Jump to content
  • 0

Rajdy w Warframe


ZlodziejB
 Share

Question

Ponownie mam do was pytanie, a może nawet i kilka. 

Jak wyglądają rajdy w Warframe? To są specjalne misje czy wystarczy każda, aby tylko zebrać loot z przeciwników czy skrzynek? Kolejna sprawa jest gdzieś spis jakie surowce, przedmioty, schematy mogą dropnąć z konkretnej planety? Ponieważ mam 19 poziom Maga a cały czas biegam z podstawowym ekwipunkiem i nie wiem czy tak powinno być czy może coś zrobiłem źle :/

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Rajdy to misje dla maximum ośmiu osób za które można dostać arcany, które dają dodatkowe bonusy podczas gry. Aczkolwiek jest to zabawa dla osób mających większe pojęcie o grze, i na początku nie zaprzątał bym sobie tym głowy będąc na twoim miejscu.

Spis dropu. Wystarczy nacisnąć na planetę i w prawym dolnym rogu najechać kursorem na ekskawator. Jest to taka mała ikonka w białym kole. Jeśli nie masz odblokowanej danej planety i nie możesz sprawdzić dropu to pozostaje wikipedia.

Ogólna zasada z wyposażeniem wygląda następująco. Sprzęt i framea lvlujesz na 30poziom po czym dopiero powinieneś go zmienić. Dla czego tak? A no dla tego, że za każdy wbity poziom dostajesz punkty do rangi mistrzowskiej. Więc lepiej wklepać poziom do końca, i sprzedać jeśli wybudujesz coś lepszego.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Hmm, zaraz. Bo może źle się wyraziłem. Aby zbudować Warframe potrzeba schematu powłoki, hełmu i systemu, zgadza się? Chodziło mi właśnie z jakich misji te shemmaty dropią, bo gdzieś kątem oka czytałem że z każdej dowolnej.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Kolega wyżej napisał Ci dokładnie skąd dropią poszczególne części - z bossów na każdej planecie, z questów i część masz dostępne w dojo. Bossowie na planetach to misje zabójstwa. Questy masz dostępne w Kodeksie lub odblokowujesz poprzez progres w grze. Dostęp do dojo uzyskujesz przyłączając się do jakiegoś klanu. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
31 minutes ago, OtakuWonderboy said:

Hmm, zaraz. Bo może źle się wyraziłem. Aby zbudować Warframe potrzeba schematu powłoki, hełmu i systemu, zgadza się? Chodziło mi właśnie z jakich misji te shemmaty dropią, bo gdzieś kątem oka czytałem że z każdej dowolnej.

Dwa framy tak dropią. Pierwszy to Oberon, którego części dropią na każdej misji z eximusów. Eximusy to ulepszona wersja normalnych wrogów.  Drugi to Ash, którego części można dostać z maniaków girneer. Aczkolwiek nie opłaca się farmić żadnego z nich. Po prostu grać, a części wpadną przy okazji.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...