Jump to content

[Spoiler]Jak To Jest Z Tą Zbroją?


DoStEr
 Share

Recommended Posts

Tak, steruje zdalnie poprzez "Second Dream" tzn. zasypia i budzi się jako Warframe (podobnie jak w "Avatarze" J. Camerona).
Wnioskując chociażby z wypowiedzi Lephantisa czy Golema, wygląda na to, że Warframe to wysoko rozwinięty Infested ale bez własnej świadomości - pusta, bezwolna marionetka.

Link to comment
Share on other sites

Tak, steruje zdalnie poprzez "Second Dream" tzn. zasypia i budzi się jako Warframe (podobnie jak w "Avatarze" J. Camerona).

Wnioskując chociażby z wypowiedzi Lephantisa czy Golema, wygląda na to, że Warframe to wysoko rozwinięty Infested ale bez własnej świadomości - pusta, bezwolna marionetka.

Trzeba jeszcze pamiętać o projekcie Zanuka, gdzie frejmy były cięte na kawałki. Gdyby tam nie było żadnych ciał to chyba było by to powiedziane. Alad miałby inne kwestie.

Link to comment
Share on other sites

Cytując wypowiedz (echo) w trakcie questa : "(warframe) to golemy opętane umysłem demona". Ale jak widzieliśmy na końcu questa. Same warframe mogą mieć samoświadomość która ujawnia się w krytycznych momentach.

 

Ale jak i Alad wspomniał - warframe mają coś w środku czego nie rozumiał. może ten " cosiek " się ożywił i dlatego zniszczył WAR.

Link to comment
Share on other sites

Dziecko steruje warframe zdalnie.

 

Wcześniej spało w "drugim śnie" i sterowało organicznym surogatem, warframe'm z rezerwuaru; teraz, obudzone, steruje nim świadomie z orbitera.

 

Jak dla mnie wszystko się już wyjaśniło. Brakuje tylko szczegółów w historii (takich jak czego świadkiem była Lotus podczas Old War albo jak to się w ogóle stało, że Tenno zaczęli jej słuchać, itd).

Link to comment
Share on other sites

Co to rezerwuar? Ta kapsuła w której był operator?

No racja, w trakcie questa było echo i to echo to były te 4 głosy które można sobie wybrać.

Chyba w następnym queście będziemy musieli zrobić przysługe saladowi V którą lotus obiecała.

A może odpowiedzą kiedyś kim są bliźniacze królowe?

Salad nadal jest infested? Nie było tego po nim widać na queście a na zabójstwie mutalist był bardziej zainfekowany. To on jest z corpus czy został wyleczony?

Salad mówił w second dream - to co zbaleźliśmy w zbroji nie miało sensu. Co to oznacza? Salad wie co tam jest. Ja zostaje przy twierdzeniu że to jest tak jak w avatarze jamesa camerona.

Dziwie się że nikt nie zadaje pytań bardzo ciekawych np incydent/upadek z energią pustki co zmieniło ich w tenno i zabiło wszystkich poza dziećmi, albo chociażby jak wyglądało żyice przed starą wojną, czy oni są bezpłciowi(kolega zarzucił takim czymś nie wiem o co chodzi mają płeć ale niby można ją zmienić za pomocą personalizacji tenno) Albo to jak na niektórych misjach operator się odzywa i mówi czasem np grinner byli budowniczymi, infested broń która staneła przeciwko twórcom.

Czy hunhow był mieczem warem? Hunhow nie żyje? Być może mówił tylko przez miecz ale mówił do stalkera - cienie ochroń mnie. I boom zbroja się obudziła i zniszczyła miecz.

Sentienci to nie te drony z którmi walczymy, to tylko kukiełki sentientów sentienci to jakaś forma energii/sztucznej inteligencji. I chyba poznaliśmy dopieri pierwszego, wielu jeszcze nas czeka sentientów do pokonania.

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

Dziecko steruje warframe zdalnie.

Wcześniej spało w "drugim śnie" i sterowało organicznym surogatem, warframe'm z rezerwuaru; teraz, obudzone, steruje nim świadomie z orbitera.

