Jump to content

Spersonalizowany PC (Projekt)


Baterial
 Share

Recommended Posts

Witam.

Od jakiegoś czasu powolutku zbieram sobie kasę i kupuję części do nowego kompa a właściwie to swojego pierwszego za który płacę :D

Z okazji że ja go sobie składam to mam możliwość nie dość że sobie wybrać części z których go zbuduję, to jeszcze przeprowadzić jego modernizację wizualną.

Rozwiewając niepewność co rozumiem przez modernizację wizualną, chodzi o malowanie.

Planowałem rozważyć dwa projekty którymi są Orokin i Sentient

Orokin (Biel, złoto i niebieski)

Sentient (mataliczna miedź, biel i czerń)

by przybliżyć z czego ma składać się mój PC wypiszę części

- Obudowa NZXT S340 Elite Czarna

- MSI GTX 1050 Gaming X (Finalnie ma być GTX 1060 Founders Edition)

- DDR3 Hyper X Fury Białe

- MOBO mam stare ale możliwe że zmienie

- SSD GOODRAM CX200 który wyląduje tuż za panelem ze szkła na szynie będącej na płycie zakrywającej zasilacz

Prawdopodobnie kupię jeszcze wiatraki RGB i Cable mody w kolorze bieli. Tak, wydam dużo ale jestem z tych osób które są w stanie włożyć nieco grosza by dobrze wyglądało.

 

Mam nadzieję że spodoba się wam mój pomysł i że będę mógł wam pokazać efekt końcowy. Prosiłbym też jakieś sugestie i krytykę z waszej strony o ile takowe wystąpią.

Link to comment
Share on other sites

On 12.02.2017 at 2:20 AM, Baterial said:

Witam.

Od jakiegoś czasu powolutku zbieram sobie kasę i kupuję części do nowego kompa a właściwie to swojego pierwszego za który płacę :D

Z okazji że ja go sobie składam to mam możliwość nie dość że sobie wybrać części z których go zbuduję, to jeszcze przeprowadzić jego modernizację wizualną.

 

Projekt ciekawy, życzę powodzenia :smile: Ale bez jakiegoś chociaż skromnego projektu graficznego trudno rozmawiać o tym, czy będzie się komuś podobał, czy nie. Poza tym rozumiem, że w tej modernizacji komputera priorytetem jest dla Ciebie wygląd, a nie aspekty techniczne?

Edited by Dr_Someone
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dr_Someone said:

Projekt ciekawy, życzę powodzenia :smile: Ale bez jakiegoś chociaż skromnego projektu graficznego trudno rozmawiać o tym, czy będzie się komuś podobał, czy nie. Poza tym rozumiem, że w tej modernizacji komputera priorytetem jest dla Ciebie wygląd, a nie aspekty techniczne?

na ten moment buduje pod procka ponieważ zbierać przynajmniej 2,5k+ na trzy rzeczy to troche potrwa

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...