Jump to content

Railjack znowu na bugach


XsYdien

Recommended Posts

Wiem że wszedł update który robi zmiany w railjacku i przebudowuje go, ale dlaczego zniknęły mi te mody które miałem na full ? Mogli je przynajmniej dać od nowa nie ulepszone, a tak straciłem wszystkie co miałem, przegroda zetki czy te na pancerz, nie widzi mi się od nowa tego farmić... też ktoś tak ma ?

Link to comment
Share on other sites

Ale czytałeś patchnote?

Bo gdybyś czytał,to byś zrozumiał, że NIC NIE ZNIKNĘŁO!

4 hours ago, [DE]Megan said:

Avionics Changes: 
When it comes to Avionics changes, there’s an overarching goal: Simplify Avionic management. 

  • Each Integrated Avionic Type will now only exist with a single Manufacturer rather than three Manufacturer flavors. What this means is that there won’t be 3x variants of the same Avionic. 
  • Consolidated Avionics have had their Avionic Capacity Drain altered so that on average the Integrated Avionics now consume 20% less. This ensures players can more comfortably fit the builds they want in the new consolidated system based on Feedback from the Public Test Cluster. 
  • The ‘retired’ Integrated Avionics will be removed from players inventory via a script on login.
  • The remaining Integrated Avionic for each Type will take on the values of the previously highest valued Avionic of its Type.
  • ALL Dirac used to upgrade Integrated Avionics will be refunded. This applies to both retired and remaining Avionics.
  • ALL remaining Integrated Avionics will have their Upgrades drained.
Link to comment
Share on other sites

własnie że miałem buga że zniknęły prawie wszystkie mody z ekwipunku, dobrze wiem żę zostały zastąpione i usunięto kilka rodzai danego moda, ale jedyne co miałem w ekwipunku to mody do archwing 

Link to comment
Share on other sites

Jezus! Człowieku, czy ty nie rozumiesz, że to nie bug?!

Ja miałem tylko mody Battle Avionic na swoim statku, bo tylko te nie miały "szkoły" z modów, jakie miałem założone na RJ. Cała reszta została UJEDNOLICONA A MODY ZOSTAŁY ZDOWNGRADEOWANE do R0. Przecież dokładnie to ci zacytowałem!

2 hours ago, THeMooN85 said:
Pozostałe zintegrowane awioniki dla każdego typu przyjmą wartości poprzednio najwyższej wartości awioniki swojego typu.

Czytaj! NIE MA JUŻ PODZIAŁU NA OSOBNE MODY ZETKI, VIDAR, LAVAN (np. Bulkhead Zetki, Bulkhead Vidar, Bulkhead, Lavan), zostały one ujednolicone do najwyższej wartości jaka była dostępna u jednej z trzech szkół. 

Link to comment
Share on other sites

Może trochę prościej.

Wcześniej awioniki zekti pancerza, czy HP były najsilniejsze, a lavany słabsze.

Teraz awioniki weave lavan tych właściwości są jedynymi, lecz mają statystyki starych zekti.

Awioniki nieistniejące (czyli weave zekti np.) zostały zmielone na Dirac, więc jeżeli nie miałeś wcześniej słabszych wersji zekti weave (bo np. sam me zmieliłeś), to masz niestety problem, bo gra ci nie zmieniła modów zekti na lavan, tylko oddało ci sam Dirac (automatycznie je zmieliła).

Link to comment
Share on other sites

a ty dalej nie rozumiesz, ż a d n y c h modów nie było w ekwipunku, wiem doskonale o ich ujednoliceniu, rozumiem to doskonale ale nie było nawet przegrody vidar, nie było nic oprócz samych modów archwing, ale mniejsza bo po kilku relogach mody się pokazały

Link to comment
Share on other sites

Mogłeś wcześniej dokładniej opisać problem, że miałeś  wersje że wszystkich szkół i zniknęły ci wszystkie awioniki, a nie wściekać się za brak precyzji w opisaniu problemu.

Jeden rozmówca zrozumiał, że nie zauważyłeś spadku awionik na R0, ja zrozumiałem to, że nie posiadałes wersji innych szkół i przez to pechowo zmieliło ci wszystkie awioniki, bo akurat były w nieprawidłowej szkoły.

Dokładniejsze opisanie problemu będzie mniej mylące i wypadało by trochę ogłady, bo to Ty masz problem, a inni gracze starają się dojść, jaka jest tego przyczyna...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...