Jump to content
  • 0

Problem z zakupem platyny PSC


Crimson_Avenger_
 Share

Question

Hej, wczoraj wyleciała mi przecena 75%, gdy chciałem sprawdzić jak działa tutaj zakup platyny spotkałem się zapewne z jakimś błędem, mianowicie widze napis " Transakcja w ciągu ", wczoraj zostawiłem to na 1-2h i dalej się ładowało ;_; Miał ktoś taki problem, lub wie jak go rozwiązać? Z góry dzięki.

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Wyślij zlecenie do supportu, wybierając Płatność i Prime Access. W kategorii ustaw błąd podczas płatności, i dokładnie opisz w czym tkwi problem. Jeśli otrzymałeś potwierdzenie płatności na maila to powinieneś je dołączyć do zgłoszenia.

Edited by .Decado.
Link to comment
Share on other sites

  • 0
4 minutes ago, .Decado. said:

Wyślij zlecenie do supportu, wybierając Płatność i Prime Access. W kategorii ustaw błąd podczas płatności, i dokładnie opisz w czym tkwi problem. Jeśli otrzymałeś potwierdzenie płatności na maila to powinieneś je dołączyć do zgłoszenia.

Chodzi też o to, że nie dokonałem płatności, błąd mi na to nie pozwala, mimo to, mam napisać na supp i oznaczyć takie kategorie?

Link to comment
Share on other sites

  • 0
4 hours ago, Crimson_Avenger_ said:

Chodzi też o to, że nie dokonałem płatności, błąd mi na to nie pozwala, mimo to, mam napisać na supp i oznaczyć takie kategorie?

Jeżeli chcesz zgłosić błąd w płatności przy zakupie platyny, to jaką kategorię chcesz oznaczyć w zgłoszeniu?

 

Ps: Przypomniała mi się scenka z pewnego filmu

Prowadzący: proszę teraz o wypełnienie formularzy

Kursant: przepraszam, mam pytanie - czy w rubryce "nazwisko" mam wpisać to, jak się nazywam?

:facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...