Jump to content

Nowy gracz szuka klanu


Guest
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie.

Na początek o sobie w telegraficznym skrócie:

 

*39 lat

*data rozpoczęcia gry: 04-01-2018

*ranga na chwilę obecną: 2

*komunikator głosowy: Discord (miałem spore kłopoty z ts'em także tylko ten wchodzi w grę)

*kontakt z podobnymi grami: Destiny

*aktywność: ciężko określić - wszystko zależy od tego na ile gra wciągnie (a raczej współgracze).

 

Poszukuję aktywnego klanu do wspólnej gry (zawsze to o wiele lepiej niż mordować samemu). Preferuję grę w pełnoletnim gronie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pograłem parę dni i doprecyzuję dane.

ranga: 12,

aktywność: spora (jednak gra wciągnęła)

Wyposażenie: Co prawda parę rzeczy odblokowałem, niemniej brakuje mi zasobów, żeby w pełni ich używać, także na chwilę obecną mam jeden w miarę sensowny zestaw "ogólnego zastosowania".

 

Jak dotąd większość czasu spędziłem grając samemu ( a raczej z losowymi ludźmi głownie na obronach). Doszedłem do momentu, gdzie przydaliby się kompani (nie dość, że niektórych rzeczy nie da się samemu ogarnąć to jeszcze w dobrym towarzystwie lepiej się gra). W moim obecnym klanie oprócz rajdów nie można zbytnio liczyć na wspólną rozgrywkę.

 

Poszukuję klanu, który organizuje stałe rajdy, oraz wypady na misje takie jak np. wrak orokin czy farmienie ( relikty/surowce itp).

 

Na chwilę obecną sporo mi brakuje, tak samo jak i potrzeba będzie mi pomocna dłoń (sporo rzeczy jeszcze nie wiem i sporo odblokowywania przede mną) niemniej jestem już na etapie, gdzie jestem w stanie pomagać też innym (w mniejszym lub większym stopniu;)).

 

ps. preferowany kontakt - poprzez prywatną wiadomość na forum.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Poszukiwań klanu ciąg dalszy.

Update:

Ranga: 24;

Czas gry 15-24 - średnio 8h dziennie

Na większości map już się nie gubię XD

Komunikator głosowy: tylko Discord ( niestety TS i mój PC są na wojennej ścieżce i nie chcą ze sobą gadać)

 

Szukam AKTYWNEGO (to jest zasadniczo bardzo istotny warunek) klanu do wspólnego farmienia Elite onslaugh/Eidolons/Index.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witaj, Tenno!
Jesteśmy świeżym klanem, rozpoczęliśmy swoją działalność na przełomie marca - kwietnia tego roku!
 

Bylibyśmy kontent, gdybyś wszedł w nasze szeregi!

Mamy mnóstwo aktywnych graczy i potrafimy siedzieć po nocach ekipą słuchając naszych ulubionych piosenek, rozmawiając na wszelakie poważne i mniej poważne tematy oraz słuchając niesamowitych historii naszych graczy. Zawsze jest opcja cichej, spokojnej gry dla naszych klanowiczy 😉
Mamy kilka ekip na INDEX oraz robimy Elite onslaugh i wypady na Eidolony, tak jak wspomniałeś w swoim poście! Zawsze znajdzie się u nas miejsce dla Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 1 year later...
  • 2 months later...

Cześć:) Dopiero zacząłem jakieś 6.5H w grze:) Powoli robię co się da po kolei, ale szukam klanu bo z grupą raźniej. Szukam raczej starszych graczy (mam ponad 40 lat) chętnych na gadanie itp. Gram wieczorami, używam discorda i nie lubię TSa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
On 2022-07-23 at 7:40 PM, koperkuba said:

Cześć:) Dopiero zacząłem jakieś 6.5H w grze:) Powoli robię co się da po kolei, ale szukam klanu bo z grupą raźniej. Szukam raczej starszych graczy (mam ponad 40 lat) chętnych na gadanie itp. Gram wieczorami, używam discorda i nie lubię TSa.

Napisz mi pv:AngelOfMetal#1189

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...