Jump to content
  • 0

Wykryto ograniczony NAT


Mikolaj_Papryk
 Share

Question

Witam. Mam problem z gra warframe ponieważ gdy wlaczam Warframe to wyskakuje mi komunikat :

-------------------------------------------------------------------------------------------------

I     Wykryto ograniczony NAT. UPnP działa nieprawidłowo. Prosimy o     I

I            przekazanie UDP Porty 4950 & 4955 do 192.168.2.59                 I

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Dodam ze problem pojawia sie gdy brat gra w warframe i ja wlaczam gre lub na odwrót ( 2 osoba wlaczajaca gre otrzymuje taki komunikat )

 

Router:

D-Link DWR-116

+ modem Huawei E3372

 

Link to comment
Share on other sites

11 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
5 hours ago, Netruitus said:

Opisz sytuację. Także w dwie osoby gracie czy wyskakuje Ci tak cały czas (gdy grasz sam w sieci)?

Gram tylko ja na komputerze stacjonarnym komunikat ten wyskakuje mi odrazu po zalogowaniu. Myślę że przez ten ograniczony nat wyrzuca mnie z gry prawie zawsze kiedy chcę grać w pełnym zespole np. jak chcę otwierać relikty to muszę wejść sam i liczyć że trzy pozostałe osoby dołączą do mnie, w każdym innym wypadku ładowanie ekranu zatrzymuje się na 2/3 i wyskakuje następny komunikat utracono połączenie z hostem.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Just now, Sairme said:

Gram tylko ja na komputerze stacjonarnym komunikat ten wyskakuje mi odrazu po zalogowaniu. Myślę że przez ten ograniczony nat wyrzuca mnie z gry prawie zawsze kiedy chcę grać w pełnym zespole np. jak chcę otwierać relikty to muszę wejść sam i liczyć że trzy pozostałe osoby dołączą do mnie, w każdym innym wypadku ładowanie ekranu zatrzymuje się na 2/3 i wyskakuje następny komunikat utracono połączenie z hostem.

Brzmi to bardziej na problemy z firewallem, routerem lub dostawcą internetu. Odrzuciłbym raczej problem konfiguracji Warframe.

Czy potrafi Ci przerywać internet na np. 2 sekundy?

Link to comment
Share on other sites

  • 0
42 minutes ago, Netruitus said:

Czy potrafi Ci przerywać internet na np. 2 sekundy?

Zdarzyło mi się coś takiego, ale tylko raz. Miałem tedy oczekiwanie na sieć ale po około 5 sekundach znikło tylko powtarzało się to dość często w tym dniu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
6 minutes ago, Sairme said:

Zdarzyło mi się coś takiego, ale tylko raz. Miałem tedy oczekiwanie na sieć ale po około 5 sekundach znikło tylko powtarzało się to dość często w tym dniu.

Prawdopodobnie wina jak nie czkawki serwera to twojego dostawcy neta

Link to comment
Share on other sites

  • 0
14 hours ago, Sairme said:

Zdarzyło mi się coś takiego, ale tylko raz. Miałem tedy oczekiwanie na sieć ale po około 5 sekundach znikło tylko powtarzało się to dość często w tym dniu.

Hmmm... Proponuję skontaktować się z dostawcą internetu. Teoretycznie powinien świadczyć usługi poprawy konfiguracji w ramach problemów z siecią lub przynajmniej zdiagnozować czy takowe problemy występują.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...