Jump to content

Baro Ki'teer Has Arrived.


AstroLord
 Share

Recommended Posts

Trader ma mieć JEDNO, to xD: 

 

ExcaliburPrimeNewLook.png

 

A tak serio, whuy (oszukać cenzure i fakt, że to słowo nie jest wulgarne :D) primed modów. ale wg. mnie trader jest źle zrobiony:

 

Trader powinien być ciągle (powinno być ich kilku), zwiększony mastery limit (Relay na którym była skana, byłby np od mastery 18), powinien mieć dużo modów, każdy relay to inne rzeczy, wyższe ceny, to bez sensu jeśli po 3-4 sabotażach mam szansę na kupienie połowy przedmiotów tradera...

 

Skoro to jest VOID trader, to czemu on nie ma przedmiotów dropiących z voida?

Edited by ElitarnyDuch
Link to comment
Share on other sites

MR 18 dla Prisma Skany? W ogóle dostęp od 18 MR? To, że na niektóre Przekaźniki jest potrzebny 8 MR jest jeszcze w miarę logiczne. Takie zwiększanie limitu MR jest bezsensownym blokowaniem dostępu. Ciekawi mnie czy nadal byś był chętny na taki limit nie mając 18 MR.

Link to comment
Share on other sites

Może 18lv to faktycznie gruba przesada, ale nadal jestem zdania, że dostęp do ekskluzywnych itemów powinien być limitowany poziomem mastery, a nie ilością posiadanej platyny.

Od razu wyjaśniam - dla mnie pojęcie "ekskluzywny item" nie oznacza automatycznie, że dana np. broń zabija 2x szybciej niż inna :)

Link to comment
Share on other sites

Planowanych mastery jest 30... 18 nisko? Nah! (Wiem że to ma.... Do tego)

Ekskluzywne to takie, które ma mały % ludzi i nie można tego więcej zdobyć.

Byłbym chętny bo swoje przegrałem i mr 18 to dla mnie 18 dni (limit).

Logiczne jest jak osoba która nie wie do czego jest arcane albo nie potrafi logicznie myśleć i zrobić builda, może pozyskać ekskluzywne itemki?

Edited by ElitarnyDuch
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...