna różnica pomiędzy wrzucaniem zdjęć z neta na forum a wrzucaniem zdjęć z twojego kompa na forum jest taka, że zdjęcia z kompa musisz najpierw wstawić zdjęcia z kompa do neta. Więc na przykład do imgur.com.

Acient widziałem Genialnialny hełm. Jak znasz jeszcze jakiś epicki skin to napisz bo poza tym to same przeciętne widziałem.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dobra koledzy głosujemy na to: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=544390052&searchtext

Dear DE: Shut up and take my platinum.

 

Ale co to właściwie jest? Syndana, która wygląda jak tarcza? Żeby ją jeszcze ładnie pomalował to może, ale ten orokinowo-gejowy dizajn mnie nie przekonuje.

 

Pomysł za to ciekawy. Jak bym dał na tej syndanie/tarczy jakieś płaskie, jednokolorowe miejsce na sigila albo duży herb klanowy. To nawet miałoby sporo sensu bo po pierwsze tarcze często noszono na plecach, a po drugie często umieszczano na nich rodowe herby.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ale co to właściwie jest? Syndana, która wygląda jak tarcza? Żeby ją jeszcze ładnie pomalował to może, ale ten orokinowo-gejowy dizajn mnie nie przekonuje.

 

Pomysł za to ciekawy. Jak bym dał na tej syndanie/tarczy jakieś płaskie, jednokolorowe miejsce na sigila albo duży herb klanowy. To nawet miałoby sporo sensu bo po pierwsze tarcze często noszono na plecach, a po drugie często umieszczano na nich rodowe herby.

Pasuje mi twój pomysł ;D ale fakt że tarcza na ręce nie komponuje się fajnie przestał mi przeszkadzać gdy dodali usunięcie z widoku czy jak to sie nazywa.

I jedno pytanie: Orokinowo-GEJOWY dizajn? Nie zrozumiałem trochę :/

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

  • 0

 NIE MOGE ZROBIĆ UPLOADU. i nie wiem co to jest:

 

Content path requires the TennoGenExport.zip generated by the Viewer tab and your asset's files (PNG, FBX, etc).

 

Edit: Wszystko nieważne, nie mogę się w to bawić, nie pozwalają mi, za wysokie progi, ja nic nie moge, i tak sie nie uda, po co to komu,

 

Za trudne aby zrobić coś dobrego i wkurza mnie że teraz piszę tym pismem jakim widać zamiast normalnym.

 

Do widzenia dobranoc.

 

 

9c6e900622_no_co_zrobisz.jpg

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jaki to jest "gejowy"? 

 

Po prostu jak na to patrzyłem przypomniał mi się Paris Prime, a on jest strasznie gejowy (te obłe kształty, orokinowa złoto-biała kolorystyka, itd.). Do tego wszystko się świeci jak przysłowiowemu psu jajca. Ludzie nadużywają tej techniki PBR czy jak to się zwie. Nie wszystkie materiały muszą być błyszczące i walić tęczą po oczach. Jeśli robimy wszystko błyszczące to efekt się szybko dewaluuje i przestaje robić wrażenie.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Po prostu jak na to patrzyłem przypomniał mi się Paris Prime, a on jest strasznie gejowy (te obłe kształty, orokinowa złoto-biała kolorystyka, itd.). Do tego wszystko się świeci jak przysłowiowemu psu jajca. Ludzie nadużywają tej techniki PBR czy jak to się zwie. Nie wszystkie materiały muszą być błyszczące i walić tęczą po oczach. Jeśli robimy wszystko błyszczące to efekt się szybko dewaluuje i przestaje robić wrażenie.

Idź ty do lekarza, oczojebny nie znaczy gejowski (a tak właściwie to pedalski, gejostwo to nie to samo co pedalstwo)

 

Gejowski (źródło SJP)

charakterystyczny dla geja

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...