Jump to content
  • 0

Problem Z Nadchodzącym Angielskim(Potrzeba Dobrego Angielskiego Aby Pomóc)


Xanderon
 Share

Question

Hejka, Nie wiedziałem gdzie się z tym odnieść więc pomyślałem że mogę tutaj. Mam taki problem, że Mogamu youtuber którego oglądam o warframe, wrzucił ostatnio 3 filmiki których nie rozumiem a wydają się istotne w nadchodzącym update 15, i byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi wytłumaczył te 3 filmiki ;x

http://youtu.be/LzU6WVGt-sE

http://youtu.be/FAfBXwmrKLc

Trzeci może nie jest o nadchodzącym update'cie ale też wydaje mi się taki że mógłby mi się przydać

http://youtu.be/rcYQ6W8g5q0

Z Góry dziękuje za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

19 answers to this question

Recommended Posts

W pierwszym mówi o tym, co ogólnie nadchodzi w U15 i głównie o usunięciu kart zdolności. Ta rada to żeby zbudować wszystkie Warframe i je wymaksować wraz z kartami zdolności, żeby po U15 wszystkie zdolności były już odblokowane i wymaksowane.

 

W drugim mówi o usuwanych slotach przy U15, pokazuje które konkretnie sloty zostaną usunięte - lewy górny i prawy górny, w przypadku, gdy sformowałeś lewy górny i/lub prawy górny slot radzi przesunąc te polaryzacje gdziekolwiek, a lewy górny i prawy górny slot pozostawić niespolaryzowane, albo przesunąc tam polaryzację zdolności.

 

W trzecim mówi o tym, które bronie klanowe są warte zbudowania.

Link to comment
Share on other sites

Warto dodać, że trochę się już zmieniło jeśli chodzi o moce. Nie trzeba ich już będzie używać XXX razy żeby je wymaksować. Będą levelowały równocześnie z naszym frame'em więc maksowanie ich teraz nic nie da. Tutaj źródło:

https://forums.warframe.com/index.php?/topic/325551-warframe-ability-mods-coming-changes/?p=3704645

 

To ja może wykorzystam jeszcze ten temat i zapytam, bo chyba nie do końca łapie dlaczego ludzie się tak hejtują zmiany w mocach i układzie slotów w U15. Mieliśmy 10 slotów na moce i mody, a teraz będzie 8 slotów tylko na mody. Niewielka różnica będzie właściwie tylko w przypadku gdy ktoś miał ustawioną 1 moc + 9 modów (ewentualnie 10 modów bez żadnych mocy). Jeśli ktoś używał 2 mocy będzie miał tak samo, a Ci co używali 3 lub 4 będą mieli nawet lepiej. Zgadza się? Czy ten 1 mod mniej przy układzie 1+9 aż tak zmieni niektóre build'y? ja nie jestem jeszcze na tak zaawansowanym etapie więc trudno mi to stwierdzić.

Link to comment
Share on other sites

Ludzie lubią te zmiany. To po prostu głośna mniejszośc tak to hejtuje, włąśnie ci, którzy używali tylko jednej mocy, albo w ogóle żadnych.

 

Ogólnie rzecz biorąc ludzie porobili OP buildy, np. z samą tylko niewidzialnością Lokiego, do tego wrzucili mody do kosztu, czasu trwania, ilości energii i czego tylko się dało, więc teraz krzyczą, że im się Rush nie zmieści...

 

To oczywiście tylko przykład, ale mniej więcej tak to działa. Dla graczy używających dwóch i więcej mocy, takich jak ja, ty, czy 90% graczy to tylko i wyłącznie zmiana na lepsze, bo nie trzeba niczego poświęcać żeby zmieścić ten Blind Rage, czy nawet Rusha.

Link to comment
Share on other sites

Mi to może osobiście przeszkadzać jedynie na froscie bo mam tylko globe i wszystkie mody na czas trwania mocy.Kilka frame`ów też mam podobnie zrobionych, ale mam tam po minimum 2 umiejętności, tylko, że mam wiele folarek i nie chce żeby mi przepadły te w tych miejscach które mają zostać usunięte, a nie mogę ich przestawić bo mam np. zajęte inne..  Nie wiem jak tam bronie.. mam nadzieję, że ich nie będą tykać bo bym się zdenerwował gdybym 3 czy nawet 4 raz musiał układać nowe buildy. 

Link to comment
Share on other sites

To tu taj tylko pytanie pozostaje, polaryzacje umiejętności zostaną może to być jedynie niekorzystne skoro modów z tą polaryzacją niebędzie? i wszystkie moce będą od razu dostępne z tego wynika?

