Jump to content

Arkany a Dukaty


Demen2015

Recommended Posts

Witam wszystkich zauważyłem ze jak się wchodzi w Esc/Wyposażenie/Ekwipunek/Arkana i najedzie na jakiego kolwiek arkana pisze ze "Może być wymieniony za 100 Dukatów" pytanie to najczystrzy błąd do usunięcia/naprawienia czy może jednak jest taka możliwość, jeśli tak to gdzie ??? Byłem na dwóch przekaźnikach w panelu gdzie wymieniane są cześć prime ale tam też nic HELP 

Pozdrawiam 😉

Link to comment
Share on other sites

Przy tej ilości arkan które mają praktycznie pojedyncze zastosowania (np resist na proc ognia podczas sortie) wcale bym się nie obraził gdybym mógł je zutylizować u Barometra. Nie przypominam sobie żeby wcześniej była taka możliwość.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, RobWasHere said:

Przy tej ilości arkan które mają praktycznie pojedyncze zastosowania (np resist na proc ognia podczas sortie) wcale bym się nie obraził gdybym mógł je zutylizować u Barometra. Nie przypominam sobie żeby wcześniej była taka możliwość.

Nie było wcześniej i teraz prawdopodobnie też jej nie ma. Z drugiej strony, z tego co wiem taki opis w ekwipunku arkan pojawił się we wszystkich wersjach językowych kilka dni temu, więc kto wie?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...