Jump to content

Jak Działa Rozłożenie Części Prime W Voidach


AstroLord
 Share

Recommended Posts

Myślałem że to działa tak że każda broń/warframe prime ma części rozrzucone tak że tower 1 - tower 4 po jednej części każda - myliłem się. Ale mogę potwierdzić że każdy warframe/broń ma taką część którą łatwiej niż trudniej zdobyć najczęsciej jest trudno z szukaniem po wieżach 4.

Jakie jest wasze zdanie i gdzie się zamieszczą następne częsci prime wg mnie w miejscach gdzie dawno nie były dodawane.

 

Powodzenia Tenno

Link to comment
Share on other sites

wiesz ja się troche zastanawiam gdzei sie osadzą nastepne prime częsci żeby obecnych nie marnować

Ah, o to chodziło. 

Jeśli mają zabrać następnego frame'a, to będzie to Mag Prime. Jednak na ich stronie nie pojawiła się informacja, że Mag P. zostanie zabrana do Skarbca, więc wątpię żeby to zrobili. \

A jeśli chodzi o ulokowanie nowego Prime'a, to klasycznie w rotacje C z minimalną szansą na drop.

Link to comment
Share on other sites

Ew. dodadzą kiedyś T5 (De please!!!), możliwe że wrzucą nowe itemki do już powstałych voidów i zmniejszą % dropu na wszystko.

 

T5, eh? Już podałem pomysł:
 

Wieża będzie kompletnie zrobiona z rusztowania, które lewituje nad gwiazdą co zaraz stanie się super nową, Skorpion’ki będą cały czas próbowały zepchnąć Cię w próżnie i jeśli spadniesz tylko raz, wszystkie Twoje wskrzeszenia zostaną wykorzystane – aby wejść do wieży ponownie musisz zaoferować dwa jaja Kubrowa. 

Link to comment
Share on other sites

Ah, o to chodziło. 

Jeśli mają zabrać następnego frame'a, to będzie to Mag Prime. Jednak na ich stronie nie pojawiła się informacja, że Mag P. zostanie zabrana do Skarbca, więc wątpię żeby to zrobili. \

A jeśli chodzi o ulokowanie nowego Prime'a, to klasycznie w rotacje C z minimalną szansą na drop.

T1/2 Surv rot C to mój najgorszy wróg, bo usypiam przy tym. :D

A tak co do ulokowania... Jak ktoś wcześniej wspomniał T1-3 Int by się przydało, rozładowałoby trochę listę przedmiotów na innych misjach.

Link to comment
Share on other sites

A Wrak potrzebuje trochę miłości. Oprócz jednej części Novy P. nie opłaca się tego robić.

Na krótką metę mogłoby pomóc usunięcie dropu jednej części w kilku miejscach. Ale z drugiej strony zbliża się U17 z nową Mapą Gwiezdną, wiec nie ma sensu robić czegokolwiek.

Link to comment
Share on other sites

Ah, o to chodziło. 

Jeśli mają zabrać następnego frame'a, to będzie to Mag Prime. Jednak na ich stronie nie pojawiła się informacja, że Mag P. zostanie zabrana do Skarbca, więc wątpię żeby to zrobili. \

A jeśli chodzi o ulokowanie nowego Prime'a, to klasycznie w rotacje C z minimalną szansą na drop.

cóż ja sądze że Mag prime ma szanse pójść do skarbca(dodatkowo z 2 broniami powiedzcie z jakimi ona była ) ale to nastąpi jakoś za rok

Link to comment
Share on other sites

Ta, rozładowało...

Tak samo jak wprowadzenie T4 i sabotaży rozładowało tabele...

Z pewnością rozładowało. Wyobraź sobie co by było, gdyby te klucze się nie pojawiły i obecna ilość przedmiotów byłaby wpakowana na dawną ilość kluczy. -.-

Link to comment
Share on other sites

T4 i Sabotaże to było niemalże 10 nowych tabel, jakieś 30 rotacji. 90% zawartości to śmieci z pozostałych T1-T3 i kilka nowych itemów (ile, 4 PA? Które i tak częściowo są na siłe wciskane do T1-T3 i czasem Derelict?).

Edited by Mofixil
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...