Jump to content

Frost Prime


Rezebh
 Share

Recommended Posts

Mam pytanie, po wycofaniu frosta prime, latrona itd.

Czy za jakis czas dostaniemy z powrotem mozliwosc ich zdobycia? (czy zostaje to towarem ekskluzywnym)

Wiele jest takich żeczy które dla nowych graczy juz jest nie do zdobycia ? (pytam z ciekawosci)

 

Link to comment
Share on other sites

Zbierasz grupę tak samo jak na voidy, alarmy czy cokolwiek.

Są trudne jak robi się je pierwszy raz, jak wiesz co trzeba robić to z górki (na ten moment mamy tylko 1 raid, z nagrodą - losowym arcane)

 

Grupę raczej składa się w określony sposób, nie dla każdego Warframe jest tam miejsce.

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie, po wycofaniu frosta prime, latrona itd.

Czy za jakis czas dostaniemy z powrotem mozliwosc ich zdobycia? (czy zostaje to towarem ekskluzywnym)

Wiele jest takich żeczy które dla nowych graczy juz jest nie do zdobycia ? (pytam z ciekawosci)

 

DE powiedziało, że Frost może wrócić w dowolnym momencie, więc wszelkie domysły są dla mnie chwilowo tak samo wiarygodne. Nie wiemy, czy będzie nagrodą w raidach, czy w jakimś alercie taktycznym, lub może tak, jak np. Vauban. Ja swoich setów na razie nie sprzedaję, ale śmieszą mnie ceny po 400p za zestaw, które teraz wołają różne oszołomy.  

Link to comment
Share on other sites

Raidy jak to wygląda, trudne sa

Nie są trudne jeśli się myśli i słucha bardziej doświadczonych graczy którzy wiedzą o co chodzi. Póki co nie ukończyłem żadnego raidu, ponieważ za każdym razem trafiają mi się ludzie, którzy nie rozumieją co się do nich mówi i co mają robić, tylko biegają na pałę zabijać, bo tak jest fajnie. 

Link to comment
Share on other sites

Wiele jest takich żeczy które dla nowych graczy juz jest nie do zdobycia ? (pytam z ciekawosci)

Trochę tego jest. Ale bronie z dawnych eventów (teraz nie do zdobycia) i te które zostały wycofane (poza Snipetronem) mogą w przyszłości powrócić. Jedyne czego nie zdobędziesz nigdy to Excalibur, Lato i Skana Prime, oraz Snipetron (zwykły także), Lato i Braton Vandal, reszta może wrócić

Edited by markus230
Link to comment
Share on other sites

Wrócą na pewno. I raczej nie jako nagroda z Raidu. Sporo osób było by wielce niezadowolonych z tego powodu a i same itemy jako nagroda za bardzo by nie pasowały. Osobiście obstawiam Tactical Alert lub jakiś inny mini event.

 

EDIT: zawsze możesz kupić części od kogoś.

 

markus230 Snipetron Vandal też nie wróci? Wspominali o tym kiedyś?

Edited by peger
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tak swoją drogą to coś w to Lore nie wierzę, musiał być inny powód... Bug? Zbyt op?

Jako broń Corpus nie pasował do gry bo nie był "energetyczną" spluwą i Lanke zamiast niego dali. OP to on raczej nie był;).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...