Jump to content

Miejsce Wyżaleń.


AstroLord
 Share

Recommended Posts

No skoro nie masz problemu ze sprzedaza Boltora P za 170p... Co do innych wypowiedzi to nie bardzo mozna rozeznac sie w cenach za przedmioty. Bo jeden powie 100 a inny powie 10. Rynek w WF dziala jak dziala, bo jest za duzo chciwych graczy, ktorzy chca jak najwiecej zyskac. Nigdy nikogo nie naciagnalem na nic, bo chce zeby inni traktowali mnie tak jak ja ich traktuje, jednak mentalnosc wielu graczy na to nie pozwala...

Link to comment
Share on other sites

No skoro nie masz problemu ze sprzedaza Boltora P za 170p...  (...)

 

Ja nie wiem w ogóle o co Ci chodzi? Odnosisz się do pojedynczego, wyrwanego z kontekstu zdania w dodatku zmieniając jego sens swoim nawiązaniem. Proponuję, żebyś przeczytał cały wątek w którym zabierasz głos, ale tym razem ze zrozumieniem. Wówczas zapraszam ponownie. Pomyślności w Nowym Roku życzę.

Link to comment
Share on other sites

No to przeczytaj sobie swoje wypowiedzi i zobacz ze nie masz nic przeciwko Bolotrowi P za 170p, bo wedlug ciebie popyt ksztaltuje cene. Wcale tak nie jest. Bo nie tylko popyt, ale tez podaz wplywa na cene. Nie oszukujmy sie, ale set Bolotra jest latwo wyfarmic, wiec wolanie za niego 170p nie jest uczciwe wobec innych graczy. Bo sa ludzie ktorzy nie siedza na handlu i nie orientuja sie w cenach, wiec czemu oni maja byc pokrzywdzeni?

Link to comment
Share on other sites

Ja nie muszę czytać swoich wypowiedzi, bo wiem co pisałem. Ty natomiast zdecydowanie powinieneś! Ole ok, żeby nie ciągnąć tej bezsensownej dyskusji, to specjalnie dla Ciebie:

1- nie ja pisałem o Boltorze za 170p, tylko ktoś wyżej, ja tylko posłużyłem się przykładem, żeby wytknąć bezsensowność tego argumentu

2- pisałem, że to popyt kształtuje ceny - fakt - ale chyba do coorvy nędzy rozmawiamy o realnych cenach, a nie wyjętych z doopy, na potrzeby tego tematu boltorach za 170p czy 500p?

3- przeczytaj jeszcze raz mój post https://forums.warframe.com/index.php?/topic/586170-miejsce-wyżaleń/?p=6648908 ale tym razem naprawdę ze zrozumieniem. Jeżeli jeszcze coś będzie niejasne, lub nie znasz jakiegoś słowa to napisz, wyjaśnię.

 

I jedna zasada: jeżeli odpowiadasz na post w którym ktoś cytuje kogoś innego, to trzeba przeczytać również te cytowane posty, a nie wymyślać jakieś farmazony. 

Link to comment
Share on other sites

Ja nie muszę czytać swoich wypowiedzi, bo wiem co pisałem. Ty natomiast zdecydowanie powinieneś! Ole ok, żeby nie ciągnąć tej bezsensownej dyskusji, to specjalnie dla Ciebie:

1- nie ja pisałem o Boltorze za 170p, tylko ktoś wyżej, ja tylko posłużyłem się przykładem, żeby wytknąć bezsensowność tego argumentu

2- pisałem, że to popyt kształtuje ceny - fakt - ale chyba do coorvy nędzy rozmawiamy o realnych cenach, a nie wyjętych z doopy, na potrzeby tego tematu boltorach za 170p czy 500p?

3- przeczytaj jeszcze raz mój post https://forums.warframe.com/index.php?/topic/586170-miejsce-wyżaleń/?p=6648908 ale tym razem naprawdę ze zrozumieniem. Jeżeli jeszcze coś będzie niejasne, lub nie znasz jakiegoś słowa to napisz, wyjaśnię.

I jedna zasada: jeżeli odpowiadasz na post w którym ktoś cytuje kogoś innego, to trzeba przeczytać również te cytowane posty, a nie wymyślać jakieś farmazony.

HAH, to doktorek którego znam i lubie, wkłada tyle kontrowersji i swojej osobistej złości w wypowiedzi. Wybacz, nic nie osiągniesz tą wypowiedzią :P

(Przekleństeo to wciąż przekleństwo)

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

Na tym właśnie polega wolny rynek. Nikt Cię nie zmusza do zakupu ani tego przedmiotu ani u tego konkretnego sprzedawcy a tym bardziej za taką cenę. Jego sprawa za ile sprzedaje. Skoro jego towar to może i za niego wołać "tysiaka". Bo to jest właśnie idea wolnego rynku. Czy mu ktoś to kupi to już inna sprawa. Każda inteligentna (mam nadzieję) osoba popuka się w czoło i powie "f*** off".