Jak dla mnie wszystko się już wyjaśniło. Brakuje tylko szczegółów w historii (takich jak czego świadkiem była Lotus podczas Old War albo jak to się w ogóle stało, że Tenno zaczęli jej słuchać, itd).

To dlaczego zbroja krwawi i oddycha. Wiecej pytań mniej odpowiedzi... A wam sie podoba to co DE wymysliło Edited by DoStEr
Link to comment
Share on other sites

To chyba musi być tak, że nasz oryginał jest na statku. W zbroi jest klon, którym sterujemy i np. wychodzimy ze zbroi używając 5 zdolności. No chyba, że to co wychodzi ze zbroi w czasie użycia 5 to tylko coś w stylu hologramu/ducha. Niewrażliwość na obrażenia mogłaby na to wskazywać.

 

P.S. Jak zmienić płeć naszej postaci? Chodzi mi o wygląd, a nie o głos.

Edited by Goblin_Wizard
Link to comment
Share on other sites

To chyba musi być tak, że nasz oryginał jest na statku. W zbroi jest klon, którym sterujemy i np. wychodzimy ze zbroi używając 5 zdolności. No chyba, że to co wychodzi ze zbroi w czasie użycia 5 to tylko coś w stylu hologramu/ducha. Niewrażliwość na obrażenia mogłaby na to wskazywać.

P.S. Jak zmienić płeć naszej postaci? Chodzi mi o wygląd, a nie o głos.

Podoba mi się pomysł z hologramem bo sprawdzone że podczas działania tego "hologram" i siedząca zbroja są niwidzialne i nietykalne.

A ci do ps. Mnie nie pytaj, kolega wysnuł taką teorie ja się z nią nie zgadzam.

To dlaczego zbroja krwawi i oddycha. Wiecej pytań mniej odpowiedzi... A wam sie podoba to co DE wymysliło

Podoba mi się to co DE wymyśliło, wyżej napisałem dlaczego. A czy w życiu też nie jest tak że więcej jest pytań niż odpowiedzi.
Link to comment
Share on other sites

To dlaczego zbroja krwawi i oddycha. Wiecej pytań mniej odpowiedzi... A wam sie podoba to co DE wymysliło

 

Bo ci surogaci są organiczni. Nie powiedziałem nic innego, sam mnie zacytowałeś xD To nie jest tak, że Tenno siedzi przed pecetem i steruje robotem, tylko przejmuje bezpośrednio kontrolę nad warframe'm przez jakieś zdalne połączenie nerwowe (ten cały somatic link, układ somatyczny to układ nerwowy, nie?) designu Orokin (ci byli mistrzami technologii biologicznej, widać że przejmuja 100% kontrolę nad Grineer i Corpusem w wieżach, nie?).

 

 

Co to rezerwuar? Ta kapsuła w której był operator? TAK

No racja, w trakcie questa było echo i to echo to były te 4 głosy które można sobie wybrać. NIE

Chyba w następnym queście będziemy musieli zrobić przysługe saladowi V którą lotus obiecała. PLS, NIE

A może odpowiedzą kiedyś kim są bliźniacze królowe? SOON TM

Salad nadal jest infested? Nie było tego po nim widać na queście a na zabójstwie mutalist był bardziej zainfekowany. To on jest z corpus czy został wyleczony? CHYBA CIĘ OMINĄŁ OSTATNI EVENT

Salad mówił w second dream - to co zbaleźliśmy w zbroji nie miało sensu. Co to oznacza? Salad wie co tam jest. Ja zostaje przy twierdzeniu że to jest tak jak w avatarze jamesa camerona. TAK, JEST JAK W AVATARZE

Dziwie się że nikt nie zadaje pytań bardzo ciekawych np incydent/upadek z energią pustki co zmieniło ich w tenno i zabiło wszystkich poza dziećmi, albo chociażby jak wyglądało żyice przed starą wojną, czy oni są bezpłciowi(kolega zarzucił takim czymś nie wiem o co chodzi mają płeć ale niby można ją zmienić za pomocą personalizacji tenno) (blablabla) POCZYTAJ KODEKS I HISTORIE SIMARISA -__-

Czy hunhow był mieczem warem? Hunhow nie żyje? Być może mówił tylko przez miecz ale mówił do stalkera - cienie ochroń mnie. I boom zbroja się obudziła i zniszczyła miecz. HUNHOW TO SENTIENT, pewnie jakąś podobną do naszej technologią WBIŁ SIĘ UMYSŁEM DO TEGO MIECZA BY MÓC EGZYSTOWAĆ W VOIDZIE (JAK WIEMY Z LORE'a CREWMANA U SIMARISA ORAZ CO WSPOMNIANO W QUEŚCIE, VOID JEST ZABÓJCZY DLA SENTIENTÓW)

Sentienci to nie te drony z którmi walczymy, to tylko kukiełki sentientów sentienci to jakaś forma energii/sztucznej inteligencji. I chyba poznaliśmy dopieri pierwszego, wielu jeszcze nas czeka sentientów do pokonania. BYŁY TEORIE, ŻE SENTIENCI RÓWNIEŻ STERUJĄ ZDALNIE TYMI KUKIEŁKAMI, TEORIE DUŻO STARSZE NIŻ NAJNOWSZY QUEST (chociaż to jest trochę sprzeczne z lore od Simarisa :v)

 

 

 

To chyba musi być tak, że nasz oryginał jest na statku. W zbroi jest klon, którym sterujemy i np. wychodzimy ze zbroi używając 5 zdolności. No chyba, że to co wychodzi ze zbroi w czasie użycia 5 to tylko coś w stylu hologramu/ducha. Niewrażliwość na obrażenia mogłaby na to wskazywać.

 

P.S. Jak zmienić płeć naszej postaci? Chodzi mi o wygląd, a nie o głos.

 

Klon to brzydkie słowo w świetle tego co wiemy :p

Przy wybieraniu twarzy patrz jak się zmienia budowa ciała, można odróżnić chłopca od dziewczynki :)

Link to comment
Share on other sites

Cytując wypowiedz (echo) w trakcie questa : "(warframe) to golemy opętane umysłem demona". Ale jak widzieliśmy na końcu questa. Same warframe mogą mieć samoświadomość która ujawnia się w krytycznych momentach.

 

Ale jak i Alad wspomniał - warframe mają coś w środku czego nie rozumiał. może ten " cosiek " się ożywił i dlatego zniszczył WAR.

A to nie Lotus?

 

 

To chyba musi być tak, że nasz oryginał jest na statku. W zbroi jest klon, którym sterujemy i np. wychodzimy ze zbroi używając 5 zdolności. No chyba, że to co wychodzi ze zbroi w czasie użycia 5 to tylko coś w stylu hologramu/ducha. Niewrażliwość na obrażenia mogłaby na to wskazywać.

 

Hologram ;D

Ale dlaczego zbroja oddycha lub krwawi. A jesli on tam siedzi to kto steruje zbroja na statku?

A wiesz po co ty oddychasz lub krwawisz? Jest to kompozyt metalu z tkanką (Warframe), Tlen (czy czym oni tam oddychają) daje im podstawową energię... A krwawi.. czerwony smar?

 

Jak dla mnie wszystko się już wyjaśniło. Brakuje tylko szczegółów w historii (takich jak czego świadkiem była Lotus podczas Old War albo jak to się w ogóle stało, że Tenno zaczęli jej słuchać, itd).

Z tego co ja pamiętam to przed OldWar Tenno słuchali się Lotus, Co miało się zmienić?

 

 

1.Co to rezerwuar? Ta kapsuła w której był operator?

2.No racja, w trakcie questa było echo i to echo to były te 4 głosy które można sobie wybrać.

3,Chyba w następnym queście będziemy musieli zrobić przysługe saladowi V którą lotus obiecała.

4,A może odpowiedzą kiedyś kim są bliźniacze królowe?

5,Salad nadal jest infested? Nie było tego po nim widać na queście a na zabójstwie mutalist był bardziej zainfekowany. To on jest z corpus czy został wyleczony?

6.Salad mówił w second dream - to co zbaleźliśmy w zbroji nie miało sensu. Co to oznacza? Salad wie co tam jest. Ja zostaje przy twierdzeniu że to jest tak jak w avatarze jamesa camerona.

7,Dziwie się że nikt nie zadaje pytań bardzo ciekawych np incydent/upadek z energią pustki co zmieniło ich w tenno i zabiło wszystkich poza dziećmi, albo chociażby jak wyglądało żyice przed starą wojną, czy oni są bezpłciowi(kolega zarzucił takim czymś nie wiem o co chodzi mają płeć ale niby można ją zmienić za pomocą personalizacji tenno) Albo to jak na niektórych misjach operator się odzywa i mówi czasem np grinner byli budowniczymi, infested broń która staneła przeciwko twórcom.

8,Czy hunhow był mieczem warem? Hunhow nie żyje? Być może mówił tylko przez miecz ale mówił do stalkera - cienie ochroń mnie. I boom zbroja się obudziła i zniszczyła miecz.

9.Sentienci to nie te drony z którmi walczymy, to tylko kukiełki sentientów sentienci to jakaś forma energii/sztucznej inteligencji. I chyba poznaliśmy dopieri pierwszego, wielu jeszcze nas czeka sentientów do pokonania.

1. Tak, Mickiewicz się w grobie przewraca..

2. Czy czasem te 4 głosy to nie są martwi Orokin?

3. Albo Alad będzie chciał czegoś zbyt ordynarnego/czegoś co lotus mu nie będzie chciała dać... Wojna z Aladem ;D

4. Z tego co ja wiem to to kolejne klony grineer ;D

5. Jest królem Corpus i jest zainfekowany ;D

6. Czyli nie ma tam organizmu podobnego do operatora... A może to jest puste? #magia #afera

7. Tenno są płciowi, ta zmiana to za pewne ze względu na to że to beta ;D

8. Hunhow to sentient (Sentienci to nie te puszki które irytują na misjach. Sentienci to energia albo tak jak tenno konserwy.To tak jakby czterowiersz Nostradamusa, tak się kiedyś stanie, Ktoś stworzy maszynę która będzie dążyć do perfekcji - będzie chciało wyeliminować organizmy żywe ;D)

9.Ja strzelam że DE zrobi z Hunhow'a głównego wroga który będzie powracać i powracać ;D

Link to comment
Share on other sites

Z tego co ja pamiętam to przed OldWar Tenno słuchali się Lotus, Co miało się zmienić?

 

Przed Old War nie było Tenno ani nie było Lotus, ale nice try :v

 

 

Z tego co ja wiem to to kolejne klony grineer ;D

 

One się nie urodziły Grineer, tylko się do nich... "przyłączyły". One nie są klonami.

Link to comment
Share on other sites

Przy wybieraniu twarzy patrz jak się zmienia budowa ciała, można odróżnić chłopca od dziewczynki :)

 

Próbowałem wszystkich i z twarzy patrząc to dla mnie wszyscy wyglądają jak kobiety. Co to za facet co, pomimo nie posiadania zderzaków, twarz ma jak jakaś wymuskana emo nastolatka. Ja tam chce widzieć faceta w typie Rutgera Hauer'a. A właśnie, jak komuś się nie podoba nazwa klon to może być android. Klimatycznie pasuje jak ulał.

Link to comment
Share on other sites

jak dla mnie to jak niektorzy mowili, warframe'y sa jak avatary - sterowane przez operatora z zewnatrz. Jesli chodzi o wnetrze, jest jak z sentinelami - sztucznie wytworzone polorganiczne istoty, ktore nie wykazuja wlasnej osobowosci, czy duszy. Sentinel niby organiczny, z drugiej strony nie destabilizujacy sie jak kubrowy, czy nie majacy uczuc, tylko wykonuje wprogramowane proste komendy - bron swojego pana, zniszcz wroga. Frame'y nie sa zaprogramowane na takie reakcje, tylko na wykonywania polecen od tenno. a jesli chodzi o ta nowa moc, to wg mnie raczej cos na zasadzie wizualizacji umyslu tenno (czy jak ktowoli duszy), ktorego juz nie ogranicza warframe, ktorym steruje. Swiadczyc o tym moze niesmiertelnosc Tenno w momencie ataku, czy otoczenie sie aura cienia...

Link to comment
Share on other sites

Próbowałem wszystkich i z twarzy patrząc to dla mnie wszyscy wyglądają jak kobiety. Co to za facet co, pomimo nie posiadania zderzaków, twarz ma jak jakaś wymuskana emo nastolatka. Ja tam chce widzieć faceta w typie Rutgera Hauer'a. A właśnie, jak komuś się nie podoba nazwa klon to może być android. Klimatycznie pasuje jak ulał.

 

Tenno to dzieci, dlatego masz problem z odróżnianiem. Te chudsze z cieńszymi ramionami to dziewczynki, te szersze z szerszymi ramionami to chłopcy. Nie ma mowy o kobietach ani mężczyznach :P

Link to comment
Share on other sites

Przecież warframe to biologiczny twór. To nie jest robot czy android. On żyje. Dlatego potrzebuje tlenu i krwawi. Tak jak w Avatarze. 

Problemem natomiast jest odradzanie się. Jak to jest możliwe? To samo leczenie. Ta zielona energia. Co to?

Framy to napewno klony. Inaczej jak wielu operatorów mogłoby używac takich samych warframe?

 

I offtop. Chciałbym połazić po statku operatorem. Ale ten czuje sie jak Neo z Matriksa po odłaczeniu więc raczej nici.

 

Nie ma polskiego dubbingu. I raczej nie będzie. Koszta i czas.

Edited by Aliant_PL
Link to comment
Share on other sites

Framy to napewno klony. Inaczej jak wielu operatorów mogłoby używac takich samych warframe?

 

Bo na wierzchu jest zbroja, a zbroje mają taki sam design :p

 

Pamiętajcie, ze warframe'y tworzymy my według takich samych schematów.
 

 

Problemem natomiast jest odradzanie się. Jak to jest możliwe? To samo leczenie. Ta zielona energia. Co to?

 

Oro? Teshin mówi, że Oro ^_^

Link to comment
Share on other sites

odrodzenie moznaby latwo wyjasnic, tenno napedza warframe swoja energia, wiec moznaby uznac, ze uzywaja swojej mocy, zeby ozywic frame'a.A ze ozywianie raczej brzmi powaznie, to 20 revive'ow na misje nie bylby w stanie zrobic. Jesli popatrzec na to, ze teraz odrodzenia sie restartuja co misje, to tym bardziej by pasowalo, ze tenno uzywa swojej mocy do tego.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze. Czyli przyjmujemy (oczywiście każdy jak chce) wersje że 1 Tenoo to Warframe (żywa lub biologiczna istota) do którego umysłem przenosi sie Operator(dzieciak) 2 Warframe to nie żyjąca zbroja do której wchodzi lub przenosi sie Tenno Operator. Ps Wszystkie moje wypociny na forum poszły sie ***** a tyle tu teori dałem :( xd

Link to comment
Share on other sites

Dobrze. Czyli przyjmujemy (oczywiście każdy jak chce) wersje że 1 Tenoo to Warframe (żywa lub biologiczna istota) do którego umysłem przenosi sie Operator(dzieciak) 2 Warframe to nie żyjąca zbroja do której wchodzi lub przenosi sie Tenno Operator. Ps Wszystkie moje wypociny na forum poszły sie ***** a tyle tu teori dałem :( xd

Spokojnie, moje wypociny też ;)

Link to comment
Share on other sites

Bo na wierzchu jest zbroja, a zbroje mają taki sam design :p

Pamiętajcie, ze warframe'y tworzymy my według takich samych schematów.

Oro? Teshin mówi, że Oro ^_^

 

 

Chodziło mi właśnie o to że są takie same. Nie klonujemy ich od siebie nawzajem ale tworzymy według tych samych schematów.

Oro. Może i tak. Nie znam się. Nie gram Konklawe. Z Teshinem mam kontakt sporadycznie.

To chyba tyle w temacie.

Edited by Aliant_PL
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...