Jump to content
  • 0

pomocy, jak zrobić ten mod riven ?


Wifus
 Share

Question

Witam, dostalem mod riven ale wgl nie mam bladego pojęcia jak mam go ukończyć...
"Uzyskaj 14 zabójstw pod rząd podczas chodzenia po ścianie bez wzbudzania alarmu i wzniecania alarmu"
Jak ja mam to do jasnej choinki zrobić ???? i na jakiej mapie -,- . z góry mówie że jestem noobem.

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Loki z maksymalnie długą niewidzialnością, modem Wyciszona Niewidzialność i jakimś drugim, zwiększającym czas przywarcia. Broń, która zabija na hita z dużej odległości - najwygodniejsze są pistolety, najlepiej z modem redukującym hałas, bo Lokiemu zawsze może skończyć się kamuflaż w najmniej odpowiednim momencie.

Wybierasz sobie mapę z dużą, otwartą przestrzenią i levelem wrogów 30+ (na niższych nie znajdziesz tylu wrogów w jednej lokacji), wskakujesz na ścianę i przywierasz do niej w miejscu, z którego masz widok na możliwie największą część mapy i... liczysz na farta, że pojawi się czternastu wrogów (mod Wykrywacz Wrogów na pewno się przyda).

Czternastu wrogów to niedużo. Ja miałem podobnego rivena, ale wrogów do zabicia było 19.

Edited by Dr_Someone
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dla mnie to jest jedyny riven challenge do tej pory gdzie musiałem szukać pomocy innej osoby. Ciężko znaleźć 10+ przeciwników w jednym pokoju tak, aby dało się łatwo zdjąć przy pojedynczym przykucu. Ivara ze swoją hałasującą strzałą ściągnęła wrogów następnie je usypiając, kiedy ja jako Loki ich wybijałem.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dobra dzięki jak zrobię lokiego i te mody i nie uda mi się ponowie pytanie :/ tylko jeszcze milo by dowiedzieć się jakie mapy maja te 14 przeciwników w 1 miejscu :/

Edited by Wifus
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...