Kupujący powinien się wcześniej w cenach zorientować. Bo to leży w jego najlepszym interesie.

 

Poza tym niektórzy specjalnie wołają za dany towar więcej w razie "żeby było z czego schodzić" gdyby klient chciał się targować (niestety sporo osób nie chce:/).Więc nawet jeśli  "zejdzie z ceny" to nie jest stratnym.

I to jest sedno sprawy. Ja chciałem tylko wspomnieć o takim nazwijmy to procederze, tak jak to kolega napisał ceny były podane z doopy specjalnie zeby tylko podkreślić to wszystko. Co nie zmienia faktu, że i takie ceny się pojawiają na rynku.

Co do reszty to przykłady z babciami itd. to zwykłe frajerstwo. Takie samo jak w realnym życiu namawianie nieogarniętych ludzi np. na zmianę dostawcy gazu czy prądu gdzie ludzie podpisują umowy i potem płaczą, że przychodzą im rachunki wysokie i jakieś inne opłaty z kosmosu. A najzwyczajniej w świcie dają się oszukać bo NIE MYSLA. 

Zakończmy już ta gówno burze bo wszystko schodzi do typowego Polactwa i zaczyna się bajzelek... 

Na koniec z mojej strony zarzucę klasykiem

"Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"

Edited by Paszti
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A ja nie moge wydropic zakichanego boara. Chyba za mało gram. Pewnie trzeba 10 godzin dziennie. A ja tylko 2-3.

też go dropiłem, koszmar.... jak go chciałem to nic a złożyłem heka i raz poszłem po kilka polimeru na uran i przed 5 minutą... czeka już 2 tygodnie w arsenale na swoja kolej

EDIT: wkurzają mnie ludzie na handlu. Typo chciał kupić ash bp i soma rec ale jak usłyszał cene kolejno 60 i 20 to zaśmiał sie zaczął życzyć powodzenia. Czy tacy serio myślą że inni będą oddawać szpej za friko?

PS. obie rzeczy oczywiscie sprzedałem w 10 minut od w/w sytuacji

Edited by -Krasny-
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

>Siedź na czacie sojuszu
>Widzisz dwoje ludzi, którzy (sądząc po ich wypowiedziach) są żółtodziobami
>Mówią rzeczy typu "widzieliście tego strasznego typa w trailerze Second Dream? Creepy!!!11one"
>Daj im do zrozumienia, że generalnie mówią o rzeczach, które każdy wie, a w razie niewiedzy należy kierować się na Wikię, bo taka jest zasada (i motto) sojuszu
>Znawca stalkera zaczyna rzucać goovnem i jęczeć, że jesteś panem wszechwiedzącym
>Ignore
>Trochę później
>Drugi kochaś z w/w parki pyta, co to Juggernaut, gdzie występuje, czym go bić, etc.
>Opowiedz mu wszystko co i jak
>Dochodzi do wniosku, że ten klocek jest trudny i mocny, na wieść o tym, że Mick Jugger lubi pokazywać swoje kocie ruchy, odpowiada "I dlatego biorę ze sobą Parisa. Wiszą na ścianach jak trofea XD"

>Mój wykrywacz herezji zaczyna się smażyć
>Staraj się mu wytłumaczyć, że łuki, snajperki i wszystko co ma małe magazynki jest słabe na CC, a zarażonych jest zawsze pełno
>"Paris= OPness XD"
>Jako że na czacie sojuszu nie wolno używać niecenzuralnych słów, nie zaglądaj na niego przez jakiś czas
>Jeszcze później
>Ktoś pyta się, czy ktoś chce iść na T3 Def
>Janusz strzelectwa odpowiada "Ja, wezmę swój miecz na lv 14 XD"
>Odpowiedz "chyba po to, żeby cię rozsmarowali na podłodze"
>Na wszelki wypadek sprawdź profil owego herosa, ten miecz to złamany War z Second Dream, więc może jednak pocisnąć
>Wyluzuj nieco, dodaj "O ile nie masz dobrych modów, oczywiście"
>Odpowiada, że ma moda na atak i prędkość ataku, bo więcej mu nie trzeba
>Po wcześniej wspomnianym wskaźniku herezji została garstka pyłu
>Żeby dodać wisienkę na czubku swojego tortu z kompostu, dodaje że bronie główne są bezużyteczne
>Daj mu do zrozumienia, jakim jest ćwierćinteligentem, powodując ogólne zamieszanie wśród członków sojuszu, bo "how rude"
>Jeszcze raz sprawdź profil tego geniusza
>MR 5
>Jedyne używane przez niego bronie główne to Braton, Mk-1 Paris i Paris
>Dawał swoje nic niewarte opinie nie mając żadnego doświadczenia
>Mfw
ubnqFaG.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...