Jump to content
  • 0

Limbo, bug czy właściwość?


RedF4llc0n

Question

Pare dni temu grałem nim na wydobyciu i zauważyłem że niektórzy przeciwnicy są w stanie wejść do bańki mimo aktywowanej stasy i zadawać obrażenia mimo przebywania w niej.

Stąd moje pytanie to bug czy raczej nowa właściwość Limbo?

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

To była zwykła misja, co do niedziałania stazy to przeciwnicy wchodzili jakby w ogóle niebyła aktywna i w tym czasie nie widziałem tych co mogli zakłócić działanie stazy i widziałem że otrzymywali obrażnia jak weszli do środka.

 

Link to comment
Share on other sites

No proszę, czyli ktoś miał podobny problem!

A powiedz mi, dużą miałeś tą bańkę Limbo? Pytam z ciekawości bo ostatnio pomagałem klanowiczom na wydobyciu z limbo ustawionym na 50% zasięgu... pod koniec czasu jej trwania, z włączoną Stazą, Infesty potrafiły zniszczyć mi wiertło, mimo iż były zawieszone w Stazie i mimo iż Kataklizm wciąż znajdował się na wiertle... ale nie pokrywał jego czubka. Zaczynam podejrzewać, że DE nie tylko Stazę znerfiło. Wygląda mi to na to iż teraz Kataklizm musi pokrywać całą powierzchnię wiertła, by je chronić (kiedyś wystarczyło, by Kataklizm pokrywał dosłownie ułamek wiertła przy samej ziemi i wiertło było chronione).

Link to comment
Share on other sites

Problem w tym że banka pokrywała cały ekstraktor, nawet pozwoliłem podejść wrogom dość blisko zanim aktywowałem ekstraktor i umiejętności, mimo wszystko wchodzili i zadawali obrażenia wiertłu.

Mnie teraz ciekawi jaki był powód nerfa? Bo tak szczerze jest on z dupy strony i sprzeczny z samym Limbo.

 

Link to comment
Share on other sites

@MrFallcon Czy możesz napisać, czy też używałeś Kataklizmu przy Stazie? Czy możesz wykonać taką misję i zrobić krótki film wideo i załączyć go, aby nasz zespół mógł się z tym zapoznać? Dzięki!

@THeMooN85 Jeśli chcesz także możesz podzielić się filmikiem, aby zyskać porównanie. Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Jak widać na nagraniu, Ekskawator jest w bańce Kataklizmu i Staza jest aktywna... wrogowie są zatrzymani a mimo to, Ekskawator otrzymuje obrażenia... z powietrza.

A tak w ogóle to czy DE nie obiecało przypadkiem skalowania Ekskawatora wraz z poziomem?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...