Jump to content

Denerwujący komunikat przy sprzedaży modów


Dr_Someone

Recommended Posts

Od jakiegoś czasu każda próba umieszczenia jakiegokolwiek moda w slocie transakcyjnym kończy się komunikatem: "Mod jest aktualnie dołączony do przynajmniej jednej broni... itd". Ostatecznie transakcję można przeprowadzić, ale wiecznie pojawiający się komunikat jest irytujący, nie wspominając, że może mylić graczy i w skrajnym przypadku spowodować pozbycie się moda, którego pozbyć się nie chcielibyśmy. 

Link to comment
Share on other sites

Tak, ale to o co pytasz chyba akurat nie ma znaczenia, ponieważ już wcześniej, gdy do wymiany wybierałem mod zainstalowany w broni, a posiadałem również jego duplikat (również na maksymalnym levelu, więc oba mody identyczne) komunikat się pojawiał. Teraz pojawia się przy umieszczeniu moda w slocie transakcyjnym zawsze, bez względu na ilość posiadanych duplikatów. Dotyczy to również modów, które nie są i nigdy nie były zainstalowane w broni.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tyranq said:

Jeśli masz kilka takich samych modów jest możliwość, że każdy duplikat jest w innej broni i każdy jest "używany" . Ja bym powiedział, że to może być powód.

Masz na myśli np kilka identycznych rivenów? 😉
Nie, to nie jest powód. Jak napisałem - dotyczy to również różnego rodzaju modów, które nie są i nigdy nie były zainstalowane w żadnej broni.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
16 hours ago, RobWasHere said:

Wszystkie odsłonięte riveny, jeżeli nie zostały założone a potem zdjęte z odpowiedniej broni tak mają. Gra traktuje je jakby były cały czas zaistalowane na broni użytej do ich odsłonięcia. Tak jest od początku ich istnienia 🙂

Dobrze jest przeczytać całość ze zrozumieniem, zanim się skomentuje. Napisałem wyraźnie: dotyczy wszystkich modów, nie tylko rivenów. Również tych, których mam kilkaset duplikatów i tych, które nie są i nigdy nie były zainstalowane w żadnej broni.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...