Jump to content

Aktualizacja Specters of the Rail: Bugi i Inne Robactwa


Dr_Someone
 Share

Recommended Posts

39 minutes ago, Dr_Someone said:

Zacznijmy od tego, co rzuca się w oczy jako pierwsze: launcher nie zapamiętuje ustawień i gra uruchamia się w oknie. Jak chce się mieć pełny ekran, to trzeba za każdym razem ponownie zaznaczyć to w opcjach.

Zmień opcję na full tylko zamiast włączyć grę zrestartuj launchera. Powinno pomóc.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, peger said:

Zmień opcję na full tylko zamiast włączyć grę zrestartuj launchera. Powinno pomóc.

Niestety, nie pomaga. Gra uruchamia się w full screen, ale po zamknięciu przy ponownym uruchamianiu ponownie trzeba ustawić w launcherze na full.

 

Natępne bugi:

-Kupiłem jako prezent wzmacniacz surowców na 720 godzin za 200 platyny. Przy rozpakowywaniu prezentu okazało się, że to booster siedmiodniowy i tak też pokazuje w prawym, górnym rogu ekranu.

-Jowisz, misje Saturn Junction: nie zalicza poprawnie wykonanej infiltracji na Adrastea (zabójstwo Allada zaliczyło bez problemu)

Edited by Dr_Someone
Link to comment
Share on other sites

Do wszystkiego wyślę kiedyś screeny.
- Mapa w 2560x1080 jest "krzywa"
- Sklep w 2560x1080 jest źle zeskalowany
(zmusiło mnie to do używanie rozdzielczości 1920x1080)
- Wychodząc z Dojo zdarzyło się, że Warframe siedział dalej, mogłem się nim przesuwać przy pomocy slide'a i trochę skakać, dopiero dojechanie do Arsenału i go użycie załatwiło problem(mam to nagrane)
- Brak tłumaczeń
- Dropienie części Prime(tak)
- Okienko zakończenia/porażki misji nie znika
- Pasek ładowania nie napełnia się(własnego, w teamie nie sprawdzałem)
- Dalej zepsuty art startowy(rozciągnięty)
- Będąc maksymalnie oddalonym na mapie można przypadkiem kliknąć misję co skutkuje natychmiastowym odliczaniem
- Będąc w pewnej odległości na mapie, nie da się już skupić widoku na planecie gdyż, ponieważ, widać pojedyncze misje.
- To co się dzieje z głową naszego Warframe(podczas przeglądania mapy) to istny śmiech na sali.
- Kliknięcie Dojo wcale nie pokazuje jego ekranu, zamiast tego musimy jeszcze wcisnąć "klucz klanowy"...jakby coś to znaczyło...

Oglądając samą mapę odechciewa mi się grać...
Na plus mogę dodać, że na mapie znajdują się zniszczone przekaźniki i prawdopodobnie dostęp do części Limbo(tylko to jakoś bez składu)
Ogólnie mapa jest nie intuicyjna dla mnie, pies wie od czego zacząć, co jest potrzebne, czy nic nie jest potrzebne.

To jeszcze nie koniec

Link to comment
Share on other sites

Czy ten patch przeszedł jakąkolwiek kontrolę?
Wybierzcie Mag Prime i Reapera Prime a następnie zobaczcie gdzie go trzyma....żal patrzeć...i obiecana opcja zmiany położenia nie dotyczy tej broni! Super...
DE, co wy piliście dzień wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, FanLEGO said:

- Wychodząc z Dojo zdarzyło się, że Warframe siedział dalej, mogłem się nim przesuwać przy pomocy slide'a i trochę skakać, dopiero dojechanie do Arsenału i go użycie załatwiło problem(mam to nagrane)

Wystarczy wcisnąć escape dwukrotnie, wtedy Frame normalnie wstaje :v

Link to comment
Share on other sites

Przed sekundą zainstalowałem moduł reliktów. Chyba tak jak Ordis, wolę jak liczba jest znana(czytaj liczba bugów)
- na Mars Junction jest napisane zabij 300 Grineer gdzie potrzeba tylko 150(w ang wersji jest OK, nie wiem jak można to spartolić)
- neuroptyka jako nowe tłumaczenie hełmu...poważnie? Takie słowo istnieje w ogóle? (EDIT: jako neuro-optykę to jeszcze zrozumiem, bądź neurooptykę, nie wiem jak będzie poprawnie)
- Serro też wisi po chińsku, na tym razem na Voltcie
- Prędkość Volta psuje tekstury(bardzo możliwe, że występowało wcześniej, ale przed update nie grałem Voltem)

Edited by FanLEGO
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, FanLEGO said:

Przed sekundą zainstalowałem moduł reliktów. Chyba tak jak Ordis, wolę jak liczba jest znana(czytaj liczba bugów)
- na Mars Junction jest napisane zabij 300 Grineer gdzie potrzeba tylko 150(w ang wersji jest OK, nie wiem jak można to spartolić)
- neuroptyka jako nowe tłumaczenie hełmu...poważnie? Takie słowo istnieje w ogóle? (EDIT: jako neuro-optykę to jeszcze zrozumiem, bądź neurooptykę, nie wiem jak będzie poprawnie)
- Serro też wisi po chińsku, na tym razem na Voltcie
- Prędkość Volta psuje tekstury(bardzo możliwe, że występowało wcześniej, ale przed update nie grałem Voltem)

Przeczytaj notatki SotR w wersji angielskiej, w oryginale jest powiedziane, że przy budowie Frame'ów określenie "helmet" przechodzi w "neuroptics".

