Jump to content

Aktualizacja Specters of the Rail: Bugi i Inne Robactwa


Dr_Someone
 Share

Recommended Posts

@up

To prawda. Wczoraj, chyba po raz pierwszy musiałem powtórzyć misję infiltracji. A wydobycie na korpusie, to też jakaś kpina. Rozumiem, że mają być to misje dla "weteranów", ale bez przesady.

Edited by Dr_Someone
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jak mamy dać do zrozumienia tym developerom, że nie poprawili do tej pory błędów poprzednich wersji a dają nowe z błędami.

Przestać w to grać?

Czy to tak trudno jest przypilnować, żeby skrypty w grze były napisane poprawnie z przecinkami wszystkimi itp. to już kpina jest. Tego już jest za wiele.

Najbardziej mnie denerwuje bugujący sie Hek na ziemi w misji lev 100. 4/5 misji skończone a on się buguje i nic mu nie można zrobić. 20 minut gry + 0 absolutne rekompensaty za to.

Zawsze w grze było napisane ze jest to beta. Domagam się przywrócenia tego napisu gdy odpalam launchera  a nie dawania go w 3 czy którejś tam linijce w akceptacji regulaminu.

Pogrubienia są po to by zwrócić uwagę na istotniejsze sprawy.

Edited by tocorro
wycięte nieodpowiednie słownictwo
Link to comment
Share on other sites

On 1.09.2016 at 5:09 PM, Fid3l-777 said:

Jak mamy dać do zrozumienia tym developerom, że nie poprawili do tej pory błędów poprzednich wersji a dają nowe z błędami.

Przestać w to grać?

Czy to tak trudno jest przypilnować, żeby skrypty w grze były napisane poprawnie z przecinkami wszystkimi itp. to już kpina jest. Tego już jest za wiele.

Najbardziej mnie denerwuje bugujący sie Hek na ziemi w misji lev 100. 4/5 misji skończone a on się buguje i nic mu nie można zrobić. 20 minut gry + 0 absolutne rekompensaty za to.

Zawsze w grze było napisane ze jest to beta. Domagam się przywrócenia tego napisu gdy odpalam launchera  a nie dawania go w 3 czy którejś tam linijce w akceptacji regulaminu.

Pogrubienia są po to by zwrócić uwagę na istotniejsze sprawy.

XDDD
101 sposobów jak nie być branym na poważnie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
2 minutes ago, Transformau5 said:

A pozostało coś, co mogłoby to powodować? Friendly fire zostało usunięte, nie jestem pewien, czy radiation proc też się pojawia.

Nie wiem co pozostało. Chodziło mi o to, że nie napisał w jakiej sytuacji i w jakich warunkach występują te (w/g niego) bugi. Bez tych informacji ciężko zweryfikować czy to bug, czy też "normalna kolej rzeczy". Może te bugi występują na wszystkich misjach koszmar, a może tylko na jednej, tzn z jedną, konkretną modyfikacją?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dr_Someone said:

Nie wiem co pozostało. Chodziło mi o to, że nie napisał w jakiej sytuacji i w jakich warunkach występują te (w/g niego) bugi. Bez tych informacji ciężko zweryfikować czy to bug, czy też "normalna kolej rzeczy". Może te bugi występują na wszystkich misjach koszmar, a może tylko na jednej, tzn z jedną, konkretną modyfikacją?

Dlatego też pytam, czy została jeszcze jakaś modyfikacja, której zamierzanym skutkiem jest ten efekt, żeby wykluczyć nieuwagę zgłaszającego.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...