Edited by Xanderon
Link to comment
Share on other sites

Ale chwila - sloty zostaną usunięte, czy tylko polaryzacje w tych slotach? A co z modami które mam aktualnie w te sloty wsadzone? Bo przecież nie będę teraz zdejmował wszystkich modów w oczekiwaniu na update?

W ogóle wielkie dzięki Angius za podzielenie się wiedzą, ale przyznam się, że wiele z tego co napisałeś nie zrozumiałem :P No bo jak ma teraz być? Postacie bez skili? Mniejsza ilość slotów na mody? Czy jeszcze coś innego? 

Edited by Dr_Someone
Link to comment
Share on other sites

Całe sloty zostaną usunięte. Z dziesięciu zrobi się osiem.

 

Skille będą domyślnie przypisane do framów, nie trzeba będzie używać kart, żeby je mieć. Usunięte zostaną wszelkie karty skilli, będzie się je odblokowywać wraz z levelowaniem frame'a.

 

Czyli, w gruncie rzeczy, z 10 slotów, z czego 4 szły na skille, co dawało nam 6 miejsc do wykorzystania będziemy mieli 8 slotów, z czego żaden nie będzie zajmowany przez skille.

 

Modów zdejmować nie musisz, jeśli masz zainstalowane dwie lub więcej mocy, to mody te znikną a sloty te zostaną usunięte. Reszta builda nie ulegnie zmianie.

 

No, chyba, że porządnie mieszałeś z Formą, polaryzowałeś sloty skilli, przestawiałeś je czy coś. Wtedy jakiś mod czy dwa mogą zostać zdjęte, ale nic poza tym.

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie wyjdzie bez zmian bo jeśli usuną dwa sloty odpowiadające za umiejętności to pozostanie 8. Mając 10  slotów łącznie 4 były na skille z czego zazwyczaj dwa polaryzowałem na inne potrzeby, rush, vigor czy coś innego jedynie w przypadku rhino i frosta nie będę zadowolony, szczególnie rhino którym gram najwięcej i używam tylko stomp bo mam go zrobionego pod "stomp 25" do tego dorzuciłem rush od kiedy weszły normalne hełmy, ale chyba czuję, że będę musiał wrócić do Arcane vanguard i wywalić overextended czy rush, zależy który build wybiorę.

Link to comment
Share on other sites

Usunięte zostaną wszelkie karty skilli, będzie się je odblokowywać wraz z levelowaniem frame'a.

 

Co jeśli wsadzimy forme. Skille będzie można dalej używć nawet na 0 lv czy trzeba będzie je jednak "odkrywać od nowa"?

Była o tym mowa?

Link to comment
Share on other sites

Co jeśli wsadzimy forme. Skille będzie można dalej używć nawet na 0 lv czy trzeba będzie je jednak "odkrywać od nowa"?

Była o tym mowa?

Nie było o tym nic mówione. Update powinien wyjść jutro, przed południem, wtedy się dowiemy.

Link to comment
Share on other sites

Może ktoś mi powiedzieć które z tych broni są dobre a które słabe? żebym nie marnował slotu czasu i materiałów na te bronie :P Atterax, Kronen, Tiberon i reszta broni które weszły od czasu wejścia kronenów xD Troche nie grałem sorry za to pytanie xD

Link to comment
Share on other sites

Nie ma to najmniejszego związku z początkowym pytaniem, ale...

 

Atterax zbudowany z Berserkerem, na Slash i krytyki jest świetny, 10/10 would build again.

Kronen są dość... Ciekawe. Ale hitboy na niektórych ciosach potrafią być dziwne, i gdy wydaje ci się, że powinieneś trafić wroga, okazuje się że jednak nie.

Tiberon jest porównywalny do Burstona Prime. Ma mniej krytyków i mniej statusu, ale jeśli zbudujesz go na czyste DPSy i będziesz używał przeciw Grineerom - sprawdzi się świetnie.

Edited by Angius
Link to comment
Share on other sites

To jeszcze pytanko z mojej strony. Rozumiem, że w nadchodzącej aktualizacji maja zniknąć mody (karty) umiejętności. Sporo się grało więc i nazbierało sie tego troszkę, samych rzadkich mam pewnie z kilkaset. Nie wiem co robić. Wykorzystać je na fuzje, może transmutację ..... ???? A może twórcy gry zamierzają jakoś graczom zrekompensować ten ubytek. Co sądzicie?

Link to comment
Share on other sites

Dziwne że tego nie wychwyciłem, ale DERebecca już tydzień temu poinformowała o nadchodzących zmianach związanych z umiejętnościami i slotami na mody. Między innymi o tym, że posiadane mody umiejętności będą zamienione na rdzenie, a za usunięcie slotu ze zmienioną polaryzacją zostanie zwrócona forma.

Edited by Dr_Someone
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...