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Transformau5 said:

Wystarczy wcisnąć escape dwukrotnie, wtedy Frame normalnie wstaje :v

Wstaje, ale nie ma okienka z naszym ekwipunkiem(po dojściu do arsenału także), jakby Warframe nie odnotował naszego powrotu, mapa nie reaguje, potrzebny jest restart gry albo przynajmniej ponowne logowanie.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Yellow1994 said:

Mój kotek dostaje w dojo doświadczenie i awansuje sam z siebie :) i tak do 30 poziomu 

NZCxpAj.jpg

Zrobię sobie formę na Kubrowie, zobaczę co się stanie. Ale pewnie, nie będzie działać, bo Kavat dostaje expa za używanie umiejętności która nie powinna się aktywować.

EDIT: Jak myślałem, nie działa.

Edited by FanLEGO
Link to comment
Share on other sites

On 7/9/2016 at 6:41 AM, Dr_Someone said:

-Kupiłem jako prezent wzmacniacz surowców na 720 godzin za 200 platyny. Przy rozpakowywaniu prezentu okazało się, że to booster siedmiodniowy i tak też pokazuje w prawym, górnym rogu ekranu.

Hej, napisz do mnie przez support. 

Link to comment
Share on other sites

Coś jest nie tak z Scorcherami? Jak by to powiedzieć są super OP teraz. Zasięg jak i promień Ignisa jest wprost olbrzymi dodatkowo płomienie potrafią po prostu przechodzić przez ściany.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, peger said:

Coś jest nie tak z Scorcherami? Jak by to powiedzieć są super OP teraz. Zasięg jak i promień Ignisa jest wprost olbrzymi dodatkowo płomienie potrafią po prostu przechodzić przez ściany.

Tak było nawet przed ostatnią aktualizacją.

Link to comment
Share on other sites

Tego jest za dużo, by wrzucać osobno, pakuję screeny w paczkę(auto rozpakowanie, zawiera 20 screenów) i wrzucam na hosting, opis będzie tutaj.
0001 - Podczas wślizgu bateria troszkę utrudnia celowanie
0006 - Symbol tam widoczny unosi się w powietrzu, wciąż
0010 - Błąd w tłumaczeniu wiadomości
0015 - "efekt zasiedzenia"
0016 do 0020 - czo ten Excalibur (chyba już naprawione)
0021 - zawieszenie Reapera Prime (nie sprawdzę, czy już jest OK)
0022 - brak światła
0023 i 0024 - Volt na Prędkości rozmazał tekstury
0025 - brak tekstury
0026 - Unboosted Credit Reward
0027 i 0028 - podwójne itemy w tabelach
0029 - szczelina jest zamknięta, ten komunikat czasem zostaje, czasem nie, ale grę da się ukończyć
0031 - wcięło mi głowę i malowanie
0033 - nie przetłumaczone kombinacje

LINK: http://www28.zippyshare.com/v/mWRwO8Qh/file.html

PS: i tak brakuje kilka screenów z ekranu 21:9
To za to widać na moim materiale na YT, linkacz do czasu:
Mapa - https://youtu.be/mFeXaFwozPI?t=18m33s
Sklep(niech on będzie w formacie 16:9 tak jak wiele innych rzeczy być powinno) - https://youtu.be/mFeXaFwozPI?t=9m51s
Kiedy się ogląda sklep na yt to nie widać tak tego, ale na monitorze jest on ogromny.

 

Link to comment
Share on other sites

Sorry kolego. Nie żebym się czepiał, ale może wyjaśnisz mi, po co wrzuciłeś w temacie o bugach link do tego pierwszego filmiku (pozostałych nie oglądałem)? Straciłem 20-kilka minut, zanim wyłączyłem, a mógłbym poświęcić choćby na zachowanie gatunku, zamiast wysłuchiwać Twoich przemyśleń na temat nowego interfejsu. Przypomnę tylko, że to temat do zgłaszania błędów, a nie promocji swojego kanału na YT.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dr_Someone said:

Sorry kolego. Nie żebym się czepiał, ale może wyjaśnisz mi, po co wrzuciłeś w temacie o bugach link do tego pierwszego filmiku (pozostałych nie oglądałem)? Straciłem 20-kilka minut, zanim wyłączyłem, a mógłbym poświęcić choćby na zachowanie gatunku, zamiast wysłuchiwać Twoich przemyśleń na temat nowego interfejsu. Przypomnę tylko, że to temat do zgłaszania błędów, a nie promocji swojego kanału na YT.

To, że pokazują naturę problemu z rozdzielczością 21:9?
Specjalnie dałem linki z zaznaczonym czasem.
Miałem uwiecznione błędy to dałem.
A teraz wierz czy nie, ale kanał prowadzę dla własnej przyjemności z wyłączonym zarabianiem.
Także gówno mnie obchodzą jakieś łapki i wyświetlenia.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...