Jump to content

Nowe Postacie Prime


BRODIXxFUL
 Share

Recommended Posts

No prawdę mówiąc to, że będzie Ash w pewnym sensie jest potwierdzone. Nie będę się dzielił tą wiedzą tutaj, bo znowu dostanę ostrzeżenie ;__;

 

Moim zdaniem Edo Prime wygląda lepiej niż Targis. Szczególnie efekty przy channelingu są ciekawe. Wiem też coś o akcesoriach w nowym PA, no ale ^

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem Edo Prime wygląda lepiej niż Targis. Szczególnie efekty przy channelingu są ciekawe

Tak się wydaje, ale na większości framów Targis leży lepiej

 

Wiem też coś o akcesoriach w nowym PA, no ale ^

Zawsze możesz na PW napisać :P, no i co najwyżej możesz znać nazwy akcesoriów, nie wiadomo jak co wygląda

Link to comment
Share on other sites

Ja też coś wiem... Dostaniemy je za miesiąc, BUM! Albo to, że w nazwie będą mieć prime? Będą złote? Będą brzydsze od Tagrisa? To wszyscy wiemy!

A to że ASH jest "potwierdzony" to na chłopski rozum przy drodze dedukcji wychodzi.

Ale jak masz coś więcej to wal na priv, chętnie się dowiem. Licze na syandanę albo swego rodzaju armor dla kubrowa (słyszałem plotki o akcesoriach do kubrowa, podobno DE coś takiego mówiło)

Edited by ElitarnyDuch
Link to comment
Share on other sites

Mnie tak naszło że stare WF Prime mało co się róznia od orginałow teraz jak daja prime to zupelnie inaczej wyglada niz podstawowa wersja, czy stare WF prime beda zaktualizowane?

 

Ciekawe ze od roku skórka na Rhino Rubedo nie jest naprawiona i dostosowana do wersji Prime. Przynajmniej naprawili tego buga z syndana rubedo ktorego nagralem ale to tez strasznie dlugo trwalo.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Według mnie najpierw dadzą te framy ktore są popularne pierwsze w grze i te które łatwiej zdobyc np te z planet.

Ja najbardziej czekam na trinity prime ale banshe prime tez nie pogardze.

Moja opinia o Saryn prime - NOOOO GOD NO GOD PLEASE NO NO NOOO...

Link to comment
Share on other sites

Według mnie najpierw dadzą te framy ktore są popularne pierwsze w grze i te które łatwiej zdobyc np te z planet.

Ja najbardziej czekam na trinity prime ale banshe prime tez nie pogardze.

Moja opinia o Saryn prime - NOOOO GOD NO GOD PLEASE NO NO NOOO...

Dlaczego nie Saryn? :P Dla mnie Saryn jest świetna i właśnie na nią najbardziej czekam ;)

Link to comment
Share on other sites

zoreny p? no to szybko nie skończysz gry, ale AKlex? skoro mamy lexa to i pewnie aklex będzie (tak samo jak z bronco)

 

Saryn nie będzie następna :D, a i tak Sarenka mi się przydaje tylko do robienia ext/sabotażu i innych niskopoziomowych misji z wersji limitowanego czasu/przeciwników.

Link to comment
Share on other sites

Elitarny, Zoreny P? Dlaczego nie, uwielbiam kosić wszystko co wpadnie mi pod nogi przy ich pomocy, ostatnio grzebiąc w buildzie zrobiłem go sobie na 3 sposoby kosztem 2 form(3 mody zywiołów, 3 mody od krytów, 2 na dmg(jeden z -25% AS). Na ten moment zadowalam się Rhino z Suprą więc nie znam efektów pierwszej formy :)

Wracając do tematu, po Ashu spodziewał bym się Trinity bądź Saryn, ale co z bronią? Co z bronią Archwing(nowego Archwinga Prime nie spodziewam się w najbliższym roku nawet). Macie jakieś typy? Mnie prócz AkLexów P, Vectisa P i Zorenów P nic chyba nie zainteresuje.

Link to comment
Share on other sites

Podpucha taaaaaa.... każdy o tym wie :D

 

Swoją drogą jeśli ASH tak wygląda.... to już kocham gnoja :D Carrier też spoko, vectis nie najgorzej. 

 

Ale ten kanał nie ma nic wspólnego z DE :(

 

@FanLego

 

Chodziło mi o to, że raczej nie będziemy się spodziewać zorenów prime... ani żadnych broni podwójnych prime melee... Mechanika walki melee, sposób w jaki trzymasz te bronie na plecach..... nikt by tego nie chciał.

 

DE często patrzy o co gracze płaczą, ale żeby nie było zbyt OP, ja obstawiam na tipedo p (ale o to płakałyby tylko wysokie mastery... niskie nie używają tego), może nikane prime (przyznawać się, kto by to chciał?) ewentualnie kroneny prime. (cały czas mówie o prime accesie po ashu :D)

 

Wgl nie wiem czemu DE ciągle robi główne bronie prime... melee prime nikt nie uzywa bo dodali lepsze, bocznych prime też...

Edited by ElitarnyDuch
Link to comment
Share on other sites

Ktoś usunął mojego posta? Czyżby jakiś spisek?^^

 

TU jest link do filmiku.

 

Jeśli wierzyć temu co jest pokazane to Vectis Pr będzie miał 2naboje w magazynku. Przez co nie będzie już taki fajny (stracił jedną ze swoich głównych zalet).

Edited by peger
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...