Jump to content

Plaga z Gwiazd 2021: 8. września 20:00 - 30. września 20:00 czasu polskiego [Wszystkie platformy]


(PSN)NAJNIR

Recommended Posts

1867364961_PlagueStar_date_GhoulSaw_Titl

PLAGA Z GWIAZD 2021: 8. września 20:00 - 30. września 20:00 czasu polskiego Wszystkie platformy.

Uwaga Tenno! Zwiadowcy Ostron meldują, że na Równinach Eidolon ponownie pojawiła się Plaga z Gwiazd! Zapoznajcie się z tym przydatnym poradnikiem i FAQ, aby uzyskać wszystkie informacje, których potrzebujecie, aby stawić czoła Zainfekowanym i zdobyć nowe nagrody, takie jak Piła Gula oraz postawa "Uczta Rzeźnika"! Podczas operacji możecie również zdobyć relikty na Nidusa Prime! 

Reputacja Zasobów Operacyjnych z poprzednich operacji Plagi z Gwiazd pozostała nienaruszona. 

Operacja: Plaga z Gwiazd

Zbierz drużynę, aby obronić Równiny Eidolon!

Czyrak Plagi, który zagrażał Równinom Eidolon odrósł jeszcze brzydszy i ohydniejszy niż kiedykolwiek. Vay Hek jest w posiadaniu toksyny która może zniszczyć czyraka w miejscu uderzenia meteorytu, ale odmawia pomocy. Ukradnij toksynę i zniszcz czyrak zanim Plaga dotrze do Cetus.

Co musicie zrobić

Konzu ma dla Was zlecenie dotyczące Plagi z Gwiazd. Ukończ serię misji Zlecenia, a zyskasz Zasoby Operacyjne, aby kupić Nagrody Wydarzenia! Powinniście porozmawiać z Konzu w Cetus, aby rozpocząć Zlecenia Plagi z Gwiazd!   

Co musicie wiedzieć

Zlecenia Plagi z Gwiazd zaczynają się z udziałem wrogów średniego poziomu trudności, ale możesz zwiększyć trudność wydarzenia. Im więcej Zleceń ukończysz, tym więcej reputacji zdobędziesz w Syndykacie Operacyjnym! Nakak, sprzedawczyni różności, ma zaopatrzenie Zasobów Operacyjnych Syndykatu dla Operacji: Plaga z Gwiazd! Nagrody, które Nakak oferuje w zamian za reputację, to nie tylko gadżety — niektóre z nich pozwalają zwiększyć poziom trudności, aby zdobyć więcej reputacji!

Nagrody wydarzenia!

Nakak, sprzedawczyni różności, ma zaopatrzenie Zasobów Operacyjnych Syndykatu dla Operacji: Plaga z Gwiazd!

Odwiedź Nakak i wykorzystaj zdobytą Reputację, aby zdobyć nagrody! 

NOWOŚĆ:

Części Piły Ghuli!
Postawa: Uczta Rzeźnika!
Relikty Nidusa Prime w Zleceniu i Hemocycie! 

Specyficzne dla Plagi z Gwiazd:

Antygen Eidolona: - Wyposaż go, aby zdobyć więcej Reputacji i zwiększyć trudność wydarzenia!

Komponenty Zainfekowanych Zawów
Emblemat Wydarzenia
Exodia Zainfekowanych Zawów
Forma 

Powracają:

Sztylety Eteryczne
Snipetron
Mod Fulminacja
Mod Poświęcenie

Ogólne:

Przedmioty Cetus można kupić za Reputację Zasobów Operacyjnych! 

Nagrody i Punktacja Klanu:

Zainfekowane Katalizatory: Przyzwij Hemocyta, aby zyskać nagrody i wyższy wynik! Pokonanie Hemocyta może przyznać 6 Modów Zestawu Myśliwskiego!

Modyfikacje Zestawu Myśliwskiego: Wypadają z przyzwanych HEMOCYTÓW. Wymagane są do tego Zainfekowane Katalizatory!

Myśliwska Adrenalina
Myśliwski Rozkaz
Myśliwskie Zaopatrzenie
Myśliwskie Odrodzenie
Myśliwska Synergia
Myśliwskie Tropienie

Raz jeszcze możliwe jest wykorzystanie Cystolitów Hemocyta, aby zbudować Trofea Operacji w Dojo! Tak jak wcześniej, ilość wymaganych Cystolitów jest zależna od wielkości Klanu. Koszta Trofeów Klanowych dla klanu Ducha są następujące: Terakotowe - 10, Brązowe - 25, Srebrne - 50, Złote - 100. 

Wymagania są zwiększone 3x dla klanów Cienia, 10x dla klanów Burzy, 30x dla klanów Góry i x100 dla klanów Księżyca. 

Szczegóły Punktacji:

Prosimy mieć na uwadze, że podstawowe podejście przyznaje 1000 Reputacji Syndykatu Operacyjnego.
Każdy użyty Zainfekowany Katalizator jest warty 250 Reputacji (maks. 4).
Każdy użyty Antygen Eidolona jest warty dodatkowe 250 (maks. 4).
Pojedynczy gracz, który użyje 4 z każdego może samodzielnie zdobyć 3000 Reputacji, tak jak drużyna 4 graczy, z których każdy użyje po jednym z zasobów także może zdobyć 3000 Reputacji.

 

FAQ:

"Jak mogę wziąć udział w Operacji: Plaga z Gwiazd?"
Operacja: Plaga z Gwiazd może zostać rozpoczęta przez rozmowę z Konzu w Cetus. Pierwszym Zleceniem w tym menu będzie "Operacja: Plaga z Gwiazd".

"Jak mogę wykorzystać Reputację Zasobów Operacyjnych?"
Reputację Zasobów Operacyjnych zdobytą za Operację Plaga z Gwiazd można wymienić u Nakak w Cetus wybierając opcje dialogu "Zasoby Operacyjne".

"Czy mój dzienny limit Reputacji ma wpływ na Zasoby Operacyjne?"
Nie, dzienny limit reputacji nie ma wpływu na Zasoby Operacyjne.

"Jak przyzwać Hemocyta i zdobyć Mody Zestawu Myśliwskiego?"
Hemocyt może zostać przyzwany poprzez dodanie Zainfekowanego Katalizatora do toksyny podczas drugiego etapu zlecenia. „Zainfekowany Katalizator” można wytworzyć po zbadaniu schematu, który można znaleźć w Laboratorium Biologicznym w klanowym Dojo. Pamiętajcie wyposażyć go w zakładce Sprzętu!

"Jak użyć Antygenu Eidolona, aby zwiększyć ilość otrzymywanej Reputacji?"
Antygen Eidolona może zostać dodany do toksyny podczas drugiego etapu zlecenia, aby zwiększyć jej toksyczność i zwiększyć ilość zdobytej Reputacji. Można go wytworzyć, korzystając ze schematu, który można kupić po osiągnięciu rangi „Kolaborator” (ranga 1.) w Syndykacie Zasobów Operacyjnych. Pamiętajcie wyposażyć go w zakładce Sprzętu!

"Czy będę w stanie zbudować Trofea tej Operacji, jeśli ich nie stworzyłem przy pierwszej edycji?"
Tak! Będziecie mogli zbudować Klanowe Trofea zarówno z użyciem Cystolitów Hemocyta zdobytych w tej edycji operacji, jak i tych zdobytych w przeszłości.

"Czy jakieś przedmioty są ekskluzywne dla tego wydarzenia?"
Nie! Wszystkie nagrody Operacji Plaga z Gwiazd powrócą wraz z następnymi edycjami wydarzenia. Oznacza to, że części Zainfekowanych Zawów będą dostępne podczas przyszłych wydarzeń. Piła Gula oraz Postawa "Uczta Rzeźnika" zostaną dodane do gry w przyszłości. Jeżeli chcecie zdobyć te przedmioty teraz, ruszajcie na Plagę z Gwiazd!

"Czy mój Klan może zbudować Trofea Operacji po zakończeniu wydarzenia?"
Tak! Możecie zbudować dowolną liczbę trofeów, o ile posiadacie odpowiednią ilość Cystolitu Hemocyta.

"Czy mój postęp/ranga Syndykatu Zasobów Operacyjnych jest zachowywany?"
Tak, ranga w Syndykacie Zasobów Operacyjnych zostanie zachowana po zakończeniu wydarzenia.

"Czy moja Reputacja Zasobów Operacyjnych została zachowana od ostatniej Operacji: Plaga z Gwiazd?"
Tak! Zdecydowaliśmy zachować Reputację Zasobów Operacyjnych z poprzednich Operacji: Plaga z Gwiazd! 

Dzięki Tenno! Ruszajcie na równiny wypatroszyć kilka Hemocytów!

Link to comment
Share on other sites

Jakby kogoś interesowały dodatkowe porady dotyczące sprawnego i szybszego wykonywania Plagi z Gwiazd aby zdobywać jak najszybciej reputacje - a docelowo farmić formy, to proponuję obejrzeć mój poradnik, który wreszcie udało mi się stworzyć: 

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...