Jump to content

Co Potrzebuje Zmiany, Reworku, Jest Niezbalansowane I Psuje Zabawe.


AstroLord
 Share

Recommended Posts

Dlaczego Maczety nie istnieją dla DE?

PS: Nadal chce Nowy Gunblade i może Postawe też

mnie pytasz? gunblade mówisz a co bys powiedział na na topór z granatnikiem? albo miecz który podczas ataku ładowanego przez x sekund miota laserami a'la EB
Link to comment
Share on other sites

mnie pytasz? gunblade mówisz a co bys powiedział na na topór z granatnikiem? albo miecz który podczas ataku ładowanego przez x sekund miota laserami a'la EB

O właśnie albo HammerGun bo kto powiedział żę to ma być miecz czekam na Gunblady tak długo że wymyśliłem własny stance ale nie potafie go wam zobrazować ehh.

Link to comment
Share on other sites

kosy sa fajne, sa super ale nie w WF. Gdyby nie to że kos jest dużo to już dawno podzieliły by los maczet a tak jakos sie trzyma

 To mi nie odpowiada na pytanie moje, czy ja się myle czy jak to jest z tym że zwykła kosa ze sklepu jest już lepsza od prime z którym się męczyłem by go zdobyć albo kosa od stalkera, była na równi z primem, jeszcze ciężej było ją zdobyć ale pojawił się Ankuu  który jest teraz nagle najlepszą z wszystkich kos i te wspaniałe zdobycze można już odstawić tylko do ekwipunku by się kurzyły...cały czas używałem mojego reapera prime i jakoś już dawałem rade i miałem swoją wyjątkową broń którą nie każdy miał a tu takie Ankuu które może mieć każdy bo jest tanie, łatwie do zdobycia i lepsze od mojego prime T.T

Link to comment
Share on other sites

Strzelam. Prawdopodobnie dlatego, że jest nowe. Powód taki sobie ale innego chyba nie ma. 10 punktów DMG to naprawdę nie aż tak dużo. Poza tym zadaje obrażenia typu Punkture w przeciwieństwie do innych które skupiają się bardziej na Slash.

 

Pociesz się tym, że mój Lato Vandal też leży w ekwipunku i zbiera kurz bo obecnie do  niczego się nie nadaje. Poza dodaniem Swag+10;).

Edited by peger
Link to comment
Share on other sites

Ok 10 punktów obrażeń nie tak dużo ale dodatkowe 10% szansy na krytyk?  Ej no sorki Ankuu ma wszystko lepsze od takiego reapera oprócz szansy na status, te 10 obrażeń i 0 10% większej szansy na krytyk przy modach już robi sporą różnice T.T

 

Okej to że wiele Vandali jest już do niczego to już każdy wie ale prime już też zaczynają ustępować tym zwykłym, niedługo to zbieranie primów z pustki będzie tylko tak dla wyglądu bo w sklepie będą lepsze i łatwo dostępne XD

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Wy tu mówicie o gunblade'ach, a Monster Hunter już dawno zrobił coś lepszego.

Gunlance.

[tu miał być obrazek, ale nie mogę wstawić, poszukajcie na google grafice :v]

Teraz strzelanie z redeemera jest bardzi szybkie i fajne. Oby tego nie znerfili. Poza tym długo już czekamy na kolejnego gunbladea. Oby przyszedł z postawą bo inaczej nie warto by było na nią czekać.

Link to comment
Share on other sites

Wy tu mówicie o gunblade'ach, a Monster Hunter już dawno zrobił coś lepszego.

Gunlance.

[tu miał być obrazek, ale nie mogę wstawić, poszukajcie na google grafice :v]

Ta bron o ktorej mowisz bardziej by pasowala do ARchwing niz do naszych ninja w tej skali w jakiej jest na rysnunku.

 

http://vignette2.wikia.nocookie.net/monsterhunter/images/6/66/MHP3rd_Gunlance.png/revision/latest?cb=20100725075442

Link to comment
Share on other sites

Ta bron o ktorej mowisz bardziej by pasowala do ARchwing niz do naszych ninja w tej skali w jakiej jest na rysnunku.

 

http://vignette2.wikia.nocookie.net/monsterhunter/images/6/66/MHP3rd_Gunlance.png/revision/latest?cb=20100725075442

To sobie zobacz, jak w tej grze wyglądają GSy- Greatswordy- miecze tak wielkie, że ich ostrzy możesz używać jako tarczy.

Link to comment
Share on other sites

To sobie zobacz, jak w tej grze wyglądają GSy- Greatswordy- miecze tak wielkie, że ich ostrzy możesz używać jako tarczy.

Monster Hunter jakos mnie nie kreci ;). Gdyby wypuszczali go na cos innego niz nintendo to moze bym pogral. Tutaj stety gadamy o Warframe a nie o MH, takze my mamy juz duze miecze i jednym z nich jest Galantine ;).

Link to comment
Share on other sites

Poruszę ponownie temat broni ciągłej (czy jakkolwiek się to w polskiej wersji nazywa).

Megatemat.

 

Wymuszony lag równy 333ms zanim cokolwiek stanie się z przeciwnikiem. Status na sekundę. Ktoś powinien przerobić tę kategorię broni. Leciutko. Malutkie zmiany, jak wyższy tickrate (proponowany w temacie przeze mnie 10-15Hz zdaje się być wystarczający) oraz status/tick jak na każdej innej broni (z wyjątkiem strzelb ale to temat na inną porę) zamiast abominacji znanej jako status/s (nawet z 200% na Quancie widziałem raptem jeden efekt co 3 ticki więc no...).

 

DE pls.

Link to comment
Share on other sites

ja ostatnio myslalem, ze przydaloby sie zreworkowac system strzelania z luku (z np orgisa tez), poniewaz czesto sie zdaza (przynajmniej mi), ze luk sie nie napina do konca (zabraklo ulamka sekundy), do tego system trzymania napietego luku meczy palce, dlatego myslalem o 2 rzeczach:

1) naciskajac lewy klawisz myszy luk sie naciaga na full, a trzymanie tego klawisza trzyma  napiecie. szybki strzal bylby pod 3. klawiszem

2) naciskajac 3. klawisz naciaga sie luk i trzyma napiety, a lewym oddajesz strzal. sam lewy klawisz bylby od szybkiego strzalu

 

Co myslicie o tym pomysle?

Link to comment
Share on other sites

ja ostatnio myslalem, ze przydaloby sie zreworkowac system strzelania z luku (z np orgisa tez), poniewaz czesto sie zdaza (przynajmniej mi), ze luk sie nie napina do konca (zabraklo ulamka sekundy), do tego system trzymania napietego luku meczy palce, dlatego myslalem o 2 rzeczach:

1) naciskajac lewy klawisz myszy luk sie naciaga na full, a trzymanie tego klawisza trzyma  napiecie. szybki strzal bylby pod 3. klawiszem

2) naciskajac 3. klawisz naciaga sie luk i trzyma napiety, a lewym oddajesz strzal. sam lewy klawisz bylby od szybkiego strzalu

 

Co myslicie o tym pomysle?

Zbyt kombinujesz. Przecież teraz działa wszystko jak należy.

Link to comment
Share on other sites

Łuki działają w porządku, chyba. Napinanie służy celowaniu. Powiedziałbym raczej, że jeżeli czegoś łukom potrzeba, to standaryzacji prędkości naciągania cięciwy - po Rakta Cernosie używanie jakiegokolwiek innego łuku wydaje się kosmicznie długie, różnica jest zbyt wielka.

Edited by Fenicis
Link to comment
Share on other sites

Łuki działają w porządku, chyba. Napinanie służy celowaniu. Powiedziałbym raczej, że jeżeli czegoś łukom potrzeba, to standaryzacji prędkości naciągania cięciwy - po Rakta Cernosie używanie jakiegokolwiek innego łuku wydaje się kosmicznie długie, różnica jest zbyt wielka.

Nie zgodze się z tobą. Dałem speed trigger mod dla Dreada i naciąganie trwa 0.45s co jest bardzo zbliżone do rakty bez tego moda. A reszta jedt dla modów obrażeń. Wyciągam 2k ciętych. To chyba mało? Ale na optocorze. Na opticorze mam oba mody na prędkość ten i vile precision chyba i jego prędkość ładiwania z 2.5 sekundy na 0.9. Wycią ponad 18k bo mam słabe mody :P

Link to comment
Share on other sites

Nie zgodze się z tobą. Dałem speed trigger mod dla Dreada i naciąganie trwa 0.45s co jest bardzo zbliżone do rakty bez tego moda. A reszta jedt dla modów obrażeń. Wyciągam 2k ciętych. To chyba mało? Ale na optocorze. Na opticorze mam oba mody na prędkość ten i vile precision chyba i jego prędkość ładiwania z 2.5 sekundy na 0.9. Wycią ponad 18k bo mam słabe mody :P

 

Rakta Cernos ma 0.25 bez niczego, dodatkowy mod można na obrażenia dać. Dread'a nadal używam ze względu na czerwone krytyki - porównywałem łuki bez żadnego modu na prędkości.

 

Opticora miałem i sprzedałem, wolę Lankę, zwłaszcza po ostatnich zmianach. Po prostu nie mój styl na Opticorze, przede wszystkim załadowanego strzału nie można przytrzymać - kwestia osobistego gustu. Na Lance mam 12k i zawsze krytyk (x4.4) z szansą na czerwonego - i 89,8% szans na status.

Link to comment
Share on other sites

Rakta Cernos ma 0.25 bez niczego, dodatkowy mod można na obrażenia dać. Dread'a nadal używam ze względu na czerwone krytyki - porównywałem łuki bez żadnego modu na prędkości.

 

Opticora miałem i sprzedałem, wolę Lankę, zwłaszcza po ostatnich zmianach. Po prostu nie mój styl na Opticorze, przede wszystkim załadowanego strzału nie można przytrzymać - kwestia osobistego gustu. Na Lance mam 12k i zawsze krytyk (x4.4) z szansą na czerwonego - i 89,8% szans na status.

W sumie myślałem że rakta ma 0.40 ale to mój błąd że nie grałem nigdy nią :P. A co do Lanki przekonałeś mnie, ale narazie zostane na Opticorze bo to mój styl :D.

Link to comment
Share on other sites

Melee Stealth Kille. Aktywuje się je tym samym klawiszem co zwykły atak mieczem. Niby nic ale zabicie kilku przeciwników czasami jest prawdziwym bólem d... Zamiast machnąć raz mieczem i skosić od razu całą grupę łapiemy tylko jednego z nich który akurat stał do nas tyłem i "nabijamy go na miecz", podczas gdy reszta jego kompanów się temu przygląda. Niby podejście od frontu ratuje sytuację ale czasami jest po prostu nie możliwe, szczegulnie jeśli mamy do czynienia z większą grupą.

 

Koniec końców przeciwnicy zostają zaalarmowani a nasz mnożnik expa spada do 0.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...