Jump to content
  • 0

Brak możliwości użycia forma umbra i aura


XDuchxd

Question

8 answers to this question

Recommended Posts

8 minutes ago, .Decado. said:

Pewnie ma to coś wspólnego z tym co dodali w ostatnim fixie:

Fixed ability to install an Umbra/Aura Forma on Archwings and Sentinels. As reported here: https://forums.warframe.com/topic/1122503-aura-forma-installed-on-archwing/

Znając życie to się zagalopowali o zablokowali też białe.

 

możliwe , zatem poczekam trochę ( może sami poprawią ) jednak ja nie mogę użyć umbra nawet na warframe ( aur też nie ). Co prawda nie zamierzam używać umbra form , ponieważ uważam że umbra powinien być unikatowy , ale jednak grałem , zdobyłem je uczciwie . Zresztą może w przyszłości dodadzą coś umbra nowego , albo więcej modów umbra. Wtedy bym widział sens użycia

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, JohhnyBravos said:

na heliosie, tigrisie i akjagra testowales umbra formy i aura formy? Przecież to nie ma sensu, bo nie maja aury WF, ani modów z questu Umbry... Że Ember, Saryn, nawet Furax (chociaż nie jest to broń pod wysoki krytyk), to mogę zrozumieć i może to być błędem.

napisałem ogólnie bo nie będe rozpisywał się w stylu na tym użyłem tego a na tym tego . Zresztą ktokolwiek kto wie co to aura forma to powinien zrozumieć. Sprawdzałem jeszcze skjati czy jakoś tak i excala umbra tak na wszelki wypadek . A sprawdzałem z myślą że może w tylko tej jednej broni nie mogę użyć albo to bug czy coś. ogólnie wcześniej wyświetlało mi się okno wyboru form  a teraz nie .

 

Link to comment
Share on other sites

Zacznijmy od podstaw:

Co się zaś tyczy broni białych, najwidoczniej jest coś zbugowane ponieważ w menu Actions/polarize pokazuje mi 12/1 czyli 10 form zwykłych i dwie umbra. jednak gdy uruchomię menu wyboru polaryzacji to nie mam wyboru formy umbra.

Natomiast w temacie framów wszystko u mnie działa jak należy. Czyli mam zarówno formy umbra oraz formy aury do wyboru.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, .Decado. said:

Zacznijmy od podstaw:

Co się zaś tyczy broni białych, najwidoczniej jest coś zbugowane ponieważ w menu Actions/polarize pokazuje mi 12/1 czyli 10 form zwykłych i dwie umbra. jednak gdy uruchomię menu wyboru polaryzacji to nie mam wyboru formy umbra.

Natomiast w temacie framów wszystko u mnie działa jak należy. Czyli mam zarówno formy umbra oraz formy aury do wyboru.

u mnie właśnie nie ma jakiejkolwiek opcji . A wcześniej menu wyboru pomiędzy formą , formą umbra i aur ( dla warframe tylko ) pokazywało się zawsze.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...