Jump to content
Jade Shadows: Share Bug Reports and Feedback Here! ×

Any Bulgarians Out There?


Martinik
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...

Zdraveite az sum voda4a na Bg Only Clan-a Drackoniss. Vseki Bulgarin e dobre do6ul v moq klan. Ako imate opit i mikrofon 6te se razbirame idealno, no nqma da vi othvurlim ako ne razpolagate s tova. Klanat mi su6testvuva ot na4aloto na 2013-ta toest ot closed betata. Klanat mi e ot okolo 50 4oveka no nqma da vi luzha pove4eto v momenta sa neaktivni po svoi pri4ini ili 4aka6ti da izleze ne6to novo i interesno koeto da gi vurne v igrata. Vse pak imame grupa ot redovni igra4i koito ne sa spirali da igraqt, tova vkliu4va i men. Ako iskate da se prisaedinite mi pi6ete na li4no. Dojoto ni e razvito do posledniq detail i s prespektivi da stroim o6te za vbude6te. V momenta se opitvam da suzdam politika na klana da sabirame po malko platina za redovnite igra4i koito ne mogat da si pozvolqt emblema, vse pak iskam na6eto logo da stoi gordo na ramenata ni. Malko mozhe da se vzhivqvam no dobrite lideri priemat ne6tata seriozno. ;)

 

Imame skype kanal i kontaktuvame v igra 4rez team speak 3. Moq skype e RazulDarkwood.

Edited by RazulDarkwood
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Samo da znaete klana dosta napredna i ve4e sme okolo 80 4oveka ot koito pone 50 vlizat pone vednuzh v sedmicata a pone 25 vlizat po4ti vseki den. Klanut ni pritezhava i blagodarenie na NVidia BG maluk rezerv ot platina koito izpolzvame da kopuvame emblemi za redovnite ni igra4i. :) V momenta sum koncentriral vnimanieto si nad vruzkite ni s drugi klanove. Ako imate klan no iskate da ste priqteli s klana Drackoniss 6te se radvame da sme va6i saiuznici v bude6tite proxy wars. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...