Jump to content

Railjack - Problem po migracji hosta, braku właściciela statku


fastdeath_

Recommended Posts

Problem pojawia się po opuszczeniu przez hosta zespołu, a zarazem właściciela Railjacka, który pozostaje. Nowy host, ani nikt z pozostałego zespołu nie ma możliwości użycia (brak interakcji) mapy gwiezdnej.

Jest to bardzo frustrujące, gdyż w takiej sytuacji nie ma się możliwości powrotu do suchego doku (dry dock) oraz "zasave'owania" zdobytego dropu.

Być może o czymś nie wiem, tyle z moich doświadczeń/obserwacji.

 

Link to comment
Share on other sites

Nie jesteś jedyny, tak jak to nie jest jedyny błąd nienaprawiony od już prawie miesiąca. Co do statku po migracji -zauważyłem, że jest to statek nikogo - np. raz po migracji ja stałem się hostem, RJ miał wygląd mojego statku, jednak bronie były kogoś jeszcze innego.

Link to comment
Share on other sites

Przerwę świąteczną zaczęliśmy po 20. grudnia @JohhnyBravos, nie naliczam miesiąca jakby nie liczyć. Dzięki jednak za dodatkowe informacje o sprzęcie i wyglądzie statku.

Dziękujemy fastdeath_ za informacje, ale błędy RJ zgłaszać trzeba w megawątku angielskim. Najbliższa aktualizacja przyniesie wiele poprawek i mam nadzieję, że ten scenariusz nie będzie się powtarzał.

Link to comment
Share on other sites

Błąd jest od początku wejścia RJ, czyli od 13 grudnia (pisząc teraz brakuje 4 dni do miesiąca i jednego dnia do 4 tygodni). Chyba, że nie liczyć całkowicie przerwy, to i tak dosyć krytyczny błąd (migracja hosta zdarza się dosyć często) niepoprawiony od około 1,5 tygodnia.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...