Jump to content
  • 0

Problem Z Siatką Galaktyczną


-SW-HollandsHope
 Share

Question

9 answers to this question

Recommended Posts

Tylko nie moge wejść w menu misji 

Zainstalowane mam juz wszystkie moduły tylko nei mam jednego tego po lewo od arsenału. Możliwe że przez to że grałem 2 razy tą misje gdzie jest modłu dropneły mi x2 i przez to ten problem :/

Sprawdzałem juz wszystko i nic nie pomogło. Pobrałem też od nowa gre NA steam i przez strone Warframe

Edited by HoolandsHope
Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze, wejdź w kodeks - to ta duża konsola po lewej, jeśli stoisz twarzą do "okna" - tam znajdź zakładkę zadania i powiedz, jakie masz ostatni aktywny punkt w zadaniu Nagroda Vora. Pomogłyby screeny.

asjvgKB.jpg

 

Po drugie, jeśli dobrze Cię rozumiem, to brakujący moduł to moduł inkubatora (po lewej od arsenału?), który nie ma nic wspólnego z mapą. Zdobywasz go później w innym zadaniu.

ENmUTHc.jpg

 

Po trzecie, wrzuć screena tego co Ci się pojawia jak podejdziesz do miejsca, gdzie powinna wyskakiwać mapa, tak to powinno mniej więcej wyglądać:

bYhm9fo.jpg

 

Poza tym przenoszę do Gracze pomagają graczom

Link to comment
Share on other sites

Hmm

 

Mówiąc szczerze, to wygląda mi na moment, w którym powinieneś zbudować Negator Ascaris w warsztacie (nawet na pewno, jeśli się nie mylę, to masz go przyklejonego do lewej łydki). Wejdź do warsztatu i poszukaj czegoś takiego (tu jest widok w ekwipunku) - jeśli masz, to zbuduj. Jeśli nie, to opisz pokrótce o co chodziło w ostatnim zadaniu fabularnym jakie wykonałeś.

 

KmQudov.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...