Jump to content
  • 0

Tennogen Warsztat Steam - Zakup


TraderER
 Share

Question

Witam.
Moje pytanie brzmi - jak pobrać/kupić zaakceptowaną zawartość z Warsztatu Steam Warframe TennoGen. Wie ktoś? Bo ja nigdzie nie widzę opcji kup. Chodzi o te skórki http://steamcommunity.com/workshop/browse/?appid=230410&browsesort=accepted&section=mtxitems
na stronie Warframe było napisane o tym tu.
https://warframe.com/pl/news/attention-steam-pc-tenno
 

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Po pierwsze na chwilę obecną musisz grać przez Steama. Po drugie w markecie jest zakładka z ikonką Steama, jeśli przez niego grasz. Tam będą przedmioty z TennoGen. DE wspomniało, że chcą rozwiązać problem konieczności posiadania Steama, żeby mieć owe dodatki, ale jak to będzie wyglądało w przyszłości, zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

DE wspomniało, że chcą rozwiązać problem konieczności posiadania Steama, żeby mieć owe dodatki, ale jak to będzie wyglądało w przyszłości, zobaczymy.

 

Wystarczy zrobić zakup na stronie tak jak prime acces. Dodatkowa korzyść z tego jest taka, że kasę zgarnia DE a nie Valve.

Oczywiście zawsze można zrobić też coś takiego co było w przypadku broni. Plat idzie na konto autora ale DE niewiele wtedy z tego ma.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Wystarczy zrobić zakup na stronie tak jak prime acces. Dodatkowa korzyść z tego jest taka, że kasę zgarnia DE a nie Valve.

Oczywiście zawsze można zrobić też coś takiego co było w przypadku broni. Plat idzie na konto autora ale DE niewiele wtedy z tego ma.

W dwóch ostatnich zdaniach uchwyciłeś jeden z problemów. Otóż Warsztat Steama umożliwia łatwą publikację + jest powiązany z kontem, a co za tym idzie z portfelem, toteż procent ze sprzedaży trafia bezpośrednio do portfela autora.

 

 

A gdzie na stronie WF są gadżety z Tennogen do kupienia? Daj linka bo nie mogę znaleźć.

Chwilowo takiej opcji nie ma. A Valve się nie dam bogacić, bo na polskie standardy, jeśli o zarobki chodzi te ceny są nieco za wysokie jak na mój gust. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

W dwóch ostatnich zdaniach uchwyciłeś jeden z problemów. Otóż Warsztat Steama umożliwia łatwą publikację + jest powiązany z kontem, a co za tym idzie z portfelem, toteż procent ze sprzedaży trafia bezpośrednio do portfela autora.

Co jeśli ten procent trafiał by np na paypala autora. Powiedzmy sobie szczerze jeśli nie da się wypłacić pieniędzy z portfela steam to tak jak byśmy ich w ogóle nie mieli i niech nikt nie pisze mi, że "możesz przecież sobie za nie kupić gierki i inne pierdółki" skoro mi one nie są do nieczego potrzebne.

Edited by peger
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Co jeśli ten procent trafiał by np na paypala autora. Powiedzmy sobie szczerze jeśli nie da się wypłacić pieniędzy z portfela steam to tak jak byśmy ich w ogóle nie mieli i niech nikt nie pisze mi, że "możesz przecież sobie za nie kupić gierki i inne pierdółki" skoro mi one nie są do nieczego potrzebne.

Pomysł może i dobry, pod warunkiem, że udałoby się powiązać stronę z kontem paypal. Ale to już pisz w takich kwestiach do DE, tutaj możemy tylko rzucać pomysły, które pewnie nie zostaną przeczytane